konec (2:0, 0:0, 0:0)

22.10.2023, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 13. kolo • Klára Petrásková

Tipsport: 2.18 4.13 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mně už nezbývá nic jiného, než se s vámi rozloučit. Přeji úspěšný vstup do nového pracovního týdne a u dalších přenosů z hokejového prostředí se těším na počtenou! (18:35:39)
Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni dva obránce – z Vítkovic Petr Gewiese a z Hradce Tomáš Pavelka.
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec – 7 (41)
Vítkovice – 6 (13)
A opravdu je tomu tak, nic dalšího se nestalo, závěrečná siréna zazněla a Hradec může slavit druhé domácí vítězství sezony, tentokrát 2:0! A je potřeba říci, že naprosto zaslouženě. Prakticky po celý zápas byli Východočeši ti, kdo diktoval tempo hry, na svého soupeře vysílali jednu střelu za druhou a Vítkovické naopak k ničemu moc nepustili. O výsledku duelu rozhodla už první třetina, v níž Mountfield odskočil na 2:0, a přestože v závěru třetí třetiny Ridera přeci jen vyvinula na bránící Hradec nějaký tlak, Bartošák svou neprůstřelnost udržel.

59:57

Ještě jednou se bude vhazovat, do konce ale zbývají už jen 3 vteřiny a myslím, že tedy můžeme považovat duel za rozhodnutý!

59:43

Dominik Lakatoš pálil od modré, nicméně minul.

59:25

35 vteřin do třetí sirény, Hradec znovu vyhazuje na zakázané uvolnění. Hra je nyní poměrně rozkouskovaná.

59:15

Vítkovice mají puk pod kontrolou a Matěj Machovský už je znovu na střídačce!

58:53

Ze souboje v rohu vyletěl puk od hradecké brány až na opačnou stranu kluziště a původně byl pískán hradecký icing, nakonec se však bude vhazovat na středu hřiště a Machovský se tak na chvíli vrací do brány.

58:40

Technický přestupek v podobě ofsajdu zastavuje ostravskou akci, vhazovat se bude v prostřední třetině hřiště.

58:26

Radovan Pavlík posunul puk do vítkovické obranné třetiny a Mountfield jde střídat.

58:00

Ohlášeny jsou poslední dvě minuty a Vítkovice jsou momentálně daleko od svého útočného pásma.

57:40

Tentokrát Jordann Perret na půlce tečoval a i po hradeckém vyhození se tak pokračuje ve hře.

57:34

Hradečtí se osvobodili, ovšem jen za cenu zakázaného uvolnění.

57:21

Matěj Machovský zůstává na střídačce a Vítkovice hrají se šesti muži v poli!

57:21

Východočeši vyhodili na icing a vhazovat se bude před jejich gólmanem, ještě předtím si vítkovičtí trenéři berou oddechový čas!

57:08

Aleš Jergl se ve svých manévrech sám zamotal, a tak místo střely z pravého kruhu přišel o puk.