2:3

konec (1:0)

12.08.2023, 10:30 • 2. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.42 4.6 4.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přepeře prohrávají 2:3. Přitom do 65. minuty byly lepším týmem a hlavně v úvodu druhého poločasu měly několik šancí na to, aby odskočily do vedení 2:0. Místo toho hostům docela pomohla pauza na občerstvení. Ve zbytku duelu v podstatě čtyřikrát vystřelili na bránu a třikrát skórovali. V závěru přestali tlak soupeře a můžou se radovat z prvního vítězství po návratu do ČFL. (12:24:35)

90+4

90+3

Centr Vojtěcha Habra z pravé strany proskákal vedle protější tyče a tohle už vypadá s domácími fotbalisty velmi špatně.

90+2

To byl krátký centr Daníčka, domácí ještě vhazují poblíž šestnáctky.

90+2

Radek Novák nakopával před vápno, kde došlo k faulu na Pavla Tvarohu.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90

Po rohu vrátili domácí míč z pravé strany na zadní tyč, kde jej chytil Hasalík a bude tahat čas.

89

Nicolas Daníček si postavil standardku z pravé strany, hosté nadvakrát poslali balón z šestnáctky.

88

Střídání v týmu FC Slovan Liberec B:
ze hřiště odchází Málek, přichází Kuľha.

87

Přepeře chtěly penaltu, té se nedočkaly a vykopávat bude Hasalík.

87

Slovan odpálil balón až k domácímu vápnu.

86

Souhra Habra s Pavlatou na pravé straně přinesla rohový kop.

85

85. WINKLER - 2:3

85

Tým Liberec B právě vstřelil branku!
Hosté podruhé vedou a sahají po třech bodech. Ve druhém poločase jsou hodně efektivní. JAKUB WINKLER natáhl na pravé straně k dělovce na přední tyč.

85

Pavel Tvaroha obral hráče o míč, ale domácí se pak neprosadili na pravé straně.

83

Střídání v týmu FK Přepeře:
ze hřiště odchází D. Novák, přichází Habr.

83

To byl asi Michal Pavlata, kdo se odpoutal za malým vápnem, ale překopl bránu.

82

Milan Govaers tečoval pokus z pravé strany do boční sítě, roh pro domácí.

81

Daniel Novák naznačil pas k pravé lajně, potom nahrál Michalu Pavlatovi, při jeho centru na zadní tyč udělali domácí útočný faul.

80

Matěj Vlk získal míč a Nicolas Daníček poté vybojoval roh z pravé strany.

79

Hosté budou vhazovat z pravé strany a vlastní obranné poloviny.

76

ze hřiště odchází Lupoměský, přichází Šolc,
ze hřiště odchází Hadaščok, přichází Bartoš.

76

76. DANÍČEK - 2:2

76

Přepeře právě vstřelily branku!
NICOLAS DANÍČEK si naskočil na centr z pravé strany a poslal balón hlavou k levé tyči. Hasalík se natahoval marně.

75

75. MACHOTKA - 1:2

75

Domácí si můžou vyrvat vlasy, protože ty zahozené šance z úvodu druhého poločasu je ještě můžou hodně mrzet! Po centru z pravé strany se střídající JINDŘICH MACHOTKA otočil zhruba na středu vápna a překonal Radka Nováka.

74

Liberec docela ožil potom, co byla nařízena pauza na občerstvení.

73

Hosté připravili soupeře o balón a podnikli výpad po pravé straně jako při srovnávací trefě, tentokráte se ale Přepeře ubránily.

72

Přepeře ten inkasovaný gól docela rozhodil a působí momentálně nervózním dojmem.

71

Daniel Novák zůstal ležet na trávníku a hra byla přerušena. Novák je v pořádku a může pokračovat.

70

Pavel Tvaroha čelil presinku Jindřicha Machotky a musel tak hrát až dozadu na Radka Nováka.

68

68. KOK - 1:1

68

OLAF KOK seběhl do pravé části šestnáctky a pokusem do dolních pater brány srovnal.

67

Sudí nařídil pauzu na občerstvení a doplnění tekutin.

66

Přepeře jsou aktivní po ztrátě míče a nedávají Liberci moc prostoru.

65

Hasalík drží šance Liberce na bod, nyní vytahuje střelu z levé poloviny vápna na bližší tyčku.

64

Domácí jsou ve druhém poločase lepším mužstvem, hosté neměli až na jeden moment vůbec nic.

63

Domácí si úplně nerozuměli v rozehrávce a hosté získali aut bez větší námahy pro Juzvaka.

62

ze hřiště odchází Dočekal, přichází Marijanovic.

60

Domácí zablokovali střelu levačkou z pravé strany z dvaceti metrů.

