2:1

konec (0:1)

29.04.2023, 10:30 • Fotbalový klub Přepeře • 24. kolo • David Bochňák

Tipsport: 1.84 3.46 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání České fotbalové ligy (B), ve kterém domácí FK Přepeře získávají důležité tři body, když porazili 2:1 SK Benešov. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy hosté vedli o jednu branku, určovali tempo hry domácí a po zásluze zápas otočili na 2:1. Domácí se tak dostávají v tabulce na 12. místo tabulky, naopak Benešov spadl až na dno tabulky, na místo šestnácté. (12:28:46)

90+5

90+5

Dlouhý aut do šestnáctky domácích nenadělal žádné vzrušení a to vypadá pro Přepeře velmi dobře.

90+5

Benešov bude rozehrávat a rozhodčí ještě pár vteřin nastavuje, za nedávné ošetření.

90+4

Další žlutá karta na straně domácích, za ostrý faul jí vidí David Vyčítal, který poslal k zemi hráče Benešova, který se nezvedá ze hřiště a je k němu přivolán lékařský tým.

90+3

Hosté ale dělají zbytečný útočný faul a připravují se v nejbližších vteřinách o možnost vyrovnat.

90+3

Žlutá karta na straně domácích v nastaveném čase, obdržel jí Vojtěch Habr za zdržování hry, kdy po odpískání poslal míč daleko od přestupku. Hosté se nadechují k poslednímu útoku.

90+1

Přepeře takticky drží míč poblíž rohového praporku a hostům čas utíká.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty. Domácí drží míč na polovině soupeře a nyní dokonce vybojovali rohový kop.

89

Ugwu na pravé straně nasadil hostujícímu kapitánovi jesličky a dostal se do vápna, jeho střílená přihrávka ale nedošla k správnému adresátovi.

89

Taktické střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Ladislav Martan, na jeho místo přichází Vojtěch Habr.

87

Ugwu měl nyní i obranné povinnosti a zvládl je na jedničku, pomohl mu k tomu i domácí brankář Tkachenko, který si došel pro míč.

86

Hosté jsou na útočné polovině, pomáhají si ale útočným faulem a hra je zastavena.

85

Hned trojí střídání připravila trenér Benešova. Ze hřiště odchází Štěpán Kacafírek, David Filip a Michal Krunert, na jejich místa nastupuje Mabrouk Hammam Al Hammami, Matěj Stejskal a Jakub Vorel.

84

Mohlo být rozhodnuto, ale Martan nevyužil zaváhání hostů a z dobré pozice neposlal míč na bránu.

83

Přepeře se snaží nepouštět soupeře na dostřel branky a zatím se jim to daří. Hostům se čas krátí.

82

Střelecký pokus na straně Benešova se nevešel mezi tři tyče a Tkachenko bude rozehrávat od své branky.

81

Hosté se snažili o rychlou odpověď, nakonec vybojovali alespoň rohový kop.

79

79. UGWU - 2:1

79

Přepeře právě vstřelily branku! Domácí otáčejí vývoj tohoto utkání! Hosté propadli na útočné polovině a Přepeře šly do protiútoku čtyři na tři. Na konci celé akce byl JUNIOR MICHAEL UGWU, který posílá míč do sítě! – 2:1.

77

Do zakončení se dostali hosté, Tomek ale nevyzrál na brankáře.

76

Domácí trenér sahá k dalšímu střídání. Ze hřiště odstupuje Tomáš Bulíř, na jeho místo přichází Okeoghene Hezekiah Okirikpo.

76

Žlutá karta na straně domácích, obdržel jí za přerušený protiútok Michal Pavlata.

75

Patnáct minut do konce utkání, hostující brankář Schummer za malý moment uvede míč do hry odkopem od své branky. Ani jeden z týmu nechce "ztratit" dva body a snaží se o rozhodující branku.

74

Další ruka poblíž pokutového území hostů, hlavní rozhodčí ale opět nechává hru pokračovat. Z následné akce a výrazného deště míří Pejčić vysoko nad.

