Evropská liga

Raków Čenstochová – Sporting Lisabon

1:1

konec (0:1)

26.10.2023, 18:45 • Miejski Stadion Piłkarski Raków (Čenstochová) • 3 • Skupina D • Jan Janča

Tipsport: 6.25 4.25 1.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:48:38)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 12:1. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:6.
V rámci 3. kola skupinové fáze Evropské ligy se ve skupině D zrodila remíza 1:1.
Hostující Sporting Lisabon šel hned v úvodu do deseti, když červenou kartu viděl Gyokeres. I v deseti šel Sporting ve 14. minutě do vedení, když se prosadil Coates.
Po změně stran byl domácí Raków lepším týmem, ale gól ne a ne dát. Až v 80. minutě nově příchozí Piasecki vyrovnal po skvělé kombinaci. Hned vzápětí se domácí radovali z vedoucího gólu, ale Piasecki si nepohlídal offside.
Víc už se v utkání nestalo a zápas skončil 1:1.

90+5

90+3

Piasecki minul branku brankáře Israele z dobré pozice.

90+2

Střídání v týmu Sporting Lisabon:
ze hřiště odchází Matheus Reis, přichází Nuno Santos,
ze hřiště odchází Morten Hjulmand, přichází Daniel Braganca.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Hra je přerušena, neboť po střetu hlav na hřišti zůstali ležet dva hřáči.

85

Střídání v týmu Raków Čenstochová:
ze hřiště odchází Vladislav Kochergin, přichází Ben Lederman.

83

Fabian Piasecki se již radoval ze svého 2. gólu v utkání, ale kvůli offsidu jeho branka je odvolána. Systém VAR tak rozhodl.

81

VAR potvrdil, že se o offside nejednalo a gól tak platí.

80

80. Fabian Piasecki (RAK) - 1:1

80

Raków právě vstřelil branku!
FABIAN PIASECKI si naběhl na fantastickou nahrávku od Vladyslava Kochergina a z bezprostřední blízkosti propálil vše, co mu stálo v cestě. brankář Israel neměl nárok jeho pokus chytit.
Asistence: Vladyslav Kochergin