Tipsport extraliga

Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň

3:4

po s.n. (0:2) (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)

22.10.2023, 16:00 • Home Credit Arena, Liberec • 13. kolo • Jan Kordík (@kordaaah)

Tipsport: 1.77 4.52 3.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:24

Hosté se nyní provinili svou nedbalostí při střídání a hráli ve čtyřech hráčích v poli, což je pro prodloužení o jednoho vyšší cifra. Trest jede odpykat na minutu a třicet šest sekund, které zbývají z prodloužení, na trestnou lavici odpykat Ondřej Matýs.

58:13

Znamenitá šance pro domácí o navrácení vedení do svých rukou! Minutu a čtyřicet sedm sekund před koncem třetí části vyloučen Aleksi Rekonen za podrážení Michala Ivana.

51:03

Šance pro hosty, Klíma míří na trestnou za podrážení.

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Tomáš Filippi – 2 min. + 5 min., hrubost.

Aleksi Laakso – 2 min. + 5 min., hrubost.

15:16

První přesilovka dnešního utkání putuje k domácím, kteří si ji zahrají po faulu Jakuba Poura.

3:4

Branky a nahrávky: 3. Faško-Rudáš (Rychlovský, Filippi), 11. McCoshen (Filippi, Pérez), 48. Melancon (Flynn, Filippi) – 27. Mertl (Holešinský), 37. Holešinský (Söderlund), 56. Holešinský (Söderlund), rozh. náj. Söderlund