7:0

konec (3:0, 2:0, 2:0) Stav série: 1:1

16.04.2023, 18:30 • Niké Aréna Žilina • Finále • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.55 4.6 4.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Žilinskí "vlci" dnes roztrhali humenských "levov" 7:0. Prispel k tomu hlavne prvý útok domácich, Halama strelil hattrick a pridal dve asistencie, Varga dal dva góly a na tri prihral. Hostia striedali svojich brankárov niekoľkokrát, ale ani to im nepomohlo, na druhej strane si pripísal Romančík čisté konto. Séria sa tak za stavu 1:1 presúva na východ do Humenného. Na dnes je to všetko a ja vám ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (20:49:16)

59:26

Na ľadovej ploche sa už nič vážnejšie nedeje.

58:00

Posledné dve minúty tretej tretiny a aj zápasu.

56:04

A gólman hostí opäť zasahuje, tentokrát skvelým semaforom.

55:44

Krasanovský s úspešným zákrokom. Aspoň pár percent k dobru.

54:57

Hra sa presunie pred Romančíka, keďže domáci poslali puk len na icing.

54:10

Sýkora s individuálnym zakončením. Po zákroku Krasanovského nasleduje reklamná prestávka.

51:21

Zakázané uvoľnenie. Hlásateľ ohlásil 3342 platiacich divákov na dnešnom zápase.

50:27

Pulščák sám pred Romančíkom, ale v poslednej chvíli mu puk skĺzol z čepele!

48:13

Vlci Žilina dali gól! Žilinčania si s Humenčanmi robia dnes čo chcú. Macek z medzikružia prihral napravo JAKUBOVI JAKUBÍKOVI a ten strieľa gól číslo sedem.
Asistencie: Macek, Kluka.

47:45

Hostia v plnom počte.

47:06

Domáci v plnom počte.

46:12

Vo svätyni hostí sa brankári striedajú ako na bežiacom páse. Tretiu tretinu je v bráne opäť Krasanovský a pripísal si úspešný zákrok.

45:45

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
Vaško – 2 min., sekanie.

45:45

Krásne prešiel v oslabení žilinský hráč, ktorý si jednou rukou obohral Novotu a bol pri zakončení faulovaný!

45:06

Vylúčenie v tíme VLCI Žilina:
Sloboda – 2 min., držanie.

44:19

Vlci Žilina dali gól! Prvý set sa skončil "kanárom" a hattrickom MARCA HALAMU! Strieľal Varga, pred bránou operoval Tibenský, ktorý puk poslal k odkrytej časti brány, kde bol práve strelec troch dnešných gólov.
Asistencie: Tibenský, Varga.

43:58

Lačný – 2 min., hákovanie.

43:20

42:27

Romančík s pukom vo svojom náručí, keď strieľal Legalin sprava.

41:51

Hostia musia začínať od svojho brankára.

41:20

Macek – 2 min., hákovanie.

40:29

Hostia zle vyhodili puk a píska sa icing.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:14.
Žilina ovládla aj druhú tretinu a strelila v nej ďalšie dva góly. Stav je 5:0 a už je viac ako pravdepodobné, že séria sa posunie do Humenného za vyrovnaného stavu. Dvojgólovými strelcami sú doposiaľ Varga s Halamom.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:20

Vlci Žilina dali gól! Tibenský a jeho kvality prispeli k piatemu gólu, keď prihrával cez kruhy MARCOVI HALAMOVI, ktorý aj tentokrát využil presilovú hru.

38:57

Nepresnosť Žilinčanov. Záver druhej tretiny sa blíži.

38:47

Vrábeľ – 2 min., podrazenie.

37:55

Melcher síce nabral rýchlosť, ale puk mu ušiel.

36:22

Vlci sa dopustili zakázaného uvoľnenia.

35:15

34:56

Puk je na ochrannej sieti, hra je prerušená.

34:13

Durný opäť len vyrazil, ale mal pred sebou spoluhráča, ktorý puk vystrelil do bezpečia.

33:30

Strela z ľavého kruhu od Reháka, Durný puk vyrazil.

33:15

Ťavoda – 2 min., podrazenie.

33:10

Halama srdnato bojoval, aby sa dostal medzi kruhy, prihrával Slobodovi, ktorý z prvej preveril Durného.

31:57

Útočné pásmo pre Humenné po zákroku Romančíka.

30:41

Takisto aj Frič dnes dohral. Aj jeho trápi zranenie v hornej časti.

30:41

Postavenie mimo hry Žilinčanov. Nasleduje reklamná prestávka.

29:25

Romančík sa teraz obracal v bráne, ale Humenčania neprepasírovali zaňho puk!

28:14

Vlci s prehľadom vyviezli puk až do svojho útočného pásma.

27:39

Kluka – 2 min., sekanie.

27:06

Tibenský s bekhendovým zakončením. Durný bol pri svojej pravej žrdi a puk má vo svojej moci.

