Mountfield HK – Berani Zlín

1:4

konec (1:2, 0:1, 0:1)

04.03.2023, 13:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 52. kolo • Šimon Zemánek

To je ode mě pro tento zápas vše, hezký zbytek víkendu a zase někdy na počtenou! (15:16:06)
Lvi ve třetí třetině zlepšili svůj výkon, vypracovali si šance, avšak žádnou nedokázali proměnit. Zatímco hosté v závěru třetiny, po sporném momentu, přidali čtvrtou branku a rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

57:52

Zlín právě vstřelil branku!
Hosté pravděpodobně definitivně potvrzují svou výhru! Brankář Tobiáš Synek vyhodil puk na zakázané uvolnění, to se však, k pochopitelné velké nelibosti hradecké střídačky, nepískalo. Ke kotouči se tak dostal Adam Laciga a ještě jej naservíroval na volného LUKÁŠE CHLUDILA. Ten napoprvé ještě neuspěl, následná dorážka už ale za brankovou čáru zapadla – 1:4. Asistence: Adam Laciga, Tobiáš Synek.

57:07

Hra se přelévá ze strany na stranu. Domácím už moc času nezbývá...

55:32

Šimon Frömel se prosmýkl kolem mantinelu, najel si do střelecké pozice a jedovatým pokusem jen těsně minul východočeskou klec.

54:12

Adam Bezpalec dostal moře času na kruhu, a tak se rozhodl pro zakončení. To mířilo nad branku.

53:47

Icing hostí.

53:10

53:01

Teď se však Lvi osvobozují.

52:44

Berani hrají dobře svou početní výhodu, domácí nevědí, co dřív.

51:57

Dvojice v bílém dresu ujela v početní nevýhodě dopředu. Matěj Havlíček vyslal pokus zpoza obránce, jenž byl sražen do ochranné sítě.

51:10

Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Král – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

50:34

Parádní žabičku narýsoval Lukáš Král na před branku najíždějícího, volného Michala Beneše. Ten zkoušel puk poslat do protipohybu Synka, jenž sice odklouzal na druhou stranu, avšak stačil zakročit.

50:01

Pokus Lukáše Heše byl obranou Lvů sražen.

49:39

Boj o puk ve středním pásmu.

49:27

Icing Mountfieldu HK.

48:57

Marek Šišák prověřil Mrázka ranou od modré čáry z první. Strážce východočeské klece se stihl přesunout a vyrazit ji.

1:4

Branky a nahrávky: 19. Král (Matěj Beneš) – 8. Frömel, 13. Laciga (Čechmánek, Chludil), 22. Heš, 58. Chludil (Laciga, Synek)

Mountfield HK: Mrázek (Kasal) – Hušek, Fiala, Havlíček (C), Hrbek, Žaba, Boukal, Bezpalec – Michal Beneš (A), Král, Brožek, Klíma, Novotný, Matěj Beneš, Vencl, Prášek.
Trenér: Jiří Janoušek ml.

Berani Zlín: Synek (Málek) – Zavřel, Špaňhel, Hamrla, Nábělek (C), Burian, Šišák – Čechmánek, Laciga, Chludil (A), Matúšů, Marek, Frömel, Heš (A), Pilát, Tomek, Kaláč.

12:04 HKM 2 Boukal, podrážení
12:53 ZLN 0:2 Laciga (Čechmánek, Chludil)
45:00 ZLN 2 Heš, krosček
51:10 HKM 2 Král, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
57:52 ZLN 1:4 Chludil (Laciga, Synek)