Craig Anderson (BUF) – 31 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,6 %, odchytal 59:41
Elvis Merzlikins (CBJ) – 39 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,9 %, odchytal 60:00

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl

59:25

59:25 Eric ROBINSON - 3:5

59:25

Columbus právě vstřelil branku!
Čepice na led, máme tu hattrick. ERIC ROBINSON dokázal dobruslit dlouhou přihrávku, a pak od mantinelu trefil branku. Asistence: Boone Jenner.

59:10

Puk je ve středním pásmu, domácí hrají v šesti.

59:00

Poslední minuta hry.

58:42

Hosté se dostali do útočného pásma, kde zkouší držet hru.

58:30

Columbus hraje tak, aby domácí nemohli odvolat brankáře.

57:02

56:52

John Peterka znovu zakončoval. Nyní už lépe, podle všeho trefil tyč.

56:37

John Peterka to vzal na sebe, jeho rána z horní hranice kruhu končí vedle.

56:02

Jeff Skinner zakončoval z ostré pozice, Elvis Merzlikins si s jeho pokusem poradil.

55:42

Domácí sice hrají přesilovku, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.

55:02

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Sean Kuraly – 2 min., podrážení.

55:00

Domácí mají ponechanou výhodu.

54:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, Buffalo má jednobrankový deficit.

53:23

Ofsajd Buffala, komerční přestávka.

52:52

12:6, tak vypadá statistika střel na branku ve třetí třetině. Buffalo má více ze hry i v tomto ohledu.

52:31

Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají v posledních minutách domácí hokejisté.

51:49

Tage Thompson měl další zajímavou domácí šanci, ale nedokázal brankáře překonat.

49:46

49:46 John PETERKA - 3:4

49:46

Buffalo právě vstřelilo branku!
Tato přesilovková kombinace už Buffalu vyšla a krátce před polovinou třetí třetiny je sníženo na rozdíl jediné branky. Ránou z první z kruhu se prosazuje JOHN PETERKA. Asistence: Owen Power a Peyton Krebs.

49:00

Elvis Merzlikins se nyní vyznamenal proti další šanci soupeře. Buffalo svou velkou šanci nedokázalo proměnit.

48:20

2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kirill Marčenko.

48:03

Dvě tři obrovské šance měli domácí, Elvis Merzlikins vůbec nevěděl, kde je kotouč, ale dokázal jej za pomoci obránců udržet mimo branku.

47:00

Sedm minut ze třetiny je pryč a domácí celek v jejím zbytku nic snadného nečeká.

46:26

Ilja Ljubuškin hledal rozjetého spoluhráče dobrou přihrávkou, ale nedokázal přesněji přihrát.

45:02

45:02 Jack QUINN - 2:4

45:02

Domácí celek snižuje na rozdíl dvou branek. Sám před branku se dostal JACK QUINN. Počkal si na pohyb brankáře, a pak zakončoval. Pěkná akce Buffala. Asistence: Mattias Samuelsson.
Johnny Gaudreau hledal před brankou spoluhráče, poslal tam kotouč od mantinelu, ale obrana si poradila.

43:54

Další hostující pokus o zakončení. Puk končí vedle branky.

42:51

Craig Anderson si připsal dva velmi dobré zákroky proti střelám soupeře. Columbus pokračuje v aktivní hře.

42:34

Cole Sillinger kroužil v útočném pásmu, dostal se do střelecké pozice, ale brankář si dokázal poradit.

41:57

Zakázané uvolnění hostujícího celku vrací hru před branku Blue Jackets.

41:09

Buffalo sice vybojovalo buly v útočném pásmu, ale do výraznější šance se dostat nedokázalo.

40:38

Utkání pokračuje třetí třetinou.

40:01

Dobře hrající Columbus má tento zápas dobře rozehraný, aktuálně vede o tři branky, prosadit se dvakrát dokázal v první i druhé třetině. Buffalo nečeká nic snadného.

40:00

39:42

39:42 Boone JENNER - 1:4

39:42

Nádherná hostující akce a kotouč šikovně do horní části branky po individuální akci dokázal dostat BOONE JENNER. Asistence: Nick Blankenburg a Andrew Peeke.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

38:13

Casey Mittelstadt měl na hokejce kontaktní branku, ale jeho tvrdou ránu z pravé strany dokázal zastavit brankář.

