HC Tábor – HC Energie Karlovy Vary

3:9

konec (1:1, 1:3, 1:5)

16.11.2023, 16:00 • ZS Tábor • 18 • Skupina A • Vít Káňa

Je konec. Hockey Club Tábor doma prohrává s týmem HC Energie Karlovy Vary poměrem 3:9. Kohouti se drželi do poloviny zápasu, ale pak Energie ukázala, proč je nejlepším týmem ve skupině A. Tři body tak zaslouženě putují na západ Čech. (18:05:42)

59:51

Michal Kváš (K. Vary) byl volný v brankovišti, ale neměl potřebnou stabilitu k zakončení.

59:29

Václav Svoboda zastavil na modré pokus hostů.

59:02

Zbyněk Bušta zkoušel z pravého kruhu přihrát do ohně, ale Ondřej Kostka byl pokrytý obráncem ve slotu.

58:42

Marek Brož (Tábor) pokryl po nájezdu hostů po levé straně svou bližší tyčku.

58:29

Vary jsou na puku a nikam nespěchají.

58:05

David Poizl (K. Vary) posílal od mantinelu žabičku před Brože, který ji musel tygřím skokem dostat do své lapačky.

57:49

Vlastimil Blažek (K. Vary) dobře tahá čas pro hosty.

57:05

Michal Kváš (K. Vary) se nedostal k zakončení z dorážky, protože dostal sekyru od obránce.

56:29

Marko Michalov objel branku a našel napravo volného spoluhráče. Tím byl Šimon Šilhan, který se ale k pořádnému zakončení v časové tísni nedostal.

55:45

Kohouti dostali puk z vlastní třetiny, ale z pásma se nedostali.

55:30

Matěj Slabý (Tábor) skončil na ledě za domácí brankou, ale vylučovat se ani přes naléhání Brože nebude.

54:59

Václav Svoboda (Tábor) se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho forhend neproklouzl mezi betony Psohlavce.

54:29

Lukáš Slavík (K. Vary) dostal nabídku do slotu, ale z první trefil jenom tělo domácího gólmana.

54:09

Petr Tomek (K. Vary) se dostal na puk ve středním pásmu, ale střelu z kruhu si rozmyslel.

53:35

Michal Kváš (K. Vary) byl volný na ose hřiště, ale touš se k němu z pravé strany nedostal.

53:16

Šimon Šilhan (K. Vary) ujel po pravé straně, ale obránce Kohoutů si neobhodil.

52:53

Ofsajd zastavil útočné snažení hostů.

52:40

Domácí sice dostali touš do pásma Varů, ale ten od brusle čárového vrátil hned do střední třetiny.

52:27

Martin Psohlavec (K. Vary) rychle utěsnil svou pátou díru v brance. Kohouti mají buly v pásmu hostů.

51:33

Oby týmy si vyměnily držení puku, ale bylo to bez střely na branku.

50:28

50:28 Šimon ŠILHAN - 3:9

50:28

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Hosté vedou krátce po buly už o šest branek. Kváš poslal nezištně puk na pravou stranu, kde jej ŠIMON ŠILHAN expresně poslal k levé tyčce domácí branky, 3:9. Asistence: Michal Kváš a Marko Michalov.

50:20

50:20 Lukáš SLAVÍK - 3:8

50:20

Vary jdou do pětibrankového vedené po pěkné souhře.
Puk šel na pravý kruh, kde byl na jeho vrcholu LUKÁŠ SLAVÍK, jenž poslal černou gumu do odryté části branky Kohoutů, 3:8. Asistence: Jakub Habla a Marko Michalov.

49:36

Jakub Habla (K. Vary) se dostal k volnému puku ve třetině Kohoutů. Objel s ním branku, ale ke střele se nedostal.

49:05

Tempo nám opadlo, o vítězi je už zřejmě rozhodnuto.

48:37

Martin Psohlavec (K. Vary) udržel touš a bude se vhazovat po jeho levé ruce.

48:12

Petr Tomek (K. Vary) si obešel na středu obránce, ale ke střele se na modré nedostal. Puk mu totiž utekl.

47:42

Domácí v tísni zahráli na icing.

47:25

47:25 Lukáš SLAVÍK - 3:7

47:25

Hosté mají vedení o čtyři branky. LUKÁŠ SLAVÍK se dostal v mezikruží na volný puk a poslal jej forhendem přesně k tyčce, 3:7.

47:02

Václav Svoboda (Tábor) se nevyhnul na pravém kruhu obránci hostů. Vary jdou útočit do plných.

46:36

Ofsajd zastavil útočné snažení domácího celku.

