Extraliga dorostu

Bílí Tygři Liberec – HC Slavia Praha

1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

16.11.2023, 17:00 • Svijanská Aréna, Liberec • 18 • Skupina A • Ondřej Gajdáček (@Gajdyss)

50:37

Šelmy dostávají jedinečnou příležitost k vyrovnání. Krajdl byl v útočném pásmu podražen a za katr tak míří Pšenička.

46:38

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Jakub Vaněček – 2 min., faul loktem.

42:34

Nepříjemnost pro domácí celek. V době, kdy by měli Liberečtí šahat po vyrovnávací brance přichází trest v útočné třetině. Za hákování si půjde dvě minuty odpykat David Hrouda.

28:50

Unikajícího hráče hostí nešikovně podrazil Vaněček, jehož vyloučení vyrovnáno stav sil na ledové ploše.

28:06

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Lukáš Hess – 2 min., faul kolenem.

24:37

Lukáš Ehrenberger – 2 min., podrážení.

16:08

Matouš Jan Kucharčík – 2 min., hákování.

08:02

Přesilová hra sešívaným dlouho nevydržela, protože Šámal u hrazení tvrdě dohrál jednoho ze svých protihráčů, a tak se půjde na dvě minuty schladit na trestnou lavici.

07:41

Nepříjemná situace pro liberecké Bílé Tygry. Sudí si správně povšimnuli hry v šesti, a tak uvidíme první početní výhodu zápasu. Trest odpyká Choma.

1:3

Branky a nahrávky: 28. Seidl (D. Hrouda) – 20. Tichý (Pšenička), 31. Kucharčík (Matějovský), 60. Matějovský

Bílí Tygři Liberec: Charvát (O. Maxin) – Vaněček, Kachlíř, D. Hrouda, Ehrenberger (A), Stromský, Seidl – Bělohorský, Krajdl, Šťástka (C) – Grebeníček, Šejc, M. Kratochvíl I – Kinter, Pekr, Choma.
Trenér: Milan Plodek

HC Slavia Praha: Höhlig (F. Poletín) – Skyba, Pšenička (A), Lorenz (A), Oh, D. Marek, Hess – Šámal, Kucharčík, Matějovský (C) – Tittl, Huk, Švancar – J. Holejšovský, Tichý, Hörnig.
Trenér: Petr Macek

Rozhodčí: Bernat – Juránek, Serbus

07:41 LIB 2 Choma, příliš mnoho hráčů na ledě
08:02 SLA 2 Šámal, napadení
16:08 SLA 2 Kucharčík, hákování