4:3

konec (1:1, 1:2, 2:0)

18.11.2023, 15:00 • Sutor aréna • 16 • Skupina Západ • Petr Pracný

Tipsport: 1.34 5.39 5.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Těžký oříšek domácí rozlouskli výhrou za tři body. Třetí třetina neztratila nic na své dramatičnosti. Na začátku třetí třetiny hned vyrovnal Jaroslav Šimeček. V 58. minutě strhl vedení na stranu domácích krásným zakončením v přesilové hře Jakub Procházka. Domácí tak urvali po měsíci tři body na domácí půdě (17:26:35)

57:10

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme další využitou přesilovou hru! Na jejím konci byl JAKUB PROCHÁZKA, který nekompromisně zavěsil. Asistence Jaroslav Šimeček a Aleš Havlůj

54:46

Taková šmatla od Vojtěcha Šilhavého a co nadělala problémů. Trma vrma je ukončena skokem Lukáše Kliky

54:28

Střelu Vojtěcha Šilhavého schytal Štěpán Urbánek. Následnou střelu chytá Lukáš Klika. Štěpán Urbánek je odváděn z ledu, ta střela hodně bolela

54:08

Střelu Josefa Zajíce vyráží Lukáš Klika, další jeho střelu již chytá

53:55

Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
Jakub Veselý – 2 min., podrážení.

53:14

Lukáš Sochůrek přikryl kotouč. Jakub Procházka zkusil, jestli ho drží dobře. Držel

50:45

Za faul Martina Davida na Jaroslava Šimečka je nařízeno trestné střílení.

40:30

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A hned z první akce třetí třetiny tu máme branku. JAROSLAV ŠIME4EK se ujal kotouče a krásně skóroval

40:01

Skončila nám druhá třetina napínavého utkání mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HK Kralupy nad Vltavou. Vidíme krásné bruslařské souboje, spoustu šancí. výborné výkony brankařů a také slabou produktivitu domácích. Nejprve na 1:2 otočil stav Václav Zídek. Ve 32. minutě z přesilové hry skóroval Ivan Řehoř. Domácí se radovali pět minut. Po vyhrané buly opět zaúřadoval agilní Václav Zídek. Ve třetí třetině můžeme čekat peklo na ledě

36:59

Michal Steinocher – 2 min., nedovolené bránění.

36:46

36:46 Václav ZÍDEK - 2:3

36:46

Kralupy právě vstřelily branku! Hosté střílejí ihned po buly banku. Jejím autorem je VÁCLAV ZÍDEK. Asistence: Kryštof Hrala

36:41

35:04

A opět Lukáš Sochůrek

34:47

Jakub Veselý střílí. Lukáš Sochůrek kryje. Domácí jsou při chuti, ovšem ta produktivita

31:18

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásná přesilovková branka domácích, kdy jejich souhru proměnil ve vyrovnávací branku IVAN ŘEHOŘ. Asistence: Štěpán Urbánek a Aleš Havlůj

28:53

Pavel Písařík v dobré střelecké příležitosti. Domácí tým trápí produktivita. Šancí měli hodně

28:37

28:13

27:40

27:40 Václav ZÍDEK - 1:2

27:40

Kralupy právě vstřelily branku! Hostující VÁCLAV ZÍDEK obral domácí obranu o kotouč a chladnokrevně zavěsil. Asistence: Kryštof Hrala

24:30

Michal Steinocher krásně vysunul Martina Micala. Lukášovi Sochůrkovi musí ještě teď zvonit v uších. Tyčka

22:46

Václav Zídek v oslabení prověřil Lukáše Kliku. Ten byl pozorný

22:31

Lukáš Sochůrek předvedl nyní krásný zákrok

21:41

Štěpán Binko – 2 min., nedovolené bránění.

20:36

20:01

20:00

Viděli jsme krásnou první třetinu! Lítalo nám to tady z jedné strany na druhou a bylo i na co koukat. Ovšem branky padali až z přesilových her. Tu první na straně domácích po krásné kombinační akci proměnil Jaroslav Šimeček. Hosté srovnali až v závěru třetiny, kdy při vyloučení Pavla Písaříka skóroval Vojtěch Šilhavý.

