1:0
konec (0:0)
13.07.2023, 20:00 • Nacionalna Arena Toše Proeski, Skopje (MKD) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 1.09 10.8 29.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.09 - 10.8 - 29.3
Škendija Tetovo – Haverfordwest County
1:0
konec (0:0)
Branky: 47. Šala (Limani)
Karty: 19. Rexhepi (SHK), 41. Qaka (SHK), 90+2. Adili (SHK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 10:12.
Škendija Tetovo:
Taleski – Limani, Adili, Cake, Rexhepi (60. Velija) – Totre (C), Qaka, Krasniqi – Cinari, Elezi (60. Aganspahić), Šala (86. Maksimov).
Náhradníci: Ramani, Zahov – Kaba Jakupi, Meliqi, Nuhija, Ramadani.
Trenér: Ardijan Nuhiji
Haverfordwest County:
Jones – Richards (C), Jenkins, Borg – Wilson (30. Watts), Whitmore, Owen, Abbruzzese – Fawcett, Taylor-Crossdale (79. Dyer), Hawkins.
Náhradníci: Chesters – Davies, Humphreys, John, Knott, Shirt.
Trenér: Tony Pennock
Rozhodčí: Kooij – de Nas, Inia (NED)
Diváci:
Odveta: Haverfordwest - Škendija 1:0
Tobol Kostanaj – Honka Espoo 16:00 2:1
Ararat-Armenia – Egnatia 17:00 1:1
Escaldes – Víkingur 17:00 2:1
Pjunik – Narva 17:00 2:0
Žilina – Levadia Tallinn 17:30 2:1
FK Makedonija – RFS Riga 17:30 0:1
Magpies – Dundalk 18:00 0:0
Haka – Crusaders 18:00 2:2
Panevėžys – Milsami 18:00 2:2
Domžale – Balzan 19:00 1:4
Kutaisi – FK Sarajevo 19:00 2:2
Alaškert – Tivat 19:00 1:1
Riga FC – Víkingur Reykjavík 19:00 2:0
Dukagjini – Europa 19:00 2:1
Hegelmann – Shkupi 19:00 0:5
Gżira – Glentoran 19:00 2:2
Penybont – FC Santa Coloma 19:30 1:1
Niederkorn – Gjilani 19:30 2:2
Dunajská Streda – Dila Gori 19:30 2:1
Vaduz – Něman Grodno 20:00 1:2
Tirana – Dinamo Bt. 20:00 1:1
KA Akureyri – Connah's Quay 20:00 2:0
Škendija – Haverfordwest 20:00 1:0
HB Tórshavn – Derry City 20:00 0:0
Sutjeska – Cosmos 20:30 1:0
Željezničar Sarajevo – Dinamo Minsk 20:30 2:2
La Fiorita – Zimbru Kišiněv 20:45 1:1
Linfield – Vllaznia Skadar 20:45 3:1
Maribor – Birkirkara 21:00 1:1
90+2
41
19