1:1

konec (1:0)

29.04.2023, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • 30. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.58 4.39 5.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Eintracht Frankfurt navzdory svému vedení po první půli si připisuje pouze bod a prohlubuje svůj marast bez výhry. FC Augsburg může slavit cenný bod v boji o záchranu v Bundeslize. Tým z Bavorska má stále, ale pouze tříbodový náskok VfL Bochum a VfB Stuttgart, který si připsal důležité tři body po výhře 2:1 nad Mönchengladbachem.

Důležité momenty zápasu poskytl začátek druhé půle, kdy nejprve střelu Demiroviće výtečně vyrazil na roh Trapp a vzápětí sice docílil druhé branky Frankfurtu Borré, ale ta nebyla uznána pro ofsajd.

Následně v padesátéosmé minutě přišlo pěkné a pohotové vyrovnání po teči Demiroviće. Následný tlak Eintrachtu Frankfurt přinesl již pouze množství rohových kopů pro tento klub. (17:31:52)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 6:11.

90+4

90+4

Další centr Chandlera byl obranou Augsburgu sražen na rohový kop.

90+3

Kamada nahrál do strany Chandlerovi, ale jeho pas do pokutového území byl zablokován pozornou obranou Augsburgu.

90+3

Další daleký odkop momentálěn řeší bezpečně situaci Augsburgu – získaný bod z Frankfurtu je na dosah.

90+2

Střídání v týmu FC Augsburg:
ze hřiště odchází Dion Drena Beljo, přichází Kelvin Yeboah.

90+1

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Timothy Chandler.

90

Rozhodčí Willenborg nastaví nad rámec normální hrací doby čtyři minuty!

89

Aurélio Buta chytl akutní křeč a jeho spoluhráči mu rychle poskytují první pomoc.

88

Následný centr z rohu byl hravě odehrán mimo pokutové území Eintrachtu Frankfurt.

87

Rexhbecaj velmi rozčileně reklamuje u rozhodčího hru rukou v pokutovém území Frankfurtu.

86

Alidou se vůbec nepáral v osobním souboji s Niklasem Dorschem.

85

Dobrá akce Eintrachtu Frankfurtu z pravé strany hřiště hraná na jeden dotek končí po zásahu obránce pouze rohovým kopem.

84

Po rohovém kopu Frankfurtu sice Tuta vyhrál hlavičkový souboj s Gouweleeuwem, ale mířil nepřesně mimo branku soupeře.

83

Křižný pas Frankfurtu proletěl pouze napříč pokutovým územím Augsburgu až přešel koncovou čáru.