Střely na bránu: 27 – 22 | Přesilová hra: 1/4 – 1/4 | Trestné minuty: 8 – 8

Antti Raanta (CAR) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 61:06
Ukko-Pekka Luukkonen (BUF) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9 %, odchytal 61:24

Martin Nečas (CAR) – 1+0, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 21:09
Lukáš Rousek (BUF) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 6:40

Tři hvězdy utkání
1. Martin Nečas (CAR) 1+0
2. Antti Raanta (CAR) 20 zákroků
3. Dmitrij Orlov (CAR) 0+1 (03:47:21)
Martin Nečas svým devátým gólem v prodloužení v kariéře rozhodl o vítězství Caroliny 3:2 nad Buffalem. Poměrně vyrovnaný zápas nabídl zajímavou podívanou, ve které oba týmy měly své silnější a slabší pasáže. Brankář Antti Raanta odchytal jeden z nejlepších zápasů v této sezoně a naznačil, že při zranění Frederika Andersena by přeci jen mohli Hurricanes mít oporu v brankovišti.

61:30

61:30 Martin NEČAS - 3:2

61:30

Carolina právě vstřelila branku!
A tento kolotoč nakonec končí gólem MARTINA NEČASE, který si sjel před brankoviště a protečoval přihrávku Sebastiana aha za záda brankáře Luukkonena! Carolina vítězí po prodloužení a ve středovém kruhu domácí hráči roztleskávají publikum. Asistence: Sebastian Aho, Brady Skjei.

61:21

Domácí jsou v útočném pásmu a rozjíždí zajímavý kolotoč.

60:57

Slavin se sice na druhé straně prosmýkl až před brankoviště, ale vůbec svou útočnou akci nezakončil.

60:39

Tuch prudkou střelou z mezikruží trefil pouze beton Raanty.

60:01

60:00

59:38

Jarvis přelomil při střele z jízdy z levého kruhu hokejku. Puk vůbec nevyletěl směrem na branku Buffala.

59:02

Skjeiova střela byla sražena do ochranné sítě.

58:49

Orlov zpoza pravého kruhu vyslal střílenou přihrávku, která ovšem zaplula jen na zadní mantinel.

58:12

58:04

Oddechový čas pro tým Buffalo Sabres.

58:04

Kotouč se odráží do hlediště. Bude se vhazovat v pásmu Caroliny, jelikož domácí hráč odrazil puk mimo kluziště.

57:46

A znovu. Buffalu tato přesilovka vůbec nic nepřináší.

57:25

A další hodně rychlé vyhození domácího týmu.

3:2

Branky a nahrávky: 13. DeAngelo, 48. Skjei (S. Aho II, Orlov), 62. Nečas (S. Aho II, Skjei) – 24. Tuch, 50. Dahlin (T. Thompson, Mittelstadt)

Carolina Hurricanes: Raanta (Kočetkov) – Slavin (A), Burns, Skjei, Chatfield, Orlov, DeAngelo – Noesen, S. Aho II (A), Jarvis – Svečnikov, Kotkaniemi, Teräväinen – Martinook, J. Staal (C), Fast – Bunting, Drury, Nečas.
Trenér: Rod Brind'Amour

Buffalo Sabres: Luukkonen (Levi) – Dahlin (A), Ry. Johnson, Power, Jokiharju, Clifton, E. Johnson – J. Skinner, T. Thompson, Tuch – Greenway, Mittelstadt, Peterka – Girgensons (A), Jost, Okposo (C) – V. Olofsson, Krebs, Rousek.
Trenér: Don Granato

Rozhodčí: McIsaac, Halkidis – Marquis, O'Quinn

Diváci: 18700

05:09 CAR 2 J. Staal, hákování
08:19 CAR 2 J. Staal, podrážení