25:51

Durný prerušil hru, keď chytil puk do lapačky.

25:34

25:00

Safaraleyev vyhodil puk spoza vlastnej brány.

24:06

Novákova strela nastrelila konštrukciu brány!

23:34

Novota – 2 min., sekanie.

22:59

Vlci Žilina dali gól! Domáci strieľajú štvrtý gól! Halama prihrával na modrú Pohlovi, ktorý okamžite vypálil. Durný puk len vyrazil pred seba, kde bol RÓBERT VARGA a útočník prvej formácie nekompromisne zakončil.
Asistencie: Pohl, Halama.

21:50

Icing na domácej strane. Vhadzovanie pred Romančíkom.

21:25

Mráz do dnešného zápasu už nezasiahne. Má zranenie v hornej časti tela. To je veľká strata pre Žilinu.

21:05

Prihrávka na rozbehnutého Jakubíka, ale ten bránu netrafil.

20:01

Durný sa vrátil späť do brány Humenného.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:24.
Žilinčania vedú po prvej tretine jednoznačne a zaslúžene 3:0, keď dokázali využiť tri presilové hry. Hostia sa pomaly v prvej časti hry k ničomu nedostali, svetlé momenty mali v závere, ale zatiaľ Romančíka neprekonali. Po treťom góle Humenné striedalo brankárov a v bráne je Krasanovský.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:00

Záverečná minúta prvej tretiny.

18:20

Domáci s pukom za svojou bránou. Hostia pohrozili v posledných minútach.

17:18

Lenďákov pokus bol nebezpečne tečovaný pred bránou.

16:10

Krasanovský s neistotou v bráne. Dravosť Žilinčanov je očividná a takmer inkasoval aj striedajúci brankár.

15:38

15:13

Novického strela skončila na ochrannej sieti.

14:16

Levy síce kombinujú v útočnom pásme, ale hrá sa najmä popri mantineli.

13:38

Sloboda – 2 min., sekanie.

13:26

Striedanie v tíme HC 19 Humenné:
z ihriska odchádza Durný, prichádza Krasanovský.

13:26

Vlci Žilina dali gól! Halama prihrával zľava cez medzikružie na pravú stranu RÓBERTOVI VARGOVI, ktorý nemal problém úspešne zakončiť z prvej. Využitá presilová hra.
Asistencia: Halama.

13:16

Durnému puk vypadol, ale jeho spoluhráči dostali puk z pásma.

12:29

Hostia toto oslabenie bránia zatiaľ dobre.

11:41

Markuš – 2 min., hrubosť.

11:16

Macek tvrdo dohraný za bránou Humenného, ale vylučovať sa nebude.

10:21

Rehák sa snažil natlačiť s pukom pred Durného, ale gólman hostí si dal pozor.

08:52

Zakázané uvoľnenie Žiliny.

07:37

Vlci Žilina dali gól! A po pár sekundách Žilinčania využívajú aj druhú presilovú hru! MARCO HALAMA si vypýtal puk na ľavom kruhu odkiaľ presne namieril do vinkľa.
Asistencie: Novák, Varga.

07:31

06:49

Humenčania sa nevedia na dlhšie udržať v útočnom pásme. Naopak, Žilinčania s týmto nemajú problém.

04:44

Romančík chytil do lapačky puk po strele od Pulščáka.

03:15

Vlci Žilina dali gól! Dobrú prácu odviedol Koyš, ktorý z pravého kruhu posielal na bránu strieľanú prihrávku, puk sa podarilo získať JÁNOVI SÝKOROVI a ten využíva presilovú hru.
Asistencia: Koyš, Pohl.

02:49

Humenčania vystihli prihrávku a poslali puk preč z ich pásma.

02:43

Hra je prerušená, pretože je potrebné opraviť plexisklo.

02:43

Od modrej pálil Pohl, ale po jeho strele bol puk vyrazený mimo hraciu plochu.

02:32

Markuš – 2 min., hákovanie.

02:00

Jakubík sa dokázal dostať do pásma, ale jeho pokus nemieril na bránu.

01:16

Puk skončil na striedačke domácich.

00:34

Durný ihneď od úvodu musí byť v pozore. Prvú strelu vyrazil.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Fanúšikov hokeja vítam pri tomto online prenose!
Finále Slovenskej hokejovej ligy odštartovalo sobotňajším zápasom medzi VLCI Žilina a HC 19 Humenné.
Humenčania úvodný duel na pôde Žiliny vyhrali 5:2 a ujali sa vedenia v sérii. Dva góly za hostí strelil Lačný.

V tíme žilinských vlkov sú v play-off oporami najmä Bruno Mráz a Patrik Koyš, ktorí sú najproduktívnejšími hráčmi v celej vyraďovacej časti. Humenné má bodovo najlepšieho Andreia Legalina.