Tipsport: 1.97 4.37 3.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 40 – 27 | Přesilová hra: 1/4 – 1/5 | Trestné minuty: 17 – 15

Stuart Skinner (EDM) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9 %, odchytal 63:44
Connor Hellebuyck (WPG) – 38 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,0 %, odchytal 63:53

Tři hvězdy utkání
1. Mark Scheifele (WPG) 1+0
2. Leon Draisaitl (EDM) 0+2
3. Connor Hellebuyck (WPG) 38 zákroků (06:59:48)
Edmonton se v první třetině ujal vedení 2:0, ale ze svého náskoku nedokázal v průběhu střetnutí nic vytěžit. Winnipegu se povedlo postupně skóre dorovnat a vynutit si prodloužení, ve kterém rozhodl svou tečí Mark Scheifele. Domácí prohráli už čtvrtý zápas na začátku nové sezony a navíc se musí obávat o Connora McDavida, jenž neodehrál posledních devět minut zápasu.

63:53

63:53 Mark SCHEIFELE - 2:3

63:53

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté vítězí! MARK SCHEIFELE před brankou Edmontonu úspěšně protečoval střílenou přihrávku Joshe Morrisseye a překonal Skinnera! Asistence: Josh Morrissey, Kyle Connor.

63:39

Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.

63:39

A znovu to zkoušeli hosté mezi betony Skinnera, ani Scheifele neuspěl!

63:15

Connor se stočil z pravého kruhu na střed a zkusil prudkou střelu mezi betony, Skinner se nenechal prostřelit.

62:14

Otázkou je zdravotní stav McDavida, který vynechal poslední čtyři minuty třetí třetiny a ani v prodloužení se na led zatím nepodíval.

62:14

Icing Edmontonu, vhazuje se před Skinnerem.

62:03

Hellebuyck podržel svůj tým proti zakončení Hymana, který nevyužil s Nugentem-Hopkinsem možnosti přečíslení.

61:55

Ehlers vypálil zpoza kruhů, Skinner zapisuje zákrok a zakládá protiútok.

61:12

Dlouho byli hosté v útočném pásmu, Scheifeleho trojici se ale nepovedlo ohrozit Skinnera v brance Edmontonu.

60:01

60:00

59:41

Icing Winnipegu.

59:30

Přímo do Hellebuycka vystřelil od pravého mantinelu Foegele. Hra je přerušena.

59:05

Hyman zpoza kruhů při rychlém útoku domácích přestřelil.

59:01

Vypadá to, že se bude muset do prodloužení. Začala poslední minuta základní hrací doby.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Nurse (McDavid, Draisaitl), 7. Bouchard (Draisaitl, McDavid) – 11. Morrissey (DeMelo, M. Barron), 39. Naměstnikov (Iafallo), 64. Scheifele (Morrissey, Connor)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Bouchard, Ekholm, Ceci, Nurse, Desharnais, Kulak, Broberg – Draisaitl (A), McDavid (C), Hyman – Janmark, Nugent-Hopkins (A), Foegele – C. Brown, R. McLeod, Kane – Ryan, Holloway.
Trenér: Jay Woodcroft

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Samberg, Schmidt – Appleton, Scheifele (A), Connor – Ehlers, Naměstnikov, Perfetti – Niederreiter, Lowry (C), Iafallo – D. Gustafsson, Kupari, M. Barron.
Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Kozari, Hanson – Apperson, Knorr

Diváci: 18347

01:25 EDM 1:0 Nurse (McDavid, Draisaitl)
05:09 WPG 2 Samberg, podrážení
06:11 EDM 2:0 Bouchard (Draisaitl, McDavid)