Tipsport: 2.09 4.27 3.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 36 – 31 | Přesilová hra: 0/2 – 2/3 | Trestné minuty: 6 – 4

Sergej Bobrovskij (FLA) – 26 zákroků, 4 OG, úspěšnost 86,7 %, odchytal 59:08
Casey DeSmith (VAN) – 33 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,7 %, odchytal 60:00

Filip Hronek (VAN) – 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 25:11

Tři hvězdy utkání
1. Andrej Kuzmenko (VAN) 1+1
2. Sam Reinhart (FLA) 2+0
3. Elias Pettersson (VAN) 1+1 (03:52:00)
Floridě se nepovedlo vyhrát třetí zápas v řadě, když na domácím ledě padla s Vancouverem 3:5. Ve třetí třetině se Panthers povedlo dvěma góly srovnat na 3:3, ale následně Kuzmenko vrátil Canucks do vedení po povedeném naznačení střely a položení brankáře Bobrovského. Do prázdné branky pak pečetil střelou přes celé kluziště svým šestým gólem v sezoně Boeser.

59:29

Oddechový čas pro tým Florida Panthers.

59:29

Postavení mimo hru Floridy. Už není moc času na to, aby se s výsledkem něco udělalo.

59:08

DeSmith v pádu zastavil prudkou střelu Barkova z mezikruží a podržel svůj tým.

58:50

Branka Floridy je opět prázdná.

58:40

Chyba Floridy v rozehrávce. Zakázané uvolnění a Bobrovskij musí zpět do klece.

58:28

Panthers se dopouští postavení mimo hru.

58:09

Bobrovskij odpelášil opět na střídačku. Vancouver se dopouští icingu.

57:50

57:50 Brock BOESER - 3:5

57:50

Vancouver právě vstřelil branku!
BROCK BOESER se dostal k puku a střelou takřka přes celé kluziště trefuje prázdnou branku Floridy. Bez asistence.

57:38

Hra je přerušena v pásmu Canucks a Bobrovskij míří na střídačku.

56:39

Balinskis se pokusil rozhýbat tempo, dokonce se i sám dostal do zakončení před levým kruhem, ale minul.

55:55

Nelze se asi divit tomu, že nahecovaní hráči Floridy jsou nyní tak trochu jako politi ledovou vodou. Na vyrovnání se pořádně nadřeli a najednou opět prohrávají.

55:03

55:03 Andrej KUZMENKO - 3:4

55:03

Jenže Vancouveru stačí třetí střela v této třetině k tomu, aby se zase vrátil do vedení! ANDREJ KUZMENKO naznačil střelu, ale podržel puk u sebe. Položil si tím Bobrovského a pak využil odkryté klece ke skórování! Asistence: Phillip Di Giuseppe, J.T. Miller.

54:19

Komerční pauza.

3:5

Branky a nahrávky: 12. Barkov, 47. Reinhart (Rodrigues, Barkov), 55. Reinhart (Rodrigues, Mahura) – 12. Q. Hughes (J. Miller, E. Pettersson), 31. Soucy (Garland), 32. E. Pettersson (Kuzmenko, Michejev), 56. Kuzmenko (Di Giuseppe, J. Miller), 58. Boeser

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekman-Larsson, Mikkola, Kulikov, Mahura, Balinskis – Reinhart (A), Barkov (C), Rodrigues – Verhaeghe, Luostarinen, M. Tkachuk (A) – Cousins, Lundell, Sourdif – Lomberg, Stenlund, Lorentz.
Trenér: Paul Maurice

Vancouver Canucks: DeSmith (Demko) – Hronek, Q. Hughes (C), Myers, Cole, Friedman, Soucy – Garland, E. Pettersson (A), Kuzmenko – Boeser, J. Miller (A), Di Giuseppe – Beauvillier, P. Suter, Joshua – Studnicka, Lafferty, Michejev.
Trenér: Rick Tocchet

Rozhodčí: St. Laurent, Hebert – Berg, Murray

Diváci: 16991

00:31 VAN 2 J. Miller, držení
09:38 FLA 2 Mahura, nedovolené bránění
11:07 VAN 0:1 Q. Hughes (J. Miller, E. Pettersson)