6:3

konec (2:0, 2:1, 2:2)

25.10.2023, 18:30 • 10 • Skupina Západ • Karel Jedlička

Tipsport: 1.2 8.5 6.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Příbram si upevnila vedení v tabulce druholigové západní skupiny vítězstvím nad Mostem, který sice zápas v úvodu třetí třetiny zdramatizoval stoprocentním využitím přesilovky 5 na 3 i navazující výhody jednoho muže v poli, ale také Příbram udeřila v dvojnásobné převaze a skóre zpečetila do prázdné brány. (20:50:32)

58:51

Příbram právě vstřelila branku!
Do prázdné brány pečetí vítězství Baníku PETR KAFKA. Do první střely mu ještě padl obránce, dorážka extraligou ostříleného borce už končí v síti. Bez asistence.

58:03

Mostecká brána je prázdná, hosté hrají v šesti.

58:03

Okamžitě po buly vyzkoušeli hosté Šorfa znovu, i tentokrát zasáhl příbramský brankář úspěšně.

57:57

Pět minut a 44 vteřin se nezastavila časomíra, až teď přerušuje hru Šorf, který chytá Micalovu střílenou přihrávku, kterou se marně snažil nataženou holí tečovat Jaroslav Šimeček.

56:37

Hraje se už čtyři a půl minuty bez přerušení, Hasman objel po svém způsobu bránu a hledal najíždějícího Havelku, jenž zasahoval na dlouhou ruku a kotouč se odráží od Hosnedlova betonu.

54:05

Bednařík nabil pod sebe Saňovi, jenž od modré golfovým úderem vyzkoušel pevnost plexiskla.

53:16

Kafka zachytil odražený puk a vrátil kotouč na modrou čáru, odkud tečovaná střela přeletěla obloukem mosteckou klec.

52:36

52:13

V oslabení ujel do samostatného nájezdu Jakub Procházka, pokusil se o zakončení v plné rychlosti golfákem, ale Šorf prudký projektil chytá.

51:01

51:01 Daniel KREJČÍ - 5:3

51:01

Přesilovku 5 na 3 sehrál Baník skvěle, obehráním kolem brány a sérií rychlých přihrávek rozpohyboval brankáře a nakonec Hasmanovu nabídku zprava využil k pohotovému zakončení na vzdálenější tyčku DANIEL KREJČÍ. Asistence: Josef Hasman a Petr Kafka.

50:36

Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
Pavel Písařík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

50:00

Josef Rykl – 2 min., podrážení.

49:15

Havlůj zavezl kotouč do útočného pásma Mostu, odkud vyhazují domácí na další icing.

48:13

Dnešní utkání sleduje 450 diváků.

47:00

Hraje se teď plynule bez přerušení a také bez šancí.

44:35

Domácí otáčejí hru, do oblouku si nabruslil mezi kruhy Bednařík a jeho pokus pod břevno likviduje Hosnedl ramenem.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Kolda (Hasman, Pinkas), 6. Kolda (Jelínek, Hasman), 33. Pinkas (Krejčí, Havlín), 36. Jelínek (Havlín, Bednařík), 52. Krejčí (Hasman, Kafka), 59. Kafka – 24. Urbánek (Písařík, Daniel), 41. Urbánek (Písařík, Šimeček), 42. J. Procházka (Šimeček, Písařík)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Saňa, Havelka, Havlín, Jelínek, Rajgl, Krejčí, Zdeněk – Kafka, Kolda, Dragoun – Pětník, Bečvář, P. Svoboda – Hasman, Pinkas, Mařík – Bednařík, Gengel (C).
Trenér: Radek Bělohlav

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Havlůj (C), Urbánek, Hocelík, Rykl, Steinocher, Hoffmann – Písařík, Daniel, Mical – J. Procházka, Šimeček, Jindra – Böhm, V. Král, Buberl – Pačan.

32:29 PRI 3:1 Pinkas (Krejčí, Havlín)
35:48 PRI 4:1 Jelínek (Havlín, Bednařík)
38:41 PRI 2 Havlín, podrážení
39:27 PRI 2 Krejčí, držení
40:40 MOL 4:2 Urbánek (Písařík, Šimeček)
41:22 MOL 4:3 J. Procházka (Šimeček, Písařík)
50:00 MOL 2 Rykl, podrážení
50:36 MOL 2 Písařík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
51:01 PRI 5:3 Krejčí (Hasman, Kafka)
58:51 PRI 6:3 Kafka