37:22

Kotouč vypadl z hrací plochy, hra je přerušená. Buly před brankou Buffala.

37:06

Sledujeme rychlý hokej, na nějakou výraznější šanci nyní fanoušci v Buffalu čekají.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, Columbus vede o dva góly.

34:37

Stejný hráč se znovu dostal do střelecké pozice, ale ani tentokrát si nedokázal poradit s obranou soupeře.

34:04

Dylan Cozens měl zajímavou střeleckou pozici, ale jeho rána z první končí vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.

32:57

Hosté pokračují v aktivní hře, usadili se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

31:53

31:53 Eric ROBINSON - 1:3

31:53

Hostující celek se dostává po rychlé akci v útočném pásmu do vedení, po tlaku v útočném pásmu se prosazuje rychlou střelou mezi brankáře a tyčku ERIC ROBINSON. Asistence: Sean Kuraly a Patrik Laine.

31:04

Elvis Merzlikins si dokázal poradit s další střelou soupeře, dobré čtení hry od brankáře Columbusu.

30:40

Tage Thompson hlídkoval před brankou, dostal se k odraženému kotouči, ale do branky jej dostat nedokázal.

29:21

Jeden z obránců Columbusu si málem srazil kotouč do vlastní branky. Elvis Merzlikins na poslední chvíli zasáhl.

28:40

Buffalo střídá a rozehrává od své branky, do útočného pásma se však pro ofsajd dostat nemohlo.

28:00

21:18, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

27:20

Hraje se ve středním pásmu, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

26:38

Komerční přestávka.

25:47

Elvis Merzlikins kryje kotouč po střele od modré čáry, ve druhé třetině zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.

24:24

Cole Sillinger se individuálně proháčkoval až před branku, ale v rozhodující moment puk nedokázal zpracovat podle představ.

23:43

Jacob Bryson vypracoval střeleckou pozici pro spoluhráče, ale Vinnie Hinostroza minul branku.

23:27

Columbus měl další zajímavou šanci, ale jeho zakončení nebylo vůbec přesné.

23:05

Hosté získali buly v útočném pásmu, Jack Roslovic se dostal do zakončení, ale nedokázal prostřelit brankáře.

23:03

Hra je nyní přerušena, Jack Quinn se do výraznější šance propracovat nedokázal.

22:10

Do lepší střelecké pozice se v přesilovku Sabres nedostalo, Columbus se v pohodě ubránil.

21:20

Buffalo hraje přesilovku, usadilo se v útočném pásmu, ale na výraznější šanci zatím čeká.

20:09

Jack Roslovic – 2 min., nedovolené bránění.

20:01

20:00

19:40

Vinnie Hinostroza vedl útočnou akci, jeho zpětnou přihrávku zastavila obrana. Následně Columbus zahrál jen na icing.

19:24

Buffalo mělo možnost buly v útočném pásmu, následně Casey Mittelstadt pálil vedle branky.

19:00

Dostáváme se do poslední minuty hry ve třetině.

17:25

17:16

15:15, střelecky je zápas vyrovnaný.

17:00

Eric Robinson měl velkou šanci, dobře se zorientoval před brankou, ale jeho rána končí po zákroku brankáře v ochranné síti.

16:23

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Střelou od modré čáry to zkoušeli domácí, ale Elvis Merzlikins byl připravený.

14:34

Tim Berni rozehrává od své branky, čeká na vystřídání spoluhráčů. Následně se dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Nakonec je z toho ovšem jen icing.

13:41

13:41 Eric ROBINSON - 1:2

13:41

Svou šestou branku v sezoně dává po rychlé akcií spoluhráčů volný mezi kruhy ERIC ROBINSON. Puk se k němu dostal a hostující hráč posílá Columbus přesnou střelou do vedení.

13:20

Tage Thompson napadal rozehrávku soupeře, ale do výraznější šance se nedostal.

12:54

Kent Johnson hlídkoval před brankou, vypálit na branku se mu nepodařilo. Akce nebyla přesná.

12:41

Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají hostující hráči.

08:45

Craig Anderson kryje kotouč po snadném nahození na branku. Vhazovat se tak bude před brankou Buffala. Hostující celek nyní zlepšil hru a hraje aktivněji.

07:26

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Viděli už dva góly a další šance.

