Extraliga dorostu

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc

7:1

konec (2:1, 2:0, 3:0)

16.11.2023, 17:30 • WERK ARENA, Třinec • 18 • Skupina B • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey)

Z třineckého svatostánku je to pro dnešek od nás vše. Přejeme hezký prodloužený víkend, v sobotu jsme v Třinci zpátky. (19:36:10)
Oceláři vítězí z přehledem 7:1, hosté dnes neměli ve WERK ARÉNĚ na body nárok. Pěti góly se blýsknul třinecký kanonýr Robin Švančara.

59:29 6/5

Třinec právě vstřelil branku!
V Třinci hlásíme debakl! Oceláři přidávají kohoutům na cestu ještě sedmou branku. A hádejte, kdo se prosadil. Samozřejmě, že ROBIN ŠVANČARA.
Asistence: Weiss
Švančara R., Weiss M., Hebar A., Rybnikár M., Holub D., Javorek M.
Přidal R., Vaněk F., Navrátil T., Sekanina T., Barčák D.

59:19

Javorek předvedl velkou minelu při rozehrávce, ale nikdo z hostujících hráčů s tím nepočítal. Takže se to obešlo bez úhony.

58:01

V době, kdy Olomouc vyhodila puk z obranného pásma, byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Můžeme s klidným svědomím říct, že i celého zápasu.

57:32

Tak ještě jedna přesilovka pro Třinec. Domácích vyhrávají vhazování.

57:27

Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Marek Patrik Bartok – 2 min., hákování.

56:50

Další vyhozený puk Ocelářů, ti mohou v pohodě prostřídávat.

56:03

Třinec vyhazuje, přesilovka Olomouce je opět bez nápadu.

55:11

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
Jan Hrček – 2 min., podrážení.

54:35

O osudu dnešního utkání je definitivně rozhodnuto. Vědí to i hráči na ledě, i tak se snaží Oceláři přidat ještě další branku.

53:29 6/6

Domácí přidávají šestou branku. Po nahozeném puku Niemczyka do brankoviště se nejrychleji zorientoval ROBIN ŠVANČARA. Ten přidává ze své hole už čtvrtý zásah v utkání.
Asistence. Niemczyk
Švančara R., Niemczyk P., Kaleta V., Richter A., Morcinek F., Javorek M.
Holéczy P., Holaň T., Minář P., Prokop V., Navrátil T., Barčák D.

52:45

Po delší době se hraje v pěti na obou stranách.

52:26

Andrej Hebar pálil do poloodkryté sítě, avšak Barčák se stihnul famózně přemístit.

52:09

Švančara hodně nešikovně hledal po mantinelu svého spoluhráče, až poslal puk ven ze třetiny.

51:48

Teď se Třinec sám vyhnal z útočné třetiny pro postavení hráče v brankovišti.

50:55

Oceláři šest vteřin trvající přesilovku pět na tři nevyužili. Nadále kombinovali v útočném pásmu, vytvořili si několik zajímavých příležitostí. Chybí jim však teď moment překvapení.

7:1

Branky a nahrávky: 10. Švančara (Rybnikár, Holub), 18. Řehák (Byrtus, Hrček), 35. Švančara (Rybnikár), 40. Švančara, 44. Hebar (Weiss, Rybnikár), 54. Švančara (Niemczyk), 60. Švančara (Weiss) – 9. Minář (Vaněk)

HC Oceláři Třinec: Javorek (Skácel) – J. Marek, Holub, Byrtus, P. Trnka, Niemczyk, Kaleta – Švančara, Rybnikár, Hrček – Řehák, Řípa, Weiss – Blahuta, Hebar, Hladoník – Richter, Morcinek.
Trenér: Marek Malík

HC Olomouc: Barčák (Jareš) – Hubáček, Holéczy, Přidal, Vaněk, Dušák, Holaň – Prokop, Minář, Krásny – T. Navrátil, Sekanina, Kubát – Brym, Bartok, Koryčanský – Vogl, Balog.
Trenér: Radek Phillip

Rozhodčí: Kroček – Klimek, Bezděk

02:40 TRI 2 Hebar, podrážení
08:31 OLO 0:1 Minář (Vaněk)
09:26 TRI 1:1 Švančara (Rybnikár, Holub)