45:21

45:21 Jiří STRACHOTA - 3:6

45:21 6/6

Tábor právě vstřelil branku!
Domácí snižují na rozdíl tří branek po pěkném sólu.
Ryšavý poslal spoluhráče do brejku. Tím byl JIŘÍ STRACHOTA, který vyslal zápěstím ostrý pokus, který šel do horního rohu branky Psohlavce, 3:6. Asistence: Jindřich Ryšavý.
Strachota J., Brož M., Céza Š., Bušta Z., Kostka O., Ryšavý J.
Psohlavec M., Kváš M., Šilhan Š., Michalov M., Jílek M., Postl D.

44:59

Ondřej Slívko (Tábor) ztratil touš v mezikruží a Vary se nikam neženou.

44:43

44:39

Jakub Habla (K. Vary) dobře tahá čas za brankou Kohoutů.

44:15

Antonín Pufr (Tábor) nezachytil touš na modré. Tábor ztratil pásmo.

44:06

Martin Psohlavec (K. Vary) byl nucen lapačkou přirýt touš.

43:23

Hosté se v oslabení osvobodili.

43:01

Kohouti nedostali od levé tyčky touš do poloprázdné branky.

42:39

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Michal Kváš – 2 min., podrážení.

42:05

Vary pokračují v tlaku ve třetině Kohoutů.

41:12

41:12 Jakub HABLA - 2:6

41:12

Hosté se prosazují pošesté v zápase ve vlastním oslabení. Do brejku ujel JAKUB HABLA, který se prosadil po pěkné kličce do bekhendu, 2:6. Bez asistence.

40:48

Šimon Šilhan – 2 min., hákování.

40:21

40:21 Vlastimil BLAŽEK - 2:5

40:21

Poizlova střela bylo Brožem vyražena na zadní tyčku, tam byl volný VLASTIMIL BLAŽEK, který poslal puk do odkryté klece, 2:5. Asistence: David Poizl a Viktor Wardas.

40:01

Tábor doma po dvou třetinách prohrává s Karlovými Vary poměrem 2:4. Po první třetině bylo skóre vyrovnané (1:1), ale v té druhé už hosté ukázali svou kvalitu a ovládli ji 1:3. Za hosty se trefili Poizl, Postl, Blažek a jedinou branku Kohoutů dal Slívko. Třetí dvacetiminutovka začne v 17:35.

40:00

39:53

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Sebastian Pánek – 2 min., nedovolené bránění.

39:23

Vary dostaly touš do pásma a hosté šli střídat.

39:09

Vlastimil Blažek (K. Vary) dobře napadá za brankou Kohoutů.

38:53

Antonín Pufr (Tábor) se nedostal k zakončení zblízka. Touš mu totiž sebral lapačkou Psohlavec.

38:42

Adam Suchan (Tábor) nenašel na pravé straně najetého kolegu.

38:19

Marek Brož (Tábor) vyrazil betonem do rohu nájezd hostů.

37:52

Vlastimil Blažek (K. Vary) nezakončil na zadní tyčce. Hra je přerušena, protože obránce Kohoutů sestřelil gólmana Brože v brankovišti.

37:38

Jiří Strachota (Tábor) na pravé straně ztratil touš, Kohouti se musí rychle vracet.

37:15

Vary získaly buly v pásmu Tábora, oba týmy střídají.

36:36

36:36 Vlastimil BLAŽEK - 2:4

36:36

Hosté jdou zpět do dvoubrankového vedení po rychlé akci.
Tomek poslal touš na pravý kruhu, kde byl VLASTIMIL BLAŽEK. Ten se podíval, kde je Brož a pak rychle forhendem z první trefil přesně k tyčce, 2:4. Asistence: Petr Tomek a Filip Čermák.

36:05

Matěj Slabý (Tábor) posílal v plné rychlosti puk na pravou stranu, ale našel jenom brusle soupeře.

35:45

Martin Psohlavec (K. Vary) vyrazil ránu Lukáše Slavíka (K. Vary) od modré a poradil si pak i s následnou dorážkou z pravé strany.

35:29

Marek Brož (Tábor) musel podržet touš před najíždějícím protihráčem. Vary mají buly v pásmu Kohotů.

35:15

Jiří Strachota (Tábor) místo útoku na pravé straně jel střídat. Vary jdou útočit do zformované obrany.

35:00

Lukáš Slavík (K. Vary) byl na pravé straně volný, ale jeho zakončení bekhendem nebylo povedené. Poté zahráli Kohouti v tísni na icing.

