Jungadler Mannheim – HK Nitra

2:5

konec (0:1, 1:1, 1:3)

16.04.2023, 08:30 • Lucie Citterbartová

Závěrečnou třetinu nám bylo nabídnuto k vidění 4 góly, a HK Nitra tím pádem vyhrála 5:2 nad Jungadler Mannheim. Nitra tento zápas vyhrála o 3 góly a dostává tak i tři body do celkového žebříčku. (10:37:39)

59:48

Nitra právě vstřelila branku!
Pátý gól Nitře přidal DÁVID KODHAJ, trefil se do prázdné branky.

59:16

Nitra vyslala puk na prázdnou branku, ten ale nakonec trefil jen tyčku.

59:00

Poslední minuta utkání.

58:46

Kölsch poslal velmi prudký puk na Lenďáka, jeho ránu skryl do lapačky.

57:49

Od modré vypálil Schams, jeho puk se ale odráží zpět do hry od betonů Lenďáka.

57:09

Dva vyloučení hráči se vrátili do hry, Nitra bude hrát v oslabení ještě 45 vteřin.

54:29

Nyní se na ledě odehrává bitva o puk u mantinelu, vyhrál ho Mannheim.

52:35

Lenďák si teď musel pomoct zalehnutím puku po nebezpečné ráně Mannheimu.

51:45

Jungadler Mannheim právě vstřelili branku! RIHARDS GRIVA snižuje vedení Nitry na 2:4 střelou mezi betony.

51:28

Nitra právě vstřelila branku! A necelé dvě minuty po gólu jeho spoluhráče se trefil MICHAL SOBOTKA, který obkličkoval brankáře!

50:51

Ofsajd týmu Jungadler Mannheim.

50:18

Nitra právě vstřelila branku! Z přesilovky se přes betony do levého dolního rohu dostal puk od MICHAL SOBOTKY, kterému nahrál PETER VALENT. Zvyšuje tím vedení o dva góly.

48:58

Schams – 2 min., hrubost.

47:54

Těsně po skončení oslabení se Nitra stále nenechává vytlačit z jejich útočné třetiny.

2:5

Branky a nahrávky: 37. Renner, 52. Griva (Ficenec, Herzog) – 20. Kodhaj, 40. Krchňavý, 51. Sobotka (Valent), 52. Sobotka, 60. Kodhaj

Jungadler Mannheim: Berbner (Saffran) – Hess, Schams, Ficenec, Kohans, Kölsch, Wischnenko, Lieberwirth, Gense, Gense, Raab, Herzog, Faupel, Griva G., Khaydarov, Renner, Afonin, Formenko, Hofverberg, Griva R., Kerbel, Bickel

HK Nitra: Lenďák (Irsák) – Liko, Valent, Bajza, Ďurina, Meszároš, Pavlík, Melicher, Turoň, Krchňavý, Mlynek, Ildža, Král, Kodhaj, Biliaiev, Krajči, Fazekaš, Ács, Sobotka, Mikuš, Stareček

09:34 NIT 2 Melicher, podrážení
13:27 JMA 2 Formenko, podrážení
19:25 NIT 0:1 Kodhaj
30:20 NIT 2 Pavlík, nedovolené bránění
35:30 NIT 2 Bajza, nedovolené bránění
36:26 JMA 1:1 Renner