Kvalifikace ME

Arménie – Chorvatsko

0:1

konec (0:1)

11.09.2023, 18:00 • Republican Stadium after Vazgen Sargsyan • Skupina D • Jan Prošek

Tipsport: 9.01 5.21 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jedinou branku dal Andrej Kramarić. (19:59:28)
Fotbalisté Chorvatska byli v tomto zápase jednoznačně lepším týmem, přehráli soupeře ve všech směrech a zaslouženě získávají tři body do kvalifikační tabulky. Arménie si dnes výraznější šanci na skórování nevypracovala.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:7.

90+3

90+3

Nyní sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností.

90+3

Na druhé straně má míč brankář Chorvatska a s rozehrávkou rozhodně nepospíchal.

90+3

Ognjen Čančarević rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou část hrací plochy.

90+2

Nyní hrají domácí nejlepší pasáž hry v tomto zápase, zavřeli soupeře před jeho brankou.

90+1

Kamo Hovhannisjan a Artur Serobjan kombinovali před brankou soupeře, ale obrana si dokázala poradit.

90+1

Tři minuty dělí hostující fotbalisty od výhry v tomto zápase. Nyní mají jasnou převahu a kontrolují dění na hrací ploše.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Marcelo Brozović hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka mu nevyšla podle představ.

86

Marcelo Brozović ani Ivan Perišić nedokázali přesněji zakončit své velké šance. Stav zápasu i díky dobrému zákroku brankáře a zblokované střele není změněný.

86

Kamo Hovhannisjan se výborně uvolnil, ale míč si příliš předkopl před sebe. Hrát tak mohou hosté. Ti rychle přišli o míč.

85

Hosté se rychle dostali do střelecké pozice, ale obrana Arménie byla připravená a Perišič nemohl hrát.

84

Střídání v týmu Chorvatsko:
ze hřiště odchází Bruno Petković, přichází Petar Musa.

83

Souboje o míč se nyní odehrávají na polovině hrací plochy.

82

Jen těžko se domácí fotbalisté dostávají do střeleckých pozic, více ze hry mají fotbalisté hostujícího celku.