2:2
konec (1:0)
13.07.2023, 18:00 • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Jan Hochman)
Tipsport: 1.46 4.09 7.62 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.46 - 4.09 - 7.62
FK Panevėžys – Milsami Orhei
2:2
konec (1:0)
Branky: 17. Čadjenović (pen.), 48. Smith (Remeikis) – 51. Ginsari (pen.), 67. Gînsari
Karty: 46. Sarpong (PNZ), 75. Čadjenović (PNZ) – 16. Tîmbur (MLS), 45+1. Bolohan (MLS), 49. Macritchii (MLS), 57. Macriţchii (MLS), 85. Spătaru (MLS), 90+1. Gliga (MLS), 90+4. Svinarenco (MLS)
Neproměněná penalta: 27. Čadjenović (PNZ), mimo
FK Panevėžys:
Černiauskas – Scchedryi, Beneta, Keita, Klimavičius, Širvys – Čadjenović, Tigroudja, Remeikis – Smith, Sarpong
Náhradníci: Šimkevičius, Driomovas – Miroshnyk, Dubra, Rincon, Eliošius Taut., Vaičekauskas, Palacios, Mbo
Trenér: Gino Lettieri
Milsami Orhei:
Timbur – Svinarenco, Bolohan, Terekhov, Graur – Spätaru, Macriţchii V., Lambarskiy, Antoniuc A. – Puntus, Gînsari
Náhradníci: Cioban – Gliga, Rogac, Camara, Amougui, Paireli, Dijinari, Oancea
Trenér: Serghei Dubrovin
Rozhodčí: Antoni Bandić (BIH) – Aleksandar Smiljanic (BIH), Arnel Novalic (BIH)
Diváci:
Odveta: Milsami - Panevėžys 0:1
Tobol Kostanaj – Honka Espoo 16:00 2:1
Ararat-Armenia – Egnatia 17:00 1:1
Escaldes – Víkingur 17:00 2:1
Pjunik – Narva 17:00 2:0
Žilina – Levadia Tallinn 17:30 2:1
FK Makedonija – RFS Riga 17:30 0:1
Magpies – Dundalk 18:00 0:0
Haka – Crusaders 18:00 2:2
Panevėžys – Milsami 18:00 2:2
Domžale – Balzan 19:00 1:4
Kutaisi – FK Sarajevo 19:00 2:2
Alaškert – Tivat 19:00 1:1
Riga FC – Víkingur Reykjavík 19:00 2:0
Dukagjini – Europa 19:00 2:1
Hegelmann – Shkupi 19:00 0:5
Gżira – Glentoran 19:00 2:2
Penybont – FC Santa Coloma 19:30 1:1
Niederkorn – Gjilani 19:30 2:2
Dunajská Streda – Dila Gori 19:30 2:1
Vaduz – Něman Grodno 20:00 1:2
Tirana – Dinamo Bt. 20:00 1:1
KA Akureyri – Connah's Quay 20:00 2:0
Škendija – Haverfordwest 20:00 1:0
HB Tórshavn – Derry City 20:00 0:0
Sutjeska – Cosmos 20:30 1:0
Željezničar Sarajevo – Dinamo Minsk 20:30 2:2
La Fiorita – Zimbru Kišiněv 20:45 1:1
Linfield – Vllaznia Skadar 20:45 3:1
Maribor – Birkirkara 21:00 1:1
90+4
90+4
90+1
85
85
ze hřiště odchází Pijus Širvys, přichází Roman Miroshnyk.
78
ze hřiště odchází Dinu Graur, přichází Eugeniu Gliga,
ze hřiště odchází Alexandru Antoniuc, přichází Evgheni Oancea.
75
73
ze hřiště odchází Matijus Remeikis, přichází Federico Palacios,
ze hřiště odchází Chafik Tigroudja, přichází Tautvydas Eliošius.
67
67. Radu GÎNSARI - 2:2
67
Autorem branky je RADU GÎNSARI.
65
ze hřiště odchází Vadim Bolohan, přichází Vitus Amougui,
ze hřiště odchází Artiom Puntus, přichází Vadim Paireli.
63
ze hřiště odchází Jeffrey Sarpong, přichází Sebastian Rincon,
ze hřiště odchází Artem Shchedryi, přichází Kaspars Dubra.
57
51
51. Radu GINSARI - 2:1
51
Autorem branky z pokutového kopu je RADU GINSARI.
49
48
48. Ariagner SMITH - 2:0
48
Autorem branky je ARIAGNER SMITH. Asistence: Matijus Remeikis.
46
46
45+3
45+1
29
ze hřiště odchází Igor Lambarskiy, přichází Mamadou Harouna Camara.
27
27. Penalta
27
17
17. Jovan ČADJENOVIĆ - 1:0
17
Autorem branky z pokutového kopu je JOVAN ČADJENOVIĆ.
16
1
FK Panevėžys: Černiauskas – Scchedryi, Beneta, Keita, Klimavičius, Širvys – Čadjenović, Tigroudja, Remeikis – Smith, Sarpong
Náhradníci: Šimkevičius, Driomovas – Miroshnyk, Dubra, Rincon, Eliošius Taut., Vaičekauskas, Palacios, Mbo
Trenér: Gino Lettieri
FC Milsami Orhei: Timbur – Svinarenco, Bolohan, Terekhov, Graur – Spätaru, Macriţchii V., Lambarskiy, Antoniuc A. – Puntus, Gînsari
Náhradníci: Cioban – Gliga, Rogac, Camara, Amougui, Paireli, Dijinari, Oancea
Trenér: Serghei Dubrovin
Rozhodčí: Antoni Bandić (BIH) – Aleksandar Smiljanic (BIH), Arnel Novalic (BIH).