Memoriál Jana Marka

Slovakia Lions – HC Slavia Praha

2:5

konec (0:4, 0:0, 2:1)

16.04.2023, 13:30 • Sportovní hala FORTUNA, Praha - Holešovice • Lucie Citterbartová

Poslední třetina tohoto utkání skončila jasným vedením týmu HC Slavia Praha. Ale i Slovakia Lions se podařilo dvě branky vstřelit a snížili tak vedení soupeřů na 2:5. Oba dva týmy byli velice vyrovnané. (15:36:14)

59:56

Virág zastavuje hru zakrytím puku pod ruce.

59:32

Hlavička se rozjel od modré, jeho individuální akci ale přerušil Virág, který jeho puk betony sráží do ochranné sítě.

59:00

Poslední minuta utkání.

57:40

Lions svou přesilovku nevyužili.

57:05

Slovakia Lions se teď velmi dlouhou dobu udržela ve své útočné třetině.

50:43

Slovakia Lions vyslali velmi prudký puk na Baštu, ten ho v poslední chvíli schoval do lapačky.

48:51

Tým Slovakia Lions právě vstřelil branku! IVAN BERČÍK vstřelil druhý gól pro svůj tým! Vystřelil hned za modrou a puk jen proletěl kolem Bašty.

47:53

Od posledního gólu se přesouvá puk od jedné branky k druhé.

46:08

Slavia právě vstřelila branku! O minutu později zvyšuje vedení TOBIÁŠ TICHÝ, který prostřelil Virágovu lapačku.

45:04

Tým Slovakia Lions právě vstřelil branku! Do poloodkryté branky se doklouzal puk, který vyslal MILAN PAUČÍK z většího hloučku hráčů před brankou.

44:28

V obranném pásmu Lions se odehrál boj o puk u mantinelu.

43:31

Tým Slovakia Lions neinkasovala v oslaben žádný gól.

2:5

Branky a nahrávky: 46. Paučík, 49. Berčík (Šušoliak) – 1. Dobner, 10. Hlavička, 17. Tichý, 20. Dobner, 47. Tichý (Hlavička)

Slovakia Lions: Virág M. – Virág J., Juřík, Cabadaj, Šálka, Haring, Ďuriš, Šušoliak, Berčík, Paučík, Volk, Čupka, Pončák, Pěronkevič, Droppa, Matkobiš

HC Slavia Praha: Hodic (Bašta) – Kříženecký, Málek, Kubánek, Marek, Lorenz, Derka, Labuzík, Vosmík, Skálský, Dobner, Hasman, Filip, Hlavička, Němeček, Krejčí, Tittl, Tichý, Šámal

00:37 SLA 0:1 Dobner
04:10 SLA 2 Labuzík, podrážení
09:06 SLA 0:2 Hlavička
09:48 SLA 2 Kříženecký, sekání
10:15 SLL 2 Matkobiš, podrážení
15:31 SLA 2 Derka, faul loktem