3:4

po prodl. (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)

25.10.2023, 18:00 • 10 • Skupina Východ • Michal Heřman

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou dramatické utkání. Domácí Valašské Meziříčí sice prohrávalo již 0:3, zápas s Novým Jičínem ale nakonec dokázalo srovnat a bere alespoň bod. V závěru prodloužení rozhodl o bonusovém bodu Maliník. Při podávání rukou se do sebe ještě velmi nesportovně někteří hráči pustili a situaci museli opět řešit rozhodčí. To je z naší strany pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (20:26:41)

64:39

64:39 Roman MALINÍK - 3:4

64:39

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Rychlé přečíslení 2 na 1 využívá ROMAN MALINÍK, který se trefuje přesně pod víko a ukončuje prodloužení! Asistence: Viktor Konečný.

64:19

Viděli jsme malou bitkařskou vložku, která vznikla po držení hostujícího hráče. Ten se hodně vzteká na sudí. Vyloučeni za bitku jsou za domácí Kozubík, za hosty Sluštík. Pokračovat se bude 3 na 3.

64:01

Začala poslední minuta prodloužení.

63:38

Hraje se rychlý hokej z jedné strany na druhou. Diváci se musí bavit.

62:39

Přečíslení 3 na 1 domácí nevyužívají! Situaci překombinovali a nakonec z toho zakončení skoro ani nebylo!

62:01

Obrovskou šanci měli i domácí, Šimonů ale tento pokus vyrazil!

61:23

Puk zatím v prodloužení drží hlavně hostující celek.

60:45

Maliník mohl rozhodnout! Z dobré pozice v mezikruží ale branku minul!

60:01

Dva góly v síti Nového Jičína znamenají, že domácí celek dokázal dorovnat manko a vyrovnal na 3:3. Další gól jsme již neviděli, takže o výsledku zápasu musí rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

60:00

59:36

Domácí celek je v tlaku, do zakončení se ale dostat nemůže.

59:00

A už běží poslední minuta. Buly bude po levici Šimanů.

58:08

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Hraje se nyní za brankou hostujícího celku.

57:31

Hosté jsou kompletní.

56:48

Domácí hráči dostali velkou šanci na obrat v zápase, zatím se jim ale přesilovka nedaří.

3:4

Branky a nahrávky: 36. Andris (Romančík, Finsterle), 47. Martiník (Vávra, Holiš), 51. Martiník (Finsterle, Pavlíček) – 15. Handl (Maliník, J. Holáň), 20. Tarnoczy (J. Sluštík, Matěj), 33. Konečný (Matěj, Maliník), 65. Maliník (Konečný, Homola)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Pavlíček (Ševců) – Holiš, Velikovský, Kočí, Liss, Baroš, Sviták, Hajda – Finsterle, Vávra (A), Melenovský – Andris, Romančík, Kozubík – Martinec, Vavřík (C), Stodůlka – Kuchařík, Martiník, M. Urban.
Trenér: Lukáš Plšek

HK Nový Jičín: Šimonů (Hořejší) – J. Holáň, Báchor, Hruška, Homola, Andrýsek – J. Sluštík (A), Juříček, Berka – Gebauer (C), Hilšer, Zdeněk – Kafka, Handl, Matěj – Tarnoczy, Konečný, Maliník (A) – Škarka.
Trenér: David Dostál

Rozhodčí: Schenel – Bubela, Frais