2. liga skupina Západ

HC Stadion Cheb – HC Slovan Ústí nad Labem

5:2

konec (0:0, 2:2, 3:0)

18.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Cheb • 16 • Skupina Západ • Lucie Citterbartová

Tipsport: 3.3 4.63 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A máme tu konec. Vítězné body si dneska odnáší domácí HC Stadion Cheb, který vstřelil v poslední třetině po třech brankách. Ve vlastním oslabení se prosadil Michael Čejka, který poslal Stadion do vedení a v závěru se prosadil ze samostatného úniku Jaroslav Vašíček. Na konečných 5:2 pečetil vteřinu před koncem trefou do odkryté klece Petr Kořán.

To je ode mě vše a přeji hezký zbytek prodlouženého víkendu. (20:27:15)

59:59

59:59 Petr KOŘÁN - 5:2

59:59

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
Autorem gólu je PETR KOŘÁN, jenž vteřinu před koncem zvýšil střelou do prázdné branky na konečných 5:2. Asistence: Václav Skuhravý a Radek Prošek.

59:25

Slovan hraje v šesti bez brankáře.

59:10

Roubíkovi nesedla přihrávka do ostrého úhlu a nemohl tak zakončit do poloodkryté branky.

58:25

Hra se přesunula zpět před Kašpara, ten puk vyslaný od modré nakonec před dorážkou chytá.

57:56

Cheb ve vlastním oslabení se pokusil o gól v závěru oslabení. Stahl si ale z pukem poradil a vhazuje se po jeho levici.

57:10

Kašpar chytá nevýraznou střelu z levého kruhu. Přesilová hra Ústí stále pokračuje.

56:07

Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
Jan Strýček – 2 min., hrubost.

54:30

Ofsajd Ústí nad Labem.

53:05

Popela vystřelil z levého kruhu na chebskou bránu, Kašpar si puk schoval k hrudníku a hra se tak přerušuje.

50:32

Jeden z hostů zůstává ležet za Kašparovo brankou po boji o puk o mantinelu. Po chvíli se zvedá z ledu a odjíždí v doprovodu zdravotníka na střídačku.

50:06

50:06 Jaroslav VAŠÍČEK - 4:2

50:06

JAROSLAVU VAŠÍČKOVI se podařilo velmi rychle a hbitě prokličkovat ústeckou obranou z vlastního obranného pásma až do toho útočného a před Stahlem se ocitl nehlídaný. Prudkou střelou se trefil pod horní tyčku. Asistence: Ferdinand Tóth a Marek Švec.

49:39

Zakázané uvolnění Stadionu.

49:25

Klozova střela z mezikruží branku domácích těsně minula.

49:08

Zakázané uvolnění Chebu.

47:54

Hokejisté Ústí poslali smršť střel na Kašpara, gólman domácích puk za brankovou čáru nepropustil.

47:01

Cheb se úspěšně osvobozuje a oslabeni se už chýlí ke konci.

46:56

Kašpar chytá další střelu Slovanu, tentokrát z levého kruhu.

46:07

Cheb se osvobozuje a pro puk si museli hráči dojet až ke Stahlovi.

46:00

Jaroslav Vašíček – 2 min., nedovolené bránění.

44:45

Ústí se pokusilo usadit se v pásmu, Cheb je ale rychle vyhnal ven. Hra se nyní odehrává před ústeckým gólmanem.

42:52

42:52 Michael ČEJKA - 3:2

42:52

Na modré čáře se ocitl osamocený MICHAEL ČEJKA, který sebral soupeři puk a sám si najel na Stahla, z mezikruží vypálil a ve vlastním oslabení posílá Stadion do vedení. Bez asistence.

42:20

Pavel Vápeník – 2 min., sekání.

41:03

40:01

V této třetině jsme mohli vidět po dvou brankách na obou stranách. Skóre otevřeli hosté na začátku třetiny a až v polovině utkání jsme se dočkali vyrovnání. Domácím se podařilo ve 35. minutě srovnat, ale hráči Slovanu na odpověď nenechali dlouho čekat a šli zpět do vedení. V závěru třetiny se ale nakonec hokejistům Stadionu podařilo opět dorovnat, a tak do poslední třetiny jdeme za nerozhodného stavu.

40:00

39:02

Kašparova branka je po zákroku mimo své místo a hra je tak pozastavena. Vhazovat se bude po gólmanově pravici.

39:00

Na ledě atmosféra houstne, tentokrát ale žádný z hráčů za hrubost trest nedostal.

38:02

38:02 Vlastimil KVASNIČKA - 2:2

38:02

Po pár šancích jednu z nich proměňují právě domácí. Vyrovnávací branku vstřelil VLASTIMIL KVASNIČKA, kterému se po rychlé kombinaci s Proškem a Kořánem podařilo trefit levou šibenici. Asistence: Radek Prošek a Petr Kořán.

