Česká para hokejová liga

Flamingos Ostrava – Motor sledge České Budějovice

1:2

konec (1:0, 0:1, 0:1) Stav série: 0:1

04.03.2023, 19:10 • Ostrava, RT TORAX ARENA • O 7. - 8. místo • Gabriela Juříková

Z Poruby je to dnes vše. Těším se na zítřejší ranní komentování z Multifunkční haly Ostravar arény.

Přeji příjemný zbytek večera! (20:51:22)
Opět se hrálo na obě brány a to se muselo líbit divákům. Úspěšnější v zakončení byli hosté, kteří využili překvapujícího odrazu puku z rohu do mezikruží, a Petr Běhounek okamžitou střelou nedal možnost přesouvajícímu se Martinu Kudelovi kotouč zastavit. Flamingos měli velkou šanci ve třinácté minutě třetí třetiny, kdy Daniel Bařák bojoval s gólmanem u jeho levé tyče. V samém závěru třetiny sáhl domácí tým po hře bez brankáře, ale k vytouženému vyrovnání nedošlo. Motor sledge České Budějovice vyhrávají první vzájemné utkání série.

44:35

Flamingos stahují brankáře a hrají v šesti.

44:22

To teď zažívá ale i Motor, když Szturc s Vrubelem postupují před branku.

43:02

Domácí se dostávají do útočné třetiny, ale dlouho v ní nezůstávají. Varga byl malinko pomalejší než Špaček a tak musí domácí zpět do obrany.

42:33

Vhazuje se ve středním pásmu blíže bráně Motoru. I když má domácí tým puk na svých holích, je zatlačen ke Kudelovi a jen vyhození puku do hlediště zabraňuje dalšímu střeleckému pokusu.

42:08

Flamingos využívají vhazování v útočné třetině a Bařák bojuje u levé Rumplíkovy tyče. Ani jeden si ale nevšiml, že je puk u zadního mantinelu.

42:08

Oddechový čas pro tým Flamingos Ostrava.

41:40

Teď se hraje za Kudelovou brankou a Falmingos vyhrávají. Ve středním pásmu se ale k puku dostává Kocanda a vyhazuje přes všechny čáry.

40:12

Dlouho se přetahují hráči o puk za Rumplíkovou brankou. Až na sebe hráči obou týmů docela křičí.

39:43

39:33

Vhazováním se puk dostává až do ostravské třetiny, takže z přesilovky nevytěží Flamingos střelu na bránu.

39:20

Další ofsajd poté, co Gábor udělal na modré kličku.

38:59

Motor i ve čtyřech útočí. Střela Zikmunda končí na zadním mantinelu.

38:40

Domácí musí vyklidit pásmo, jsou v postavení mimo hru.

38:15

Motor se osvobozuje vyhozením až ke Kudelovi.

37:47

Bařák vyhrává buly a zpod saní střílí na bránu. Puk ji míjí o metr.

1:2

Branky a nahrávky: 3. Bařák (Vrubel) – 29. Špaček (Zajan), 36. Běhounek (Klima, Kocanda)

Flamingos Ostrava: M. Kudela (Staněk) – V. Kudela (A), Handl, Vrubel (C) – Gábor, Szturc, Gotthardt, Puchein, Varga, Bařák (A), Němec
Trenér: Jan Szturc

Motor sledge České Budějovice: Rumplík – Zajan, Laibacher, Záluský, Zikmund – Lacko, Běhounek, Klima, Kalina, Kocanda, Špaček
Trenér: Martin Zikmund

Rozhodčí: Veselý, Hladík

02:43 FLO 1:0 Bařák (Vrubel)
05:00 CES 2 Záluský, nedovolené bránění
28:10 CES 1:1 Špaček (Zajan)
35:51 CES 1:2 Běhounek (Klima, Kocanda)
37:43 CES 2 Kocanda, vražení na hrazení