07:07

Rána Columbusu od modré čáry nebyla dobrá, následně Johnny Gaudreau minul branku.

06:30

Elvis Merzlikins si poradil s další střelou soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí pokračují v aktivní hře.

05:12

Kyle Okposo autorem další střely, ta končí vedle. Mattias Samuelsson vyzkoušel ránou od modré čáry pozornost brankáře.

04:35

Zemgus Girgensons pálil z dobré pozice před brankou, Elvis Merzlikins byl připravený.

03:55

Buffalo mělo další zajímavou střeleckou pozici, ale brankář Columbusu si se zakončením dokázal poradit.

03:11

03:11 Tage THOMPSON - 1:1

03:11

Hodně podobná akce na druhé straně přináší vyrovnávající branku, střelou do horní části branky nedal gólmanovi šanci aktivně hrající v sezoně TAGE THOMPSON. Asistence: Jeff Skinner a Jack Quinn.

02:53

02:53 Kent JOHNSON - 0:1

02:53

Domácí celek proměnil přesilovku a dostává se do vedení, tvrdou ránou do horní části branky uspěl po individuálním průniku do útočného pásma KENT JOHNSON. Asistence: Nick Blankenburg a Elvis Merzlikins.

02:44

Columbus rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

01:24

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
Dylan Cozens – 2 min., podrážení.

01:04

Zakázané uvolnění Columbusu, vhazovat se bude před jeho brankou.

00:43

Tage Thompson pálil z pravé strany, jeho projektil končí těsně vedle branky.

00:18

Jack Quinn se dostal do zakončení, hostující brankář si s jeho ránou dokázal poradit.

00:06

Utkání začalo, sledujeme klidnější úvod utkání.

00:01

Buffalo Sabres: C. Anderson (Comrie) – Clague, Samuelsson, Power, Jokiharju, Bryson, Ljubuškin – J. Skinner, Ta. Thompson, Quinn – Mittelstadt, Cozens, Hinostroza – Peterka, Krebs, V. Olofsson – Girgensons, Jost, Okposo.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Berni, Gudbranson, Blankenburg, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – J. Gaudreau, Jenner, Marčenko – K. Johnson, Roslovic, Laine – E. Robinson, Kuraly, Olivier – L. Foudy, Sillinger, Bemström.
Poslední vzájemný zápas se odehrál na počátku prosince a Buffalo vyhrálo 9:4.
Hostující Columbus je s přehledem poslední v rámci Východné konference, v tabulce má po 60 zápasech 44 bodů a na předposlední Montreal ztrácí 10 bodů. Z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech, dva vyhrál a a dva prohrál v prodloužení. Naposledy tým nestačil na Minnesotu 2:3 v prodloužení.
Nastupují proti sobě dva kluby z Východní konference. Lepší výchozí pozici má domácí Buffalo, které po 58 zápasech má 66 bodů a v tabulce Východní konference je deváté. Z posledních pěti zápasů vyhrálo hned čtyři. Naposledy porazilo Washington v přestřelce 7:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:5

Branky a nahrávky: 4. Ta. Thompson (J. Skinner, Quinn), 46. Quinn (Samuelsson), 50. Peterka (Power, Krebs) – 3. K. Johnson (Blankenburg, Merzlikins), 14. E. Robinson, 32. E. Robinson (Kuraly, Laine), 40. Jenner (Blankenburg, Peeke), 60. E. Robinson (Jenner)

Buffalo Sabres: C. Anderson (Comrie) – Clague, Samuelsson, Power, Jokiharju, Bryson, Ljubuškin – J. Skinner, Ta. Thompson, Quinn – Mittelstadt, Cozens, Hinostroza – Peterka, Krebs, V. Olofsson – Girgensons (A), Jost, Okposo (C).
Trenér: Don Granato

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Berni, Gudbranson, Blankenburg, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – J. Gaudreau (A), Jenner (C), Marčenko – K. Johnson, Roslovic, Laine – E. Robinson, Kuraly (A), Olivier – L. Foudy, Sillinger, Bemström.
Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Sandlak, Furlatt – Alphonso, Baker

Diváci: 13 661

01:24 BUF 2 Cozens, podrážení
02:53 CBJ 0:1 K. Johnson (Blankenburg, Merzlikins)
03:11 BUF 1:1 Ta. Thompson (J. Skinner, Quinn)