73

Vyčítal se k míči nedostal, neboť přihrávka na jeho adresu byla příliš dlouhá.

72

Přepeře jsou na útočné polovině, mají k dispozici standartní situaci po faulu na Ugwa.

71

Centr do vápna byl zablokovaný obráncem domácích. Hosté reklamují ruku, ale opět se nepíská a hraje se dál.

70

Hosté z Benešova vybojovali dvacet minut před koncem rohový kop.

69

Na druhé straně centr do vápna domácích nic nepřinesl a Přepeře šly do rychlého protiútoku, na jehož konci byl agilní Martan. Zakončil ale přes obránce nedokázal.

68

Registrujeme střelecký pokus na straně domácích, nejprve Vyčítal kombinoval s Martanem na pravé straně, míč se dostal na Ugwa, který sklepl míč pod sebe a jeho spoluhráč branku přestřelil.

67

Schummer nyní zasahovat nemusel, protože přihrávka na Novotného byla příliš dlouhá. Hostující brankář odkopává od své branky.

66

Krunert nyní nedokázal rozehrát přes levou stranu, následně mu míč utekl do zámezí a hosté tak opět budou muset bránit.

65

Domácí se řítili do šance, na konci celé akce byl Ugwu, jehož dělovka skončila v rukavicích hostujícího brankáře.

64

Druhé střídání i na straně domácích, utkání nedohraje Alessandro Angelozzi, kterého nahradí David Vyčítal.

63

Kacafírek se snažil dostat do šance z pravé strany, nakonec ale pro svůj tým nevybojoval vůbec nic. Rozehrávat od své branky bude Tkachenko.

61

Vypadá to, že hosté se z poločasové přestávky probrali a začínají vystrkovat růžky. Zatím to ale stále nestačí na domácí tým, který je vyrovnávací brankou povzbuzen.

60

Dlouhý míč si snažil Ugwu zpracovat, byl ale příliš krátký a hosté si ho pohlídali.

59

Druhé střídání na straně hostů. Ze hřiště odchází Dominik Dušek, na jeho místo se postaví Pavel Roháč.

58

Na straně domácích je velmi aktivní Martan, autor vyrovnávací branky. Jeho další pokus ale ztroskotal na obraně soupeře.

57

Poprvé se výrazně na útočné polovině ozvali i hráči Benešova, kteří poslali dlouhý míč do šestnáctky, kde byla ale připravená obrana domácích.

56

Centrovaný míč do vápna našel Angelozziho, který ale hlavou nemířil dostatečně přesně.

55

Domácí jsou při chuti, Pavlata se snažil uniknout obraně, hostující Sládek jej zastavil pouze za cenu faulu a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

53

53. MARTAN - 1:1

53

Přepeře právě vstřelily branku! Domácí tým po zásluze srovnává stav utkání! Hosté ztratili míč a soupeř šel do protiútoku, míč se dostal na pravou stranu, LADISLAV MARTAN si navedl míč na střed a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci! – 1:1.

52

Benešov je v druhém poločase velmi pasivní a hostující lavička je velmi nervózní a burcuje své svěřence, aby začala hrát.

51

Pavlata poslal míč dopředu, Ugwu s Bulířem se ale neprokombinovali do šestnáctky. Následně se po kombinaci a centru Martana dostal k hlavičce Ugwu, ten hlavou míč poslal nad bránu.

50

Centrovaný míč do vápna obrana soupeře odvrátila k Martanovi, který míč poslal na pravou stranu a tím akce skončila, neboť byl útočící hráč v ofsajdovém postavení.

49

Domácí vybojovali rohový kop, Novotný poslal míč na Martana, který míč nedostal do vápna, protože obránce míč srazil do zámezí.

48

Další nedovolený zákrok Benešova a ten zatím hraje druhý poločas bez míče.

47

Ugwu faulovaný na útočné polovině a domácí budou zkraje druhého poločasu kombinovat poblíž vápna soupeře.

46

O poločase sáhl domácí trenér k jedné změně. Na hřiště se už nevrátí Daniel Novák, na jeho místo se postaví Lazar Pejčić.

