HC Topoľčany – HK Skalica

4:3

konec (2:1, 1:2, 1:0) Stav série: 2:1

10.03.2023, 18:00 • 3. kolo • Daniela Mesíková sk

Topoľčany sa radujú, dnes zdolávajú Skalicu 4:3 a v sérii sa ujímajú vedenia 2:1. (20:33:43)

59:47

Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
Včelka – 2 + 10 + DKZ, nešportové správanie.

59:47

Postavenie Včelku v bránkovisku, vhadzovať sa bude v strednom pásme, Včelka vehementne protestuje a je vylúčený.

59:00

Ďalšia Hujsova strela končí v lapačke domáceho brankára.

58:48

Ručkay sa zo stredného pásma pokúšal trafiť prázdnu bránu, trafil ale skalického hráča.

58:24

Hujsovu strelu od modrej z prvej Kompas zachytil.
Oddychový čas pre tím HK ESMERO Skalica.

58:02

Skalica stiahla Bernáta z brány, skúša to so šiestimi korčuliarmi.

57:04

Topoľčany majú momentálne hru pod kontrolou, Skalici sa nedarí dostať do útočného pásma.

55:48

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany:
Valent – 2 min., hrubosť.

Včelka – 2 min., hrubosť.

55:35

Hvilovo nastrelenie skončilo v Bernátovej lapačke, ktorý si zákrok vychutnal.

54:52

Topoľčany dali gól!
Päť minút aj niečo do konca tretej tretiny a Topoľčany znova vedú! Prvá strela ešte skončila na hráčoch pred bránkou, no následný pokus VLADIMÍRA VYBÍRALA si už našiel cestu do siete.

54:07

Landrigan vyviezol puk z vlastného obranného pásma až do útočného, no potom bol čistým bodyčekom odstavený.

52:29

Hráči Topoľčian si prihrávali v útočnom pásme, ale nebolo to v nebezpečnom priestore, zadovku Tomčáka potom Skaličania prečítali.

51:36

Šátek zaviezol puk do útočnej tretiny, ale Hujsa ho na zadnom mantineli nezískal. Topoľčany podnikli protiútok, Stránský bol čisto odzbrojený.

49:50

Skalica sa dobre bráni, oslobodila sa.

48:56

Valentova strela z ľavého kruhu trafila iba cloniaceho Ručkaya do stehna, puk skončil na ochrannej sieti.

4:3

Branky a nahrávky: 5. Šandor (Vybíral, Valent), 20. Ručkay (Valent, Tomčák), 31. Valent (Vybíral), 55. Vybíral – 14. Šátek (Hujsa, Landrigan), 23. Rajčák (Šišolák), 36. Vidovič (Janáč, Murtazin)

HC Topoľčany: Kompas (Vojvoda) – Dosek, Urban, Dúžek, Bystričan, Sedlák, Valent, Laurenčík, Štec – Piačka, Valent, Plokhotnik – Vybíral, Stránský, Cápay – Šandor, Tomčák, Hvila – Moringa, Gergel, Ručkay

HK Skalica: Bernát (Romančík) – Janík, Drápal, Hílek, Vidovič, Soveľ, Jombík, Yakovlev, Polák – Šátek, Landrigan, Hujsa – Murtazin, Nemec, Janáč – Kotvan, Včelka, Kuba – Rajčák, Búlik, Šišolák

Rozhodčí: Čahoj, Moller – Ščurka, Hercog

04:18 TOP 1:0 Šandor (Vybíral, Valent)
13:03 SKA 1:1 Šátek (Hujsa, Landrigan)
15:43 SKA 2 Hílek, hrubost