DHL Extraliga juniorů

HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Ridera

6:0

konec (3:0, 1:0, 2:0)

16.11.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 23 • Skupina Východ • Lukáš Hrdina

Zápas je u konce! Dynamo bylo v závěrečných minutách lepším týmem a zaslouženě berou všechny body. (20:09:06)

58:53

Přesná střela Rájka mířila pod břevno Smolkovi branky.

58:25

Přihrávka Gromadzkiho před branku neprošla, díky bloku vítkovického obránce.

58:07

Pardubice hrají v plném počtu.

57:04

Dynamu se zatím úspěšně daří držet vítkovické střely mimo nebezpečí branky.

56:20

Puchalova střela byla vyražena vysoko nad Vilémovu branku.

56:05

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Oleksij Jevtěchov – 2 min., podrážení.

53:43

Dynamo právě vstřelilo branku!
Další branky domácích! Za Dynamo se po tlaku v útočné třetině prosadil ŠIMON BARTOŇ, který se dobře zorientoval v před brankovém prostoru a navýšil vedení Dynama.
Asistence: Oleksij Jevtěchov a Vít Pilař.

53:22

Kubíček vystihl další vítkovickou přihrávku a dostal se do samostatného úniku, při kterém ale nevyzrál na Smolku, který chytil kotouč mezi betony.

52:29

Vilém zatím skvěle drží pardubickou defenzivu.

52:03

Chlánova pozemní střela od modré protáhla Viléma.

51:15

Alex Kubánek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

50:03

Štiakova nečekaná rána od modré mířila do horního rohu, ale neměla potřebnou razanci.

48:13

Vápeníkova dělová rána z prostoru levého kruhu skončila na betonu Smolky.

47:46

Rychlá pardubická šance končí vyhozením branky.

47:19

Adam Fiala – 2 min., hákování.

46:40

Koudelka si vzal kotouč ihned po vhazování a střelou z pravého kruhu protáhl Smolku, který likvidoval kotouč koncem hokejky!

46:35

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Jan Muroň – 2 min., podrážení.

6:0

Branky a nahrávky: 4. Kalužík (Tomas, Hebek), 9. D. Burda (Jevtěchov, Gromadzki), 19. Tomas (Jaša, Koudelka), 37. Tomas (Jaša, Kaštánek), 46. Jaša (Kalužík, Gromadzki), 54. Š. Bartoň (Jevtěchov, Pilař)

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Batih) – Koudelka, Kaštánek, Kubánek, Vápeník, Rájek, Hebek – Š. Bartoň, Kalužík, D. Burda – A. Fiala, Pilař, Jevtěchov – Jaša, Pavlata, Gromadzki – Krčál, Tomas.

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Špírek) – Chaloupka (A), Bialy, Puchala, Kalandra, Vi. Glos, Man – Saxa, Krejsa, M. Přibyl – Vehovský, Slusarczyk, Štiak (A) – Chlán, Tobola, M. Hanák – Milata, Fojtík, Muroň – Žídek.

01:13 VIT 2 Kalandra, podrážení
03:17 PCE 1:0 Kalužík (Tomas, Hebek)
08:26 PCE 2:0 D. Burda (Jevtěchov, Gromadzki)
42:35 VIT 2 Fojtík, vysoká hůl
43:48 VIT 2 Bialy, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
45:22 PCE 5:0 Jaša (Kalužík, Gromadzki)
46:35 VIT 2 Muroň, podrážení
47:19 PCE 2 A. Fiala, hákování
51:15 PCE 2 Kubánek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
53:43 PCE 6:0 Š. Bartoň (Jevtěchov, Pilař)
56:05 PCE 2 Jevtěchov, podrážení