konec (1:1)

12.08.2023, 17:00 • Stade Vélodrome, Marseille • 1. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.96 3.69 4.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 10:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 7:15. (19:03:24)
Druhá půle už nebyla na šance a aktivitu obou mužstev tak bohatá, o vítězi se v ní ale rozhodlo. V 73. minutě dokázali domácí využít zaváhání hostující obrany a vstřelit druhý a nakonec i vítězný gól, svůj těsný náskok si na rozdíl od protivníka dokázali uhájit až do konce. Hodně ubojované vítězství, ale o to více cenné.

90+9

90+8

Vypadá to pro Reims už hodně špatně, osm nastavených minut bude brzy pryč.

90+6

Domácí mohli šetřit čas s rozehrávkou, Matteo Guendouzi však trochu zvláštní rozehrávkou poslal míč k bráně soupeře.

90+5

Velká skrumáž před bránou Marseille po rohovém kopu, míč se dostal ven z vápna a střelou bez přípravy se pokoušel skórovat jeden z hráčů Reims, mířil však příliš vysoko nad.

90+3

Nyní jejich snahu zastavuje ofsajd.

90+2

Hosté se snaží dotáhnout manko, avšak naráží na pevnou obranu soupeře.

90+1

A je to rovnou osm minut.

90

Marseille opět takticky zdržuje, uvidíme, kolik minut hlavní arbitr nastaví.

89

Amín Harít se snažil rychle doběhnout přetažený centr, to se mu nepovedlo a hosté budou pokračovat autovým vhazováním.

87

A ani vzápětí nebylo Reims úspěšné, Džunja Itó tečoval balón pravačkou mimo tři tyče.

87

Domácí obrana teď dobře zapracovala a odvrátila nebezpečný atak hostů.

85

Jordan Veretout se snažil projít skrz dva protihráče, míč si ale příliš ukopl a odehrál jej za postranní lajnu.

83

Střídání v týmu Olympique Marseille:
ze hřiště odchází Vitinha, přichází Amín Harít.

83

ze hřiště odchází Azzáedín Únáhí, přichází Matteo Guendouzi.

82

Domácí málem své vedení navýšili, Vitinha hezky patičkou přihrál za sebe, kde stál jeden z jeho spoluhráčů, který však následně zblízka pálil vysoko nad bránu.