46

Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.
Skončil nám první poločas 24. kola České fotbalové ligy (B), ve kterém domácí FK Přepeře prohrávají s SK Benešov 0:1. O jedinou branku prvního poločasu se postaral Jakub Havel, který se ve vápně nejlépe zorientoval a propálil vše, co mu stálo v cestě. Bohužel ale první poločas nedohrál, když těsně před přestávkou musel kvůli zranění střídat. Sledovali jsme dobrý nástup hostů, domácí postupně vyrovnali hru a druhý poločas ještě bude zajímavý.

45+2

45+1

Standartní situace domácích, Novák poslal míč do šestnáctky, Nesvadba hlavou posílá míč nad bránu.

45

Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

45

Hostující hráč odchází po svých, nicméně v zápase pokračovat nebude. Místo něj nastupuje Michal Krunert.

44

Jakub Havel zůstává ležet na hrací ploše a vypadá to, že se bude střídat. Zatím jediný střelec zápasu má zdravotní problémy a jeho spoluhráči signalizují, že to dál nepůjde.

44

Domácí kapitán hlavou posílá míč mimo šestnáctku a vyhání své hráče dopředu.

43

Další ztráta a hosté se valili do rychlého protiútoku, z něj vybojovali alespoň rohový kop.

42

Domácí přišli o míč, Benešov ale nezahrozí, neboť Dušek byl nachytán v ofsajdovém postavení.

41

Blíží se nám konec prvního poločasu, domácí jsou častěji u míče a snaží se o vyrovnávací branku. Hosté z Benešova zatím odolávají.

40

Na hřišti to díky posledním minutám opět jiskří, nyní sudí uklidňuje hostujícího Sládka, který bez míče dojel jednoho z domácích. Vše zatím rozhodčí řeší pouze ústní domluvou.

39

Na druhé straně v šanci hostující Tomek, proti němu se vytáhl brankář Tkachenko.

38

Obrovské vzrušení nyní na hřišti, když centrovaný míč v krkolomné pozici odehrál hostující hráč ve skluzu pryč. Všichni reklamují ruku, píšťalka sudího zůstává němá.

37

Hezky se nám rozpršelo, takže trávník v ne moc dobré kondici dostává nyní ještě víc zabrat. Domácí u míče a pomalu srovnávají hru, chybí tomu ale ten vyrovnávací gól.

36

Tomek měl dobré postavení a mohl se dostat k odraženému míči, brankář Tkachenko ale byl u míče přeci jen dřív.

35

Benešov se ubránil a bude mít míč ve své moci.

34

Do šance se dostávali i domácí, centr z pravé strany byl sražený do zámezí a Přepeře budou zahrávat rohový kop.

33

Ze standartní situace hosté nic nevytěžili, centr Kubiše letěl přímo do míst, kde stál připravený brankář Tkachenko.

32

První žlutá karta utkání, vidí jí domácí kapitán Jaroslav Nesvadba, který musel zastavit unikajícího Tomka, který by šel do velmi zajímavé pozice.

31

Z rohového kopu domácí nezahrozili a do rychlého protiútoku šli hráči Benešova, kdy ale vše pohlídal brankář Tkachenko, který si došel pro centrovaný míč do jeho vápna.

30

Angelozzi se cpal do šance, za nelibosti všech přítomných je mu odpískán útočný faul. Následovala ztráta soupeře a rychlý průnik Ugwa, který se řítil do šance a proti němu se vyznamenal hostující brankář, který míč vyrazil na roh!

29

V posledních minutách se hra uklidnila, oba týmy brzdí nepřesnosti a hra se kouskuje.

28

Hosté přicházejí o míč, neboť se dopustili na útočné polovině faulu. Nesvadba posílá míč na útočnou polovinu.

27

Dlouhé autové vhazování opět domácí obrana dokázala kontrolovat a hosté se k zakončení nedostali.

26

Kapitán domácích Nesvadba nyní musel hasit protiútok soupeře a byl úspěšný. Nicméně hosté stále zůstávají u míče.