35:54

35:54 Daniel JOUZA - 1:2

35:54

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hosté pár chvil po vyrovnání opět jdou do vedení. Z levého kruhu nahrál Popela DANIELU JOUZOVI do slotu a ten puk poslal do odkryté pravé poloviny Kašparovy branky. Asistence: Lukáš Popela a Jan Rudovský.

34:33

Icing Chebu.

34:13

34:13 Václav SKUHRAVÝ - 1:1

34:13

Rozhon vystřelil z pravého kruhu a VÁCLAV SKUHRAVÝ jeho střelu lehce tečoval do branky. Domácí využívají přesilovky a máme tak vyrovnáno. Asistence: Petr Rozhon.

33:28

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
Ladislav Funk – 2 min., držení hole. Domácí si tak zahrají přesilovku pět na tři.

33:05

Berčík si sám najížděl na brankáře, Kašpar se však stihl včas roztáhnout v brance a puk se tak Berčíkovi nepodařilo do branky protlačit.

32:13

Martin Bláha – 2 min., hrubost.

32:12

Na ledě se nyní odehrála menší šarvátka a rozhodčí řeší, co bude dál.

31:54

Zakázané uvolnění hostí.

30:25

Prošek po kombinaci vystřelil z levého kruhu, puk si ale Stahl chytá do lapačky.

29:32

Chebští si zahrají kratší přesilovku čtyři na tři.

29:31

Lukáš Sýkora – 2 min., podrážení.

28:50

Týmy po vyloučeních hrají čtyři na čtyři.

28:50

Petr Rozhon – 2 min., hákování.

28:28

Lukáš Popela – 2 min., nedovolené bránění.

28:17

Dubského nahození od modré byla zblokována a odskočila až do ochranné sítě.

27:11

Žádnému z týmů se teď nedaří udržet se v útočném pásmu.

25:53

Domácí se snaží dorovnat náskok soupeře, jejich pokusy ale dokázal zatím Stahl zlikvidovat bez problémů.

24:40

24:40 Jan RUDOVSKÝ - 0:1

24:40

Hned z vhazovaní u Kašparovo branky za stavu čtyři na čtyři se puku ujal Jan Kloz, který ho pak před branku poslal JANU RUDOVSKÉMU, ten tak otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Jan Kloz.

23:22

Michael Čejka – 2 min., hákování.

23:15

Ve vlastním oslabení ujížděli v přečíslení dva na jednoho hráči Slovanu, Bláha ale nakonec zakončit nedokázal.

23:08

Od úvodní šance se zatím žádná větší neobjevila.

22:47

Michal Simon – 2 min., sekání.

20:39

Do útoku se podobně jako na začátku minulé třetiny dostávají opět domácí.

20:01

První třetina byla bezbranková. O něco aktivnější byl ale domácí tým. Kašpar se Stahlem si před několika pokusy dokázali svou branku ochránit a tak do další třetiny pokračujeme za stavu 0:0.

20:00

18:20

Kořánova střela od modré čáry si našla pouze Stahlovi betony, od kterých se puk odráží a dojel až na druhou stranu ledu.

17:11

Pavel Gottfried – 2 min., nedovolené bránění.

15:20

Stahl vyráží střelu ze slotu vysoko do vzduchu, puk padá do ochranné sítě.

14:59

14:02

Čejka od modré těsně minul.

13:45

Po delší chvíli, kdy se hra odehrávala ve středním pásmu, se do šance dostali domácí hokejisté. Zakončit se jim ale nepodařilo.

12:59

Simonova střela skončila jen na vyrážečce Kašpara.

12:10

Sledujeme hluchou pasáž. Oba týmy hrají bez větších šancí.

11:10

Po Stahlově zákroku je branka mimo své místo. Po úpravě se vhazuje po jeho levici.

10:25

Zakázané uvolnění domácích.

09:50

Berčík střílel z levého kruhu, Kašpar si ale puk schoval na hruď.

08:30

Icing Slovanu.

08:15

Jouza vyslal střelu na branku z ostrého úhlu, k zakončující dorážce se ale už Ústečtí nedostali.

07:40

Stahl si připisuje další zákrok lapačkou.

07:10

Domácí doráželi na hostujícího brankáře, ale s několika dorážkami si Stahl poradil. Puk se ze vzniklého závaru nakonec vznesl vysoko do vzduchu a hra se přesunula do středního pásma.

06:39

Jakub Trefný – 2 min., vysoká hůl.

05:35

Nedoma si vyvezl puk až ke Stahlovi, jeho přihrávku spoluhráči ale Ústečtí blokují.

05:01

Simon střílel z předbrankového prostoru, s blízkou střelou si ale Kašpar poradil.

04:40

Kašpar si puk vystřelený od modré vyrazil, později si poradil i z dorážkou.

03:42

Ústí se zatím nedaří v přesilovce udržet si pásmo. Do šance se tak dostal Tóth, který se pokusil o branku z pravého kruhu, Stahl si jeho puk ale chytá do rukavice.