DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – Berani Zlín

6:2

konec (1:2, 1:0, 4:0)

18.11.2023, 12:00 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • 24 • Skupina Východ • Tomáš Vlček

Jihlava vyhrála třetí třetinu drtivě 4:0 a tím i celý zápas jednoznačně 6:2. Nutno říct, že jí k tomu pomohl rychlý gól po začátku třetiny a pak především pětiminutová přesilovka při vyloučení zlínského Klimka, v níž dala tři branky.
V úplném závěru jsme viděli několik potyček a dvě bitky, ale na skóre to již vliv nemělo.

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů. (14:18:23)

59:59

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
David Bulík – 5 min. + OK, bitka,
Lukáš Číhal – 2 min., sekání.

Vyloučení v týmu Berani Zlín:
Miroslav Špaňhel – 5 min., bitka + OK, hrubost.

59:30

Jakub Modl – 2 min., hrubost,
Hráčská lavice 2 min. – nesportovní chování,
Trenér Broš 20 OK – nesportovní chování.

Tadeáš Pražan – 2 min., hrubost,
Matěj Zavřel – 2 min., hrubost.
Ještě uvidíme vyloučení za zcela zbytečnou potyčku.

58:44

Hosté se i za rozhodnutého stavu snaží ještě alespoň o snížení.

58:01

Hlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:55

Na druhé straně Modl ve střelecké pozici, Uherka ale nepropálil.

57:06

Lukaštík pálil od modré, puk po teči skončil mimo led.

56:14

Hosté v plném počtu, ale tohle oslabení zaplatili hned třemi brankami.

55:47

55:47 Václav KUDRNA - 6:2

55:47

Dukla právě vstřelila branku! VÁCLAV KUDRNA potřetí skóruje při dlouhém vyloučení Klimka a je to 6:2. Asistence: Rostislav Nosek a Lukáš Číhal.

55:08

Někteří Zlínští v oslabení už sotva pletou nohama.

54:01

54:01 Ilarion KUPRIJANOV - 5:2

54:01

Dukla právě vstřelila branku! Druhá branka Jihlavy v této pětiminutové přesilovce a je to 5:2. ILARION KUPRIJANOV završuje svůj hattrick. Asistence: Marek Chvátal a Tomáš Vandas.

53:51

Už je tu ale opět zámek Dukly.

52:48

Dukla pokračuje v přesilovce, Zlínští se alespoň na chvíli osvobozují.

51:45

51:45 Tomáš VANDAS - 4:2

51:45

Dukla právě vstřelila branku! Další přesilovková branka v dnešním utkání a Jihlava už vede o dvě branky. TOMÁŠ VANDAS překonává Uherka a dává Dukle klid do závěru zápasu. Asistence: Ilarion Kuprijanov.

6:2

Branky a nahrávky: 17. Klapica (Löffler, Vovsík), 21. Kuprijanov (Burkov), 41. Kuprijanov (Burkov), 52. Vandas (Kuprijanov), 55. Kuprijanov (Chvátal, Vandas), 56. Kudrna (Nosek, Číhal) – 4. Tomek (Holba, Pilát), 11. Klimek (Nekvapil, Vaculík)

HC Dukla Jihlava: Cinka (Vejmelka) – Číhal (A), Jeletz, Vovsík (C), Löffler, Chvátal, Vandas, Šabatka – Jo. Jungwirth, Kuprijanov, Burkov – Rauš, Báťa (A), Klapica – Coufal, Kudrna, Bulík – Nosek, Modl, R. Váňa.
Trenér: Michal Broš

Berani Zlín: Uherek (Kowalczyk) – Nábělek (C), Šišák, Špaňhel (A), Lukaštík, Mikel, Zavřel – Klimek, Pilát, Tomek – Pešák, Nekvapil, Pražan – Heš, Urban, Holba – Vaculík.
Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Micka, Trnka – Polák, Dědek

03:43 ZLN 0:1 Tomek (Holba, Pilát)
06:22 JIH 5+20 OK Jo. Jungwirth, krosček+krosček, odpyká Bulík
10:06 ZLN 0:2 Klimek (Nekvapil, Vaculík)
15:48 ZLN 2 Lukaštík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
16:14 JIH 1:2 Klapica (Löffler, Vovsík)
20:49 JIH 2:2 Kuprijanov (Burkov)
24:48 JIH 2 Nosek, vysoká hůl