58

ze hřiště odchází Meskhi, přichází Machotka,
ze hřiště odchází Kop, přichází Kočka.

57

Matěj Vlk nedoběhl nákop na pravou stranu, ale hostující rozehrávka postrádala přesnost.

56

Centr Juzvaka z levé strany na opačnou tyč byl dlouhý, hosté ještě vraceli na hranu malého vápna a nechybělo mnoho, aby překonali Radka Nováka.

55

Domácí zatopili soupeři ve vápně, ale Hasalík se nakonec u tyčky vrhl po balónu.

54

Přehlídla zahozených domácích šancí pokračuje, hosté se silou vůle ubránili perfektnímu pasu středem, míč si dorážku našel Daniel Novák, jenže minul pravou tyč a nedorazil rozhozenou defenzivu Slovanu.

53

Michal Pavlata byl přetlačen obráncem, Daniel Novák potom ale vystoupil z pravé strany na Juzvaka.

51

Radek Novák neměl problémy se zakončením ze střední vzdálenosti.

50

Domácí vystihli pas pod sebe, ale spálili tutovku do pravé nohy gólmana Hasalíka.

49

Přepeře vhazovaly z levé strany, ale ve vápně byl pískán faul z kategorie útočných.

48

Daniel Novák zůstal na pravé straně a střelou na zadní tyč protáhl Hasalíka, Přepeře se nedostaly k dorážce.

47

Daniel Novák chtěl přenést hru na levou stranu, ale míč skončil na hlavě bránícího fotbalisty.

46

Míč se odrazil k Danielu Novákovi na pravé straně, ten si neobhodil obránce.

46

Máme za sebou první poločas. Úvodních patnáct minut bylo hodně atraktivních, ve zbytku první půle už to ale docela nuda. Nakonec se domácí ujali vedení Nicolasem Daníčkem do prázdné brány. Hosté zatím čekají na svou vyloženou příležitost. Uvidíme, co přinese druhé dějství.

45+2

45+1

Roh z levé strany pro béčko Liberce.

45

Jakub Winkler přetáhl centr z pravé strany na zadní tyč a balón tak vlastní domácí fotbalisté.

44

Hasalík se mohl jen ohlédnout se pokusem z pravé strany vedle vzdálenější tyče.

43

Olaf Kok zabíhal na pravou stranu, Přepeře jej pohlídaly a můžou tak v poklidu rozehrávat.

42

Nicolas Daníček centroval z levé strany do rukavic Hasalíka. Liberec si pak neužil míče příliš dlouho.

41

David Horňáček si ostrým skluzem z pravé strany u lajny koledoval o žlutou kartu.

39

39. DANÍČEK - 1:0

39

Obránce zaváhal a najednou podle všeho Tomáš Bulíř byl na levé straně vápna sám proti Hasalíkovi, zvedl hlavu a posunul před prázdnou bránu pro NICOLASE DANÍČKA.

38

Sledujeme postupný útok Liberce.

36

Domácím se úplně nelíbil skluz na Tomáše Bulíře, kdy Bulíř musel nadskakovat, aby se vyhnul kontaktu se soupeřem.

35

Petr Lupoměský a Jakub Winkler útočili přes pravou stranu, následoval zajímavý centr na přední tyč.

34

Nicolas Daníček si chtěl narazit na levé straně, což se mu nepovedlo a situaci už nezachránil ani Michal Pavlata.

33

Tvrdý skluzem z pravé strany v podání Hadaščoka končí pobyt Liberce na útočné polovině. Bývalý hráč domácího celku ještě vidí kartu.

32

Tomáš Dočekal chtěl prodlužovat hlavou na levou stranu na Nicolase Daníčka, bek tomu ale dokázal zabránit.

31

Odmáván ofsajd domácího celku na pravé straně.

30

Domácí si vyměňují míč na své obranné polovině.

28

Liberec obléhal domácí vápno, ale zakončení na Radka Nováka nedošlo.

27

Už docela dlouho jsme neviděli nějakou pořádnou střelu na bránu.

26

Zase měl Slovan potíže s presinkem soupeře, ale přece jen se vymanil z tlaku.

25

Tečovaný centr Martina Janošíka z levé strany uklidili Liberečtí do bezpečí.

24

Rozehrávku Radka Nováka přes střed zastavil stoper rezervy libereckého Slovanu.

23

Nicolas Daníček běžel po levé straně, nastavil tělo před obránce a tím jej donutil k podražení. Obejde se to bez žluté karty.

22

Přepeře přečkaly centr Jakuba Winklera z pravé strany aniž by musel Radek Novák zasahovat.

21

Tomáš Bulíř o fous nedosáhl na přihrávku po pravé straně, balón sebral Hasalík.