34:35

Martin Psohlavec (K. Vary) poslal betonem do rohu pokus z pravého kruhu.

34:06

Antonín Pufr (Tábor) uklidnil domácí, kteří začínají od vlastní branky.

33:22

Ofsajd zastavil pokus Varů o rychlý brejk.

32:50

32:50 Ondřej SLÍVKO - 2:3

32:50 6/6

Domácí ale snižují po rychlém kontru.
ONDŘEJ SLÍVKO dostal touš na osu hřiště od Svobody a rychlým švihem se prosadil na přední tyčku branky Psohlavce, který na jeho pumelici nestačil pořádně zareagovat, 2:3. Asistence: Václav Svoboda a Sebastian Pánek.
Slívko O., Svoboda V., Pánek S., Brož M., Mohyla Rob., Špaček V.
Psohlavec M., Dyk K., Poizl D., Tomek P., Blažek V., Bednář O.

32:36

Jiří Strachota (Tábor) byl na levé straně volný, ale z první forhendem jenom promáchl.

31:51

Oba týmy si vyměnily touš, ale bylo to bez střely na branku.

30:34

30:34 David POIZL - 1:3

30:34

Vary se v půlce zápasu dostaly do dvoubrankového vedení po rychlé souhře. Tomek poslal touš na pravý kruh, odtud jej Blažek poslal na zadní tyčku, kde byl zcela volný DAVID POIZL. Ten už z první poslal touš do odkryté svatyně Kohoutů, 1:3. Asistence: Vlastimil Blažek a Petr Tomek.

29:52

Kohouti sice vyhráli buly, ale nedostali se kvůli špatné přihrávce přes střední pásmo.

29:45

Marek Brož (Tábor) vyčapal další střelu Varů. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

29:11

Jakub Habla (K. Vary) zachytil špatnou přihrávku domácích, ale ke střele se nedostal. Touš si dal jenom do špeku.

28:33

Ondřej Slívko (Tábor) zakončoval na ose hřiště, ale byl už v záklonu.

28:18

Ofsajd zastavil útočné snažení Varů.

28:02

Adam Suchan (Tábor) jel po levé straně, ale obránce hostů si neprohodil.

27:46

Vary se dostaly do pásma Kohoutů na patnáct vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

27:39

26:37

26:05

26:05 Daniel POSTL - 1:2

26:05 6/6

Hosté jdu do vedení ve hře ve čtyřech. Robin Šustík (Tábor) na pravé straně přišel při pokusu o brejk i touš. Hosté jeli do rychlého brerjku. Michalov našel volného DANIELA POSTLA, který prostřelil Brože, 1:2. Asistence: Marko Michalov a Michal Kváš.
Postl D., Michalov M., Kváš M., Čermák F., Šilhan Š., Psohlavec M.
Brož M., Bačo A., Pufr A., Slívko O., Šustík R., Brož M.

25:43

Marko Michalov (K. Vary) z pravého kruhu trefil jenom tělo gólmana Brože.

25:37

Ondřej Slívko – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

25:13

David Poizl – 2 min., nedovolené bránění.

24:52

Vlastimil Blažek (K. Vary) dostal přihrávku na brusli a útoku hostů byl zastaven.

24:39

24:24

Ondřej Slívko (Tábor) zachránil při přesilovce přihrávce na zadní tyčku.

24:02

Vary opět dostaly v oslabení puk ze svého pásma.

23:34

Hosté se osvobodili, touš je za brankou Brože.

23:18

Šimon Šilhan (K. Vary) dobře napadá v oslabení rozehrávku Tábora.

23:08

Marek Brož (Tábor) poslal lapačkou nahození od modré do ochranné sítě. Kohouti už jsou v plné síle.

22:35

Michal Kváš – 2 min., sekání.

22:26

Vary postavily přesilovkový deštník.

21:59

Ondřej Slívko (Tábor) v oslabení dobře tahá čas.

21:39

Kohouti se v oslabení osvobodili.

21:33

Sebastian Pánek (Tábor) vložil hůl do přihrávky hostů a touš skončil na střídačce.

21:11

Vojtěch Špaček – 2 min., podrážení.

20:46

Pokus hostů o rychlý brejk zastavil ofsajd.

20:27

Ondřej Slívko (Tábor) dostal touš z vápna Kohoutů, ale jeho brejk zastavil dobrým vyjetím Psohlavec.

20:01

Tábor hraje po prvním dějství v Kotlině s Karlovými Vary nerozhodně 1:1. Hosté sice dokázali využít po střele Blažka v páté minutě přesilovku. Pak jim ale zvlhl střelecký prach a Kohouti se pomalu osmělovali. Jejich snaha byla oceněna brankou Ondřeje Slívka v závěru třetiny, domácí útočník se prosadil z dorážky po buly.
Další třetina začne přibližně v 16:45.