19:31

19:31 Vojtěch ŠILHAVÝ - 1:1

19:31

Kralupy právě vstřelily branku! Střelu Tadeáše Pejchala ještě kryl, ovšem na dorážku VOJTĚCHA ŠILHAVÉHO byl krátký. Asistence: Václav Zídek a Tadeáš Pejchal

14:21

Tečovanou střelu Martina Davida kryje Lukáš Klika z Rakovníka (tedy původem z Litvínova)

13:46

Sledujeme oboustranně rychlý a svižný hokej

11:20

Martin Mical předvedl kličkovanou od Dalibora Jandy. Krásně i zakončil. Lukáš Sochůrek byl pozorný

10:55

09:51

Jakub Veselý ve slotu promáchl kotouč. Hezká šance

08:39

08:39 Jaroslav ŠIMEČEK - 1:0

08:39

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásná souhra domácích v přesilové hře. Na jejím konci byl JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Jakub Procházka a Ivan Řehoř

08:18

Štěpán Urbánek na basket i volejbal narostl málo, kotouč z výšky nestáhl

08:01

Kotouč je ve středním pásmu

07:19

Pavel Písařík se prosmýkl jako lasička mezi obranou a vystřelil těsně mimo branku

Vážení přátelé,
kvalitní sport je tady! Hokej o prodlouženém víkendu? To ano! V sobotu nás čeká mistrovské utkání 2. hokejové ligy skupiny západ, kdy se proti sobě postaví MOSTEČTÍ LVI a HK Kralupy nad Vltavou, tedy aktuálně šestý tým tabulky proti desátému. Oba týmy se spolu v letošní sezóně střetly hned v prvním kole. HK Kralupy nad Vltavou porazil dnes domácí tým 4:3 po prodloužení a tak jim MOSTEČTÍ LVI mají co vracet. HK Kralupy nad Vltavou dokáží překvapit, dokázali přetlačit druhý tým tabulky HC Tábor a v minulém kole držet krok až do konce zápasu s vedoucím týmem HC Příbram.
Jak tedy vypadaly poslední zápasy HK Kralupy nad Vltavou:
8.11.2023 HC Letci Letňany – HK Kralupy nad Vltavou 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
11.11.2023 HC Stadion Cheb – HK Kralupy nad Vltavou 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
15.11.2023 HK Kralupy nad Vltavou + HC Příbram 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Kanadské bodování HK Kralupy nad Vltavou:
Václav Zídek 18 bodů (8+10)
Vojtěch Šilhavý 13 bodů (6+7)
Kryštof Hrala 11 bodů (5+6)

MOSTEČTÍ LVI mají rádi adrenalin, protože jejich výsledky připomínají jízdu centrifugou. Dokáží totiž doma totálně vyhořet s posledním týmem tabulky a poté překvapit s týmem z vyšších pater tabulek. Domácí diváci doufají, že jim trenéři dnes k obědu naordinují tataráček a jejich výkon bude hoden krvelačných LVŮ.

Jak tedy vypadaly poslední výsledky týmu MOSTEČTÍ LVI:
8.11.2023 HC Stadion Cheb – MOSTEČTÍ LVI 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
11.11.2023 MOSTEČTÍ LVI – HC Wikov Hronov 3:6 (2:1, 0:2, 1:3)
15.11.2023 HC Děčín – MOSTEČTÍ LVI 4:5 (1:1, 3:3, 0:1)

Máte se na co těšit. Od 15:00 hodin pro vás připravujeme plný onlajn
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Šimeček (J. Procházka, Řehoř), 32. Řehoř (Havlůj, Urbánek), 41. Šimeček, 58. J. Procházka (Havlůj, Šimeček) – 20. Šilhavý (Zídek, T. Pejchal), 28. Zídek (Hrala), 37. Zídek (Hrala)

Mostečtí Lvi: Klika (Hosnedl) – Urbánek, Havlůj, Rykl, Nedrda, Havlík, Steinocher, Hocelík – Šimeček, Řehoř, J. Procházka – Veselý, Písařík, Jindra – T. Urban II, Böhm, Mical – Daniel.
Trenér: Vladimír Kýhos

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Zajíc, Chládek, Kehar, Kapoun, A. Straka, David – Zídek, Hrala, Soukup – Bradáček, Šilhavý, Marek – T. Pejchal, Husarik, Hampl – Binko, Jechumtál.
Trenér: Martin Příhoda

Rozhodčí: Battěk – Hradil, Jurak