20

Karel Knejzlík nakopával křížem z levé strany, couvající obránce prodlužoval hlavou za sebe.

19

Hosté udělali hrubku v rozehrávce, střídající Nicolas Filip si přehodil míč na střelu z pravé poloviny vápna, přízemní pokus tečoval Liberec na roh.

18

To byla hodně nepovedená standardní situace vysoko nad branku Liberce. Hasalík mohl zůstat naprosto v klidu.

17

Sudí ukončil ponechanou výhodu pro Přepeře a nařídil volný přímý kop z pravé strany. Pozice to není vůbec špatná. Govaers je ještě potrestaný kartou.

16

Těžko soudit proč musel odstoupit Ondřej Rozkovec, předsezónní posila z Jablonce. Nicméně domácí si vyčerpali jedno z pěti střídání a zrovna tohle asi nebylo úplně v plánu.

15

ze hřiště odchází Rozkovec, přichází Filip.

14

Tomáš Bulíř si nezpracoval křižnou nahrávku na levou stranu a hraje tím pádem Jakub Winkler.

13

Liberec odvrátil standardku na přední tyč a rozehrávky se ujme gólman Hasalík.

12

Po faulu na Nicolase Daníčka na levé straně bude domácí mužstvo zahrávat zkrácený roh.

11

Petr Lupoměský dostával pas do běhu na pravé straně, obránce jej ale překřížil a ještě zapojil Radka Nováka.

10

Slovan ztratil míč na levé straně, domácí mají k dispozici autové vhazování.

9

Tomáš Bulíř zachytil nepřesnou přihrávku a domácí začínají od Martina Janošíka.

8

Olaf Kok se nacházel v ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního rozhodčího.

7

Zatím je nač se dívat a co pozorovat. Není to úplně nuda.

6

Georgy Meskhi vystřelil z pravé strany a střední vzdálenosti mimo tři tyče.

5

Béčko rezervy celku z FORTUNA:LIGY se ubránilo prvnímu rohovému kopu v zápase.

4

David Horňáček prohrál souboj na pravé straně s Tomášem Dočekalem a Přepeře vhazovaly, potom se dostaly až do vápna, ale Liberec pokryl bližší tyč.

3

Martin Janošík se rozeběhl na levé straně a přihrával do vápna, kde domácím fotbalistům odskočil balón.

2

Přepeře vysunuly presink a hned si centrem z pravé strany na zadní tyč vypracovaly vyloženou příležitost, míč ale letěl vedle liberecké brány.

1

Liberec rozehrál v bílém, Přepeře nastoupily v černém.

1

FK Přepeře: R. Novák – Vlk, Tvaroha, Knejzlík, Janošík, D. Novák, Pavlata (C), Rozkovec, Bulíř, Daníček, Dočekal.
Náhradníci: Truksa – Šťovíček, Marijanovic, Novotný, Habr, Filip.
Trenér: Lukáš Jarolím

FC Slovan Liberec B: Hasalík – Horňáček, Lupoměský, Juzvak (C), Málek, Winkler, Hadaščok, Kop, Meskhi, Kok, Govaers.
Náhradníci: Musil – Kočka, Valenta, Šolc, Machotka, Kuľha, Bartoš.
Trenér: Jakub Harant

Rozhodčí: Kolátor – Baum, Krupka.
FC Slovan Liberec B
Rezerva Slovanu se vrátila do České fotbalové ligy po roční odmlce. Zajistila si to vítězstvím v divizi o devět bodů před extřetiligovým Ústí nad Orlicí. V prvním kole přivítala v domácím prostředí Velvary a prohrála poměrem 2:4. Velvary vedly již 3:0, na snížení Málka zareagovaly svou čtvrtou trefou. Skóre uzavřel liberecký Bartoš. Dodejme, že trenér Jakub Harant nebude mít dnes k dispozici hráče z áčka. To se totiž od 15:00 představí ve Zlíně.
FK Přepeře
Přepeře nenavázaly na zisk stříbrné medaile a v loňské sezoně se zachraňovaly až do posledního kola. Nicméně přece jen uhájily remízou s béčkem Mladé Boleslavi třetiligovou příslušnost. Novou sezonu začaly výhrou 3:2 na půdě rezervy Hradce Králové. Soupeř otevřel skóre Mahrem, ale Přepeře otočily Daníčkem, Bulířem a Davidem Novákem. Hradec už jen v závěru snížil. V týdnu pak měly Přepeře odehrát první kolo MOL Cupu ve Velkých Hamrech. Zápas byl ale kvůli dešti odložen.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu druhého kola České fotbalové ligy skupiny B, ve kterém se střetnou FK Přepeře a FC Slovan Liberec B. Začínáme v 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.