45

7

Autorem branky je LUKÁŠ KANIA.

5

Vážení čtenáři, z důvodu absence videa, vám dnes přineseme ze zápasu pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení.

1

FC Hlučín: Murin – Kovala, Holzer, Tomšů, Praus, Kania, Smékal, Mládek (C), Moučka, Kolaska, Buchvaldek
Náhradníci: Kolenko – Levčík, Hasala, Ptáček, Kobza, Wala
Trenér: Ondřej Smetana

SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Kuchař (C), Grygar, Beňa, Červenka, Cagaš, Berčík, Markovič, Hapal, Vymětalík
Náhradníci: Cverna, Jasenský, Pak, Koláček, Rolinc, Opatřil, Páleník
Trenér: Roman Matějka

Rozhodčí: Dedek – Šafrán, Jurajda.
SK Hranice

Hranice v prvním zápase letošní sezony remizovaly 2:2 s béčkem Zlína. Sice se dostali do vedení, i do kabin se odcházelo za příznivějšího stavu pro domácí Hranice, avšak v druhém poločase béčko Zlína zápas otočilo a vypadalo to, že si z Hranic odveze všechny body. Avšak pět minut před koncem se podařilo srovnat Hapalovi a zajistit tak alespoň bod na úvod sezony.
FC Hlučín

Hlučín svůj vstup do sezóny zvládl skvěle, když v prvním utkání zvítězil nad nováčkem z Bohunic 0:3. Již po prvním poločase svítilo na tabuli skóre 0:2, v druhém poločase pak ještě jednu branku přidal Ptáček. Minulou sezonu skončil Hlučín na druhém místě v tabulce, určitě tak bude patřit mezi favority i v letošní sezoně.