4:1

konec (0:0, 2:1, 2:0)

01.03.2023, 18:00 • 43. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 1.9 4.3 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci vyhrávajú dnešný zápas 4:1. Výhra je určite zaslúžená. Boli lepším tímom a aktívnejším. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (20:02:41)

58:43

Trnava dala gól! Domáci rozhodujú tento zápas. O všetkom je dnes rozhodnuté. Pekná akcia domácich na ktorej konci je MARCEL HOLOVIČ. Asistencie: Jurák, Ejem.

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

56:16

Yakovlevova bomba takmer roztrhla betón Hollému. Domáci brankár však znížiť nedovolil.

55:57

Domáci sa výborne bránia. Hostia sa nevedia poriadne dostať cez modrú čiaru.

54:34

Domáci vyhadzujú puk von z útočnej tretiny a šli striedať. Hostia sa nadýchli k záverečnému tlaku.

53:07

Hostia si vytvorili tlak v útočnej tretine. K zakončeniu sa však nedostali.

52:25

Hujsa sa dostal do zakončenia z ľavej strany. Jeho pokus Hollý kryje a prerušuje hru.

50:26

Domáci majú už zápas pod kontrolou a hosťom nič nedovoľujú.

48:21

Trnava dala gól! Domáci idú do trháku! Dnes veľmi aktívny druhý útok opäť úradoval. Miklík potiahol akciu do útočnej tretiny. Prihral na os ihriska na Kukumberga, ktorý z prvej našiel voľného VLAD)IMÍRA ANTONOVA a ten prudkou strelou prekonáva Bernáta v bráne hostí. Asistencie: Kukumberg, Miklík

47:41

Murtazin pálil od modrej čiary. Hollý pohotovo chytá lapačkou.

46:22

Domáci si opäť nerozumeli v rozohrávke. Icing.

45:53

Zápas je teraz veľmi opatrný. Domáci hrajú veľmi umne a kúskujú hru.

44:39

Domáci v rýchlej kontre. Kupka prihrával na Ružeka, ktorému však puk preskočil hokejku.

43:01

Domáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.

42:08

Janáč pálil z kruhov. Hollý zrazil jeho strelu k mantinelu.

41:26

Domáci hrajú teraz opatrne. Bránia si svoju modrú čiaru. Hostia sa nevedia presadiť.