2. liga skupina Západ

HC Letci Letňany – HC Děčín

2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

25.10.2023, 18:00 • Ice Arena, Letňany • 10 • Skupina Západ • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.45 5.3 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:59:48)
Je dobojováno. Medvědům se sice povedlo v prostřední části hry vyrovnat na 1:1. Ve třetí třetině ale skórovali domácí a strhli tak znovu vedení na svou stranu. Na to už Děčín nenašel odpověď a z ledu Letňan tak neodveze ani bod.

59:40

Letci se pokoušeli trefit zcela prázdnou hostující bránu, nepovedlo se a do akce na druhé straně rychle míří děčínský celek.

59:31

Hosté nemají co ztratit a všechny své poslední síly vrhají do útoku. Domácí se ale dobře brání a pomáhají svému brankáři.

58:30

Děčín je v šesti a bez brankáře!

58:15

Oddechový čas pro tým HC Děčín.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:25

Obrana Medvědů se snažila zastavit unikajícího domácího hráče a hned se Děčín dostal na druhou stranu, kde ale neprověřil Vojtěcha Nečase.

55:26

Letci toho Děčínu moc nedovolují, sami se nyní opět drali do zakončení před Petráskem, stopku jim však vystavilo postavení mimo hru.

54:07

Letci se dostali do akce od svého brankáře, Jakub Sklenář se pak hnal za kotoučem, který mířil k brance Děčína, ale nezachytil ho.

53:24

Další vhazování před Petráskem, Letci tak ještě udrželi útočnou třetinu.

52:38

V obranné třetině se znovu dostali na puk hosté, pronikli s ním až před Nečase, ale znovu z toho nebyla žádná těžká střela.

51:22

Nikolaj Parshakov si sjel od pravého hrazení k brance soupeře, jeho zakončení jednoruč se ale neujalo a opět se tak hosté nedočkali srovnání stavu skóre.

50:01

Jsme za polovinou třetí třetiny a domácí stále drží jednobrankový náskok. Puk mají ve své moci hosté a snaží se opět o vyrovnání.

48:49

Domácí více ožili a znovu vycítili šanci na navýšení náskoku, ale proti byla pozorná obrana Děčína, která kotouč vytěsnila do středního pásma.

47:24

Puk má v lapačce Michael Petrásek a před dotěrnými domácími hráči hru zastavuje. Vhazovat se bude na pravém kruhu před jeho brankou.

47:01

Zakázané uvolnění Letců stěhuje hru před Vojtěcha Nečase, buly po jeho pravé ruce.

2:1

Branky a nahrávky: 6. Pšenička (Labuzík), 46. Poppel (Mrňa, Drtina) – 33. Smola (Kaltenböck)

HC Letci Letňany: Nečas (J. Němeček) – D. Němeček, L. Chalupa (A), Fiala, Kolářík, Niko, Drtina, Hamšík, Háva – Theimer, Sklenář, Korčák – Š. Turek, Arnošt (C), Mrňa – Poppel, Pšenička, Labuzík – Kysela, Mácha, Uhlík.
Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Děčín: M. Petrásek (Lavinger) – Vl. Brož (A), Bartoň, Jebavý, Zedek, A. Starý, Kaltenböck, Loukota – D. Tůma (A), Nezbeda, Faigl (C) – O. Sýkora, Jursa, Parshakov – Smola, D. Černý, Macek – Chovanec.
Trenér: David Švagrovský

Rozhodčí: Maťašovský – Goltsch, Herles

05:01 LET 1:0 Pšenička (Labuzík)
06:44 LET 2 Kysela, podrážení
17:51 DEC 2 Kaltenböck, sekání