Kvalifikace ME

Slovensko – Lichtenštejnsko

3:0

konec (3:0)

11.09.2023, 20:45 • Národný futbalový štadión, Bratislava • Skupina J • Vít Muzikář

Tipsport: 1.02 29.2 60.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zákroky brankářů
Martin Dúbravka (Slovensko) – žádný zákrok
Benjamin Büchel (Lichtenštejnsko) – dva zákroky (22:48:41)
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 3:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 14:10.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 3:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 2:11.
Slováci zapisují povinné vítězství proti Lichtenštejnsku. O osudu zápasu rozhodli třemi góly během úvodních šesti minut. Již po devíti sekundách přeloboval Dávid Hancko gólmana a vstřelil nejrychlejší branku v historii samostatného slovenského národního týmu. Slováci se pak uklidnili, kontrolovali hru. Ve zbytku zápasu už se neprosadili a celkově jsme hlavně ve druhém poločase viděli minimum vyložených příležitostí. Slováci tak jsou nadále druzí o tři body před Lucemburskem.

90+7

90+6

Norbert Gyömbér zůstal ležet na trávníku a hra byla přerušena. Nicméně měl by být v pořádku. Ani nebylo zapotřebí ošetření.

90+5

Ofsajd Lichtenštejnska.

90+4

Haraslín si přehodil míč na pravé straně proti obránci na levačku a vystřelil na zadní tyč do rukou gólmana.

90+3

Slováci ztratili míč, ale rychle se vrátili a ukončili protiakci Lichtenštejnska.

90+2

Boženík měl asi největší šanci Slováků ve druhém poločase, seběhl si na levé straně k bližší tyči a zakončil kolem beka do boční sítě.

90+2

Hrošovský faulovaný na polovině hřiště, Haas mu hned pomohl na nohy.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut.

90

Střídání v týmu Lichtenštejnsko:
ze hřiště odchází Andreas Malin, přichází Martin Marxer,
ze hřiště odchází Simon Lüchinger, přichází Colin Haas.

89

Benjamin Büchel mohl zůstat naprosto v klidu při rohu Haraslína z pravé strany.

88

Slovenští příznivci by si přáli gól. Je pravda, že ve druhém poločase se ho ještě nedočkali.

87

Také De Marco dostává kartu stejně jako Hrošovský zhruba po dvaceti vteřinách na place, konkrétně za zákrok po ztrátě míče.