HC Lední Medvědi Pelhřimov – Moravskobudějovický HOKEJ

5:3

konec (1:0, 1:1, 3:2)

04.03.2023, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Pavel Blažek

Poutníci vítězí v prvním finále nad Moravskými Budějovicemi 5:3. Nejlepšími hráči utkání jsou zvoleni za hosty David Vacek a za domácí snajpr Martin Hadrava.

To je pro dnešek vše a za týden napočtenou. (19:37:27)

59:56

Ještě jedno vhazování u Jíry.

59:35

Hosté to zkouší tím, co jim jde nejlépe, provokují, ale Poutníci si kontrolují vývoj utkání.

58:05

Šulák se zhmotnil před Vackem, ale domácí útočník neprotlačil puk za hostujícího brankáře.

57:16

Martin Hadrava se prokličkoval až před Vacka a tam je hra přerušena.

56:21

Další závar před Jírou, který vyráží puk mimo tři tyče.

55:10

Opět vzájemné vyloučení, pruhovaní to snad ani jinak neumí. Tentokrát na trestné Petr Votápek a Ondřej Šťáva.

54:13

Šulák nechal vyniknout Vackovu lapačku.

53:50

Krosček a dvě minuty pro Lukáše Nováčka a Tomáš Mečiar dvě minuty za nafilmovaný pád.

53:42

Martin Hadrava v samostatném úniku nepropálil Vacka.

53:14

Pokus Dominika Kasalého vyráží Vacek do ochranné sítě.

52:09

Tlak Žihadel roste, zdaleka není rozhodnuto.

50:15

Hosté cítí šanci a tlačí se za dalšími brankami.

49:36

Sigmund provětral výstroj Jíry.

47:40

MB HOKEJ právě vstřelil branku! To bude ještě zajímavé, Roman Mikeš střílí třetí branku hostů a Žihadla jsou na dostřel. Asistence Ondřej Šťáva a Jan Trojan.

5:3

Branky a nahrávky: 12. Hadrava Martin (Pospíchal, Port), 36. Port, 42. Šulák, 43. Hadrava Marek (Hadrava Martin), 45. Hadrava Martin (Hadrava Marek) – 36. Kotačka (Mikeš, Šťáva), 46. Šťáva (Nováček), 48. Mikeš (Šťáva, Trojan)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Jíra (Kaiseršot) – Bříza, Vácha, Kasalý D., Port, Mečiar, Martínek, Pospíchal – Machovský, Brabec, Buchta, Kasalý F., Šulák, Hadrava Marek, Votápek, Hadrava Martin, Štěrba, Kochrda, Siřiště

Moravskobudějovický HOKEJ: Vacek (Tržil) – Brabec, Kovář, Šťáva, Trnka, Krutiš, Špaček, Nováček, Trojan, Vysloužil, Mikeš, Bulín, Sigmund, Kotačka, Horák

Rozhodčí: Jan Doležal, Jan Mareček — Martin Klouda, Petr Křivohlavý

09:07 PEL 2 Mečiar
09:07 MBH 2 Nováček
11:22 PEL 1:0 Hadrava Martin (Pospíchal, Port)
17:21 PEL 2 Bříza
19:10 PEL 2 Brabec