Konferenční liga

Aberdeen FC – PAOK Soluň

2:3

konec (0:0)

26.10.2023, 21:00 • Pittodrie Stadium (Aberdeen) • 3 • Skupina G • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

Tipsport: 3.59 3.46 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Soluň předvedla v Aberdeenu impozantní obrat! Ještě dvacet minut před koncem prohrával řecký celek 0:2, ale potom zápas otočil třemi góly. Ten vítězný dal v šesté minutě nastavení z penalty Stefan Schwab. (22:57:29)
Držení míče: 37% : 63%.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:4.
Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:10.

90+7

90+6

90+6. Stefan SCHWAB - 2:3

90+6

PAOK právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je STEFAN SCHWAB.

90+5

Žlutá karta pro tým Aberdeen FC (Slobodan Rubežić).

90+5

Penalta pro PAOK Soluň!

90+2

Žlutá karta pro tým PAOK Soluň (William Troost-Ekong).

Střídání v týmu PAOK Soluň:
ze hřiště odchází Taison, přichází Kiril Despodov.

73

Střídání v týmu Aberdeen FC:
ze hřiště odchází Jamie McGrath, přichází Leighton Clarkson.

72

ze hřiště odchází Bojan Miovski, přichází Duk.

72

ze hřiště odchází Dante Polvara, přichází Jonny Hayes.

2:3

konec (0:0)

Branky: 50. Miovski (MacKenzie), 58. Polvara (Miovski) – 73. Despodov (Konstantelias), 84. Vieirinha, 90+6. Schwab (pen.)

Karty:   90+5. Rubežić (ABE) – 38. Schwab (SOL), 90+2. Troost-Ekong (SOL)

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:10.

Aberdeen FC: Roos – Devlin, Gartenmann, Rubežić, Jensen – MacKenzie, Polvara (72. Hayes), Shinnie (C), Barron, McGrath (73. Clarkson) – Miovski (72. Duk).
Náhradníci: Doohan – Dadia, R. Duncan, Guèye, Milne, MacDonald, Williams, Sokler, Marshall.

Trenér: Barry Robson.

PAOK Soluň: Kotarski – Vieirinha (C), Troost-Ekong, Koulierakis, R. Soares (63. Baba) – Tsingaras (63. Ozdojev), Schwab – A. Živković, Konstantelias, Taison (73. Despodov) – Thomas (64. Samatta).
Náhradníci: Talichmanidis, Ž. Živković – Lyratzis, Kędziora, Murg, Michailidis, Tzimas, Vrakas.