HC Škoda Plzeň – HC Dukla Jihlava

3:4

po prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)

10.03.2023, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • 53. kolo • Jiří (PLZ) Beníšek

Je konec! Dukla Jihlava poráží Plzeň 4:3 po prodloužení. Rozhodující trefu zaznamenal povedenou ranou z pravého kruhu Ilarion Kuriianov. Ode mne to je pro dnešek vše a budu se těšit u dalších hokejových utkání z plzeňské LOGSPEED CZ Arény. (19:18:55)

63:19

Dukla právě vstřelila branku!
Autorem branky je KURIIANOV. Je rozhodnuto! Před Ilarionem Kuriianovem se otevřela dálnice a útočník Dukly tvrdou střelou k horní tyči překonal Jakuba Vondraše. Dukla Jihlava vítězí.

62:33

Dominik Soukup vyřešil výpad svého celku střelou na zadní tyč. Maláč připraven.

62:15

Po samostatné akci Marka Chvátala zvoní za Vondrašem tyč!

61:50

Skokovo nahození tečoval Jiříček. Filip Maláč měl dobrý rozhled a byl na správném místě.

60:57

Indiáni jsou v plném počtu.

60:50

Z pravého kruhu se do toho pořádně opřel Lukáš Číhal. Vondraš byl na svém místě a kryje.

60:01

Třetí třetina právě skončila a stav utkání je i po šedesáti minutách nerozhodný. Opět se prosadil jeden střelec na každé straně. Za Plzeň skóroval z dorážky Adam Titlbach, ale za necelou minutu odpověděl ranou z mezikruží Lukáš Číhal.

60:00

59:55

Škodovka se dokázala ubránit. Stále ji však čeká více než minutové oslabení ve třech proti čtyřem v prodloužení.

59:18

Skok vyhazuje a Jihlava musí zakládat od vlastní třetiny.

59:03

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Korčák – 2 min., nedovolené bránění.

58:28

Číhala vychytal ve slibné pozici dobrým zákrokem Jakub Vondraš.

57:59

Tyčka po ráně Valacha! Cyril Valach mohl potrestat velkou minelu v obraně domácích, ale z mezikruží trefil jen horní tyč

57:04

Klička Josefu Dáňovi nevyšla a po skrumáži za jihlavskou brankou má puk celek z Vysočiny.

56:36

Josef Broš to zkusil skrytou ranou od mantinelu. Vondraš si ji však našel a ukryl puk do své lapačky.

53:40

Skvělý zákrok Maláče! Filip Maláč zneškodnil ránu Adama Benáka po přihrávce Mazance a drží svůj tým nad vodou.

3:4

Branky a nahrávky: 10. Korčák (Buzek), 30. Dáňa (Soukup, Jiříček), 52. Titlbach (Benák, Korčák) – 12. Straka (Kupriianov), 34. Broš, 53. Číhal (Klapica, Jungwirth), 64. Kuriianov (Chvátal)

HC Škoda Plzeň: Vondraš (Lokajíček) – Houdek, Skok, Jiříček, Buzek, Kubíček, Eichler, Hodinář – Mazanec, Kaiser, Borák, D. Soukup, Korčák, Pešek, M. Soukup (A), Kučera, Benák, Titlbach, Kreuzman, Dáňa(C)
Trenér: Petr Vojan

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Vandas, Chvátal (A), Číhal, Ludvík, Vovsík (C), Matějíček, Šabatka – Coufal, Báťa, Klapica, Jungwirth, Kapriianov, Kudrna, Valach, Pavelec, Kravec (A), Broš, Sojka, Straka
Trenér: Michal Broš

Rozhodčí: Zeliska, Hacaperka, Malý, Hlinka

03:20 JIH 2 Baťa, faul kolenem
10:00 PLZ 1:0 Korčák (Buzek)
11:47 JIH 1:1 Straka (Kupriianov)