20:00

19:42

Lukáš Slavík (K. Vary) nabral rychlost na pravé straně, ale ke střele se nedostal.

19:22

Václav Svoboda (Tábor) měl prostor na levé straně, ale touš mu sjel z jeho bekhendu.

18:42

Tábor po vtsřeleném gólu výrazně ožil.

18:22

Martin Psohlavec (K. Vary) byl nucen přerušit lapačkou hru.

16:57

16:57 Ondřej SLÍVKO - 1:1

16:57 6/6

Domácí srovnávají před koncem prvního dějství.
Svoboda zkoušel střílet po buly na levém kruhu, Psohlavec ale jeho pokus betonem vyrazil před najíždějícího spoluhráče. Tím byl ONDŘEJ SLÍVKO, který poslal touš do odkryté části branky, 1:1. Asistence: Václav Svoboda.
Slívko O., Svoboda V., Brož M., Pánek S., Špaček V., Mohyla Rob.
Psohlavec M., Wardas V., Habla J., Slavík L., Tomek P., Jílek M.

15:52

Vary zahrály na icing,

16:42

Matěj Slabý (Tábor) našel za brankou hostů kolegu v útoku. Jenže tomu touš upálil obránce soupeře.

16:22

Ondřej Kostka (Tábor) se nedostal na pravé straně k pořádnému zakončení a šel střídat.

15:52

Hosté to zkusili od modré nahozením, ale k teči se před Brožem nikdo nedostal.

15:35

15:21

Tohle není pro Kohouty dobrá přesilovka. Vary opět vyhodily touš do bezpečí.

14:56

Václav Svoboda (Tábor) dostal touš do pásma hostů. Nyní se bojuje o něj na dlouhém mantinelu.

14:21

Energie opět dostala v oslabení touš z vlastního pásma.

14:09

Matěj Slabý (Tábor) to měl na střelu, ale poslal touš raději na modrou, odkud šla střela, na kterou měl Psohlavec dobrý výhled.

13:45

Vary se rychle dostaly v oslabení ze svého pásma.

13:30

Marek Jílek – 2 min., podrážení.

13:12

Antonín Pufr (Tábor) napadá za brankou Varů a vynutil si na hostech dvě minuty.

12:46

12:33

Jakub Habla (K. Vary) dobře napadá při vlastním oslabení.

12:06

Ruka byla nahoře Kohouti byli v ofsajdu a tak museli rychle opustit útočné pásmo.

11:50

Matěj Slabý (Tábor) trefil od modré jenom útočníka Varů. Hosté se opět osvobodili.

11:26

Tábor opět neudržel v přesilovce útočné pásmo.

11:05

Hosté se v oslabení dostali z vlastního pásma.

10:45

Viktor Wardas – 2 min., podrážení.

10:32

Martin Psohlavec (K. Vary) se jen otočil po nahození z dálky. Domácí budou hrát přesilovku, za brankou Varů zůstal ležet útočník Kohoutů.

10:06

Ondřej Kostka (Tábor) upadl před brankovištěm hostů, ale o faul nešlo.

09:32

Václav Svoboda (Tábor) se jen těsně nedostal k dorážce puku, který vyrazil Psohlavec. Vary jdou opět na zteč.

09:15

Václav Svoboda (Tábor) dobře napadá rozehrávku Varů.

08:52

Martin Psohlavec (K. Vary) byl nucen přerušit hru lapačko. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

08:41

Útok hostů se zadrhl, jeden z útočníků totiž ztratil na modré hokejku.

08:21

Matěj Slabý (Tábor) byl volný na zadní tyčce, ale touš k němu přes obránce neprošel.

07:55

Zbyněk Bušta (Tábor) uklidnil hru a domácí mohou útočit do zformované obrany Varů.

07:05

Ondřej Slívko (Tábor) jel směr sever, ale byl obtěžován obráncem. Tak se rozhodl nahrát spoluhráči, ale toho na pravé straně nenašel.

06:53

Vlastimil Blažek (K. Vary) dobře napadal a domácí v tísni vyhodili na icing.

06:28

Antonín Pufr (Tábor) byl volný na pravé straně, ale ke střele se nedostal. Domácí se musí vracet.

05:41

Hosté zahrozili po pravé straně, ale ke střele se nedostali.