25

Tomek poslal míč na levou stranu, kde se do dobré pozice dostal Dušek, jeho přihrávka do vápna domácích ale nenašla správného adresáta.

24

Střela domácího hráče končí mimo třemi tyčemi, brankář Schummer bude odkopávat od své branky.

23

Přepeře se osmělují, nyní vybojovali po dlouhém autu standartní situaci na útočné polovině.

22

Domácí tým chvíli držel míč na polovině soupeře, následný centr do vápna z pravé strany ale byl přetažený a skončil v zámezí.

20

Janošík poslal míč na Nováka, který se ale na levé straně přes obránce hostů neprosadil. Benešov stále pozorný a zatím jsou to oni, kdo diktuje tempo hry.

19

Na útočnou polovinu zavítal i domácí tým, nepřesná kombinace poblíž vápna ale opět nevedla k ničemu nebezpečnému.

18

Další střelecký pokus na straně Benešova, tentokrát to po pohledné akci z pravé strany zkoušel Tomek, jeho pokus ale těsně minul levou tyč domácí branky!

17

Tkachenko si nyní pohlídal dlouhý míč do jeho šestnáctky a nepustil soupeře do zakončení. Domácí brankář bude rozehrávat od své branky.

16

Opět v akci hosté, dlouhý míč za obranu na Kacafírka byl ideální, autor této přihrávky ale vybojoval pro svůj tým pouze autové vhazování.

15

Domácí se snaží o odpověď, hosté jsou ale v obraně pozorní a vůbec nepouští soupeře ke své šestnáctce.

14

14. HAVEL - 0:1

14

Benešov právě vstřelil branku! Hosté se dostávají do vedení! Celý tým Benešova se natlačil do malého vápna, Dušek prodloužil míč na zadní tyč, kde domácí nedokázali odvrátit míč do bezpečí, ale pouze na hranici penalty, kde se nejlépe zorientoval JAKUB HAVEL, který prostřelil všechno, co mu stálo v cestě! – 0:1.

13

Benešov opět v útoku, kombinují kolem šestnáctky soupeře a nakonec vše končí rohovým kopem.

12

Od prvních minut sledujeme utkání, ve kterém oba týmy dohrávají soupeře a je viditelné, že je ve hře hodně, neboť se střetávají dva týmy, které jsou ohrožené sestupem.

11

Na druhé straně po dlouhém míči Vrňáka zahrál Kacafírek rukou a jeho útočené snažení je zastaveno.

10

Pavlata hledal vepředu své spoluhráče, Ugwu ale míč neudržel a o míč přichází.

9

Obrana Benešova v čele s kapitánem Vrňákem nyní nepřesně založili útok a museli celou situaci řešit faulem. Přepeře tak budou u míče a mohou i oni založit postupný útok.

8

Chyběl kousek, aby se Kulhavý dostal do šestnáctky a finální přihrávkou hledal útočníky. Hosté jsou od prvních minut častěji u míče.

7

Z rohového kopu žádné nebezpečí nepřišlo a Tkachenko byl tentokrát bez práce.

6

Na druhé straně rychlý útok hostí a Pavlata musel zahrát míč do zámezí. Benešov bude mít k dispozici rohový kop.

5

Domácí se radovali ze vstřelené branky, pomezní rozhodčí ale signalizuje ofsajd! Centr do vápna našel přesně hlavu jednoho z domácích hráčů, který se v zakončení nemýlil. Bohužel pro jeho tým ale nenačasoval náběh do malého vápna.

4

Dušek poslal centr do vápna domácích, pro míč si došel brankář Tkachenko.

3

O první střelu zápasu se postaral hostující Tomek, který ale střelou po zemi minul prostor mezi třemi tyčemi.

2

Oba týmy začaly aktivně a nedarují si metr na hřišti. Útok domácích zastavuje zdvižený praporek, který signalizuje ofsajd.

1

Hosté rozehráli dnešní utkání.

