1:1
konec (0:1)
13.07.2023, 21:00 • Ljudski vrt (Maribor) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Petr Sumbal)
Tipsport: 1.26 5.57 12.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.26 - 5.57 - 12.0
NK Maribor – Birkirkara FC
1:1
konec (0:1)
Branky: 66. Brnič (pen.) – 31. Mbong
Karty: 21. Soudani (MAR), 68. Repas (MAR), 83. Laušič (MAR), 90+9. Skusa (MAR) – 21. Pepe (BKR), 65. Micallef (BKR), 68. Zammit (BKR), 70. Montano (BKR), 74. Pepe (BKR), 84. Peňa (BKR), 90+9. Coppola (BKR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 76 % : 24 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 9:1. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:8.
NK Maribor:
Jug – Milec (C), Watson, Uskokovič, Urata – Antolin (46. Antolin) – Soudani (44. Kolar), Repas (90. Skusa), Loušič, Brnič – Jakupovič (71. Božič)
Náhradníci: Zalokar, Bergsen, Strajnar, Vrhovec, Božič, Shuka, Kolar, Karič, Žinič, Rafiu, Mimtrovič, Lorber
Trenér: Krznar
Birkirkara FC:
Zapytowski – Pajovič, Pepe (C), Coppola, Ribeiro (41. Zammit) – Peňa, Zibo, Yankam, Micallef (69. Tounkara) – P. Mbong (87. Gomes) – Ciolacu (69. Montano)
Náhradníci: Sargent, Sylla, Tounkara, Montano, Valletta, Zammit, Gomes, De Fillippis, Gambin, Elouni, Samurai
Trenér: Tedesco
Rozhodčí: Al-emara – Aravirta, Valjakka
Diváci:
Odveta: Birkirkara - Maribor 1:2
Tobol Kostanaj – Honka Espoo 16:00 2:1
Ararat-Armenia – Egnatia 17:00 1:1
Escaldes – Víkingur 17:00 2:1
Pjunik – Narva 17:00 2:0
Žilina – Levadia Tallinn 17:30 2:1
FK Makedonija – RFS Riga 17:30 0:1
Magpies – Dundalk 18:00 0:0
Haka – Crusaders 18:00 2:2
Panevėžys – Milsami 18:00 2:2
Domžale – Balzan 19:00 1:4
Kutaisi – FK Sarajevo 19:00 2:2
Alaškert – Tivat 19:00 1:1
Riga FC – Víkingur Reykjavík 19:00 2:0
Dukagjini – Europa 19:00 2:1
Hegelmann – Shkupi 19:00 0:5
Gżira – Glentoran 19:00 2:2
Penybont – FC Santa Coloma 19:30 1:1
Niederkorn – Gjilani 19:30 2:2
Dunajská Streda – Dila Gori 19:30 2:1
Vaduz – Něman Grodno 20:00 1:2
Tirana – Dinamo Bt. 20:00 1:1
KA Akureyri – Connah's Quay 20:00 2:0
Škendija – Haverfordwest 20:00 1:0
HB Tórshavn – Derry City 20:00 0:0
Sutjeska – Cosmos 20:30 1:0
Željezničar Sarajevo – Dinamo Minsk 20:30 2:2
La Fiorita – Zimbru Kišiněv 20:45 1:1
Linfield – Vllaznia Skadar 20:45 3:1
Maribor – Birkirkara 21:00 1:1
90
ze hřiště odchází Jan Repas, přichází Xhuliano Skusa.
87
ze hřiště odchází Paul Mbong, přichází Weverton Gomes.
71
ze hřiště odchází Arnel Jakupovič, přichází Marko Božič.
69
ze hřiště odchází Neil Miccalef, přichází Babacar Tounkara,
ze hřiště odchází Andrei Ciolacu, přichází Italo Montano.
46
ze hřiště odchází Marcel Lorber, přichází Aljaž Antolin.
44
ze hřiště odchází El Arbi Soudani, přichází Marko Kolar.
41
ze hřiště odchází Denis Ribeiro, přichází Kurt Zammit.