04:54

04:54 Vlastimil BLAŽEK - 0:1

04:54

Hosté se prosadili v přesilové hře. Touš šel z pravé strany od Pelikána na zadní tyčku. Tam byl zcela nepokrytý VLASTIMIL BLAŽEK, který poslal touš do odkryté části branky, 0:1. Asistence: Matěj Pelikán.

04:32

Hosté stále drží v přesilovce útočné pásmo.

04:08

Matěj Slabý – 2 min., podrážení.

03:41

Robin Šustík (Tábor) posílal bekhendem touš na osu hřiště z levého kruhu. Jenže jeho najíždějící kolega byl dobře pokrytý.

03:23

Adam Suchan (Tábor) byl chycen v jasném ofsajdu. Hra se vrací do střední třetiny.

02:53

Marek Brož (Tábor) vyrazil betonem střelu od modré. Hosté jsou stále v držení touše.

02:23

Václav Svoboda (Tábor) dostal touš do pásma hostů, ale nemohl hrát. Jeho kolega byl totiž v jasném ofsajdu.

01:21

Petr Tomek (K. Vary) založil od vlastní branky útočnou akci hostů. Projel přes dva Konouty a nahrál na pravou stranu. Odtud mu přišla přihrávka do jízdy, ale karlovarský šikula už nedokázal zblízka pořádně zakončit.

00:46

Jeden z hostů dostal naloženo na delším mantinelu, ale hraje se dále.

00:21

Hosté dostali touš do pásma Kohoutů, ale neudrželi se v něm.

00:01

Marek Brož (Tábor) začne v brance Tábora a u hostů to bude Martin Psohlavec.
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Hockey Club Tábor: Brož (Moustafa) – Rob. Mohyla, Špaček, Bačo, Pufr, Céza, V. Mašek, J. Ryšavý – Slívko, S. Pánek, V. Svoboda – Šustík, Slabý, Suchan (C) – Kostka, Bušta, Strachota – Pícha.
Trenér: Milan Dančišin

HC Energie Karlovy Vary: Psohlavec (Kašpar) – Dyk, Pelikán (C), F. Čermák, Bednář, D. Postl, Jílek – L. Slavík, Habla, Wardas – V. Blažek, Tomek, Poizl (A) – Michalov, Š. Šilhan, Kváš.
Trenér: Tomáš Andrys

Rozhodčí: Michal Jílek – Milan Štofa, Václav Kubíček.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje. Nejvyšší dorostenecká soutěž v Česku pokračuje po reprezentační přestávce 18. kolem. V něm na sebe narazí týmy Hockey Club Tábor a HC Energie Karlovy Vary. Úvodní buly bude vhozeno v 16:00.
Karlovy Vary
Karlovy Vary jsou jasným lídrem skupiny A se 43 body, skóre má tým ze západu Čech výrazně pozitivní v poměru 91:33. V sedmnácti kolech hosté dvanáctkrát zvítězili v základní hrací době, třikrát vyhráli v prodloužení, jednou padli po šedesáti minutách hry a jednou našli přemožitele až v prodloužení. Karlovy Vary naposledy doma porazily Liberec 5:2. Poradí si ve čtvrtek i s Táborem?
Hockey Club Tábor
Jihočeši jsou toho času na osmém místě tabulky a mají na kontě osmnáct bodů. Na poslední Kladno mají šestnáctibodový náskok a na předposlední Spartu mají navíc dva body. Skóre mají Kohouti negativní v poměru 49:77. Tábor pětkrát vyhrál v základní hrací době, desetkrát prohrál v šedesáti minutách hry, jednou vyhrál v prodloužení a jednou v něm i padl. Naposledy Tábor venku přehrál šestý Litvínov 2:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:9

Branky a nahrávky: 17. Slívko (V. Svoboda, S. Pánek), 33. Slívko (V. Svoboda, S. Pánek), 46. Strachota (J. Ryšavý) – 5. V. Blažek (Pelikán, Tomek), 27. D. Postl (Michalov, Kváš), 31. Poizl (V. Blažek, Tomek), 37. V. Blažek (Tomek, F. Čermák), 41. V. Blažek (Poizl, Wardas), 42. Habla, 48. L. Slavík (Habla, Jílek), 51. L. Slavík (Habla, Michalov), 51. Š. Šilhan (Kváš, Michalov)

HC Tábor: Brož (Moustafa) – Rob. Mohyla, Špaček, Bačo, Pufr, Céza, V. Mašek, J. Ryšavý – Slívko, S. Pánek, V. Svoboda – Šustík, Slabý, Suchan (C) – Kostka, Bušta, Strachota – Pícha.

Rozhodčí: Michal Jílek – Milan Štofa, Václav Kubíček