1

-3

Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FK Přepeře: Tkachenko – Novotný, Tvaroha, Nesvadba (K), Janošík, Martan, Pavlata, Bulíř, Novák, Angelozzi, Ugwu
Náhradníci: Jimmy, Ejoor, Okirikpo, Pejčić, Habr, Čamrda, Vyčítal
Trenér: Jarolím Lukáš

SK Benešov: Schummer – Vosáhlo, Filip, Dušek, Kulhavý, Sládek, Kacafírek, Havel, Tomek, Vrňák (K), Kubiš
Náhradníci: Stareček – Stejskal, Roháč, Bílek, Vorel, Al Hammami, Krunert
Trenér: Boev Vasil

Rozhodčí: Polena Jiří – Severýn Vojtěch, Andras Lukáš.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se spolu v této sezóně utkaly na začátku října. Zápas skončil nerozhodně.

SK Benešov 1:1 (0:1) FK Přepeře
Branky: 69. Nazarenko – 40. Gebert
FK Přepeře
Domácí tým se momentálně nachází na 15. místě tabulky, na kterém má při bilanci 6-5-10 celkem 23 bodů. Přepeře v posledních kolech také začínají bodovat a nenechávají týmy nad nimi klidnými. Tým taktéž jako jejich soupeř v posledních pěti zápasech pouze jednou prohrál.

Poslední zápasy v ČFL:
23.4.2023 – Hradec Králové B – Přepeře 0:0 (0:0)
19.4.2023 – Přepeře – Ústí n. L. 2:1 (2:1)
8.4.2023 – Přepeře – Jablonec B 0:4 (0:2)
25.3.2023 – Přepeře – Živanice 1:0 (0:0)
18.3.2023 – Pardubice B – Přepeře 0:0 (0:0)

Přepeře odehraje čtvrtý domácí zápas za posledních šest kol a až na zápas s Jabloncem se jim celkem zápasy vydařily. Domácí bilance je 4-1-6 při skóre 12:22.
SK Benešov
Tým z Benešova se momentálně nachází na posledním, šestnáctém, místě. S bilancí 5-5-12 má na kontě celkem 20 bodů. V posledních kolech se tým zvedá a už to nevypadá tak nereálně s tím, aby se zachránili. Za poslední čtyři kola třikrát vyhráli a rázem se dotahují na sousedy v tabulce.

22.4.2023 – Benešov – Jablonec B 2:1 (1:0)
19.4.2023 – Benešov – Živanice 3:2 (2:2)
2.4.2023 – Pardubice B – Benešov 0:0 (0:0)
25.3.2023 – Benešov – Ústí n. L. 3:0 (1:0)
18.3.2023 – Žižkov – Benešov 2:1 (0:1)

Benešov předvedl na Žižkově srdnatý výkon, na body to ale bohužel nestačilo. Poté v Pardubicích remizoval a byl to teprve druhý bodový venkovní zisk v této sezóně. Venkovní bilance Benešova je 0-2-8 a skóre 2:18. Uvidíme, zda do třetice si poslední tým tabulky připíše body.
Sobotní dopoledne nám nabídne několik zápasů ČFL. Jeden z nich Vám v tomto textovém přenosu přiblížíme, a to zápas mezi Přepeřemi a Benešovem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

2:1

konec (0:1)

Branky: 53. Martan, 79. Ugwu – 14. Havel

Karty:   32. Nesvadba (PRP), 76. Pavlata (PRP), 90+3. Habr (PRP), 90+4. Vyčítal (PRP) – 55. Sládek (BNS)

FK Přepeře: Tkachenko – Novotný, Tvaroha, Nesvadba (K), Janošík, Martan (89. Habr), Pavlata, Bulíř (76.Okirikpo), Novák (46. Pejčić), Angelozzi (64. Vyčítal), Ugwu

FK Benešov: Schummer – Vosáhlo, Filip (85. Stejskal), Dušek (59. Roháč), Kulhavý, Sládek, Kacafírek (85. Vorel), Havel (45. Krunert) (85. Al Hammami), Tomek, Vrňák (K), Kubiš

Rozhodčí: Polena Jiří – Severýn Vojtěch, Andras Lukáš