4:0

konec (0:0, 3:0, 1:0)

20.02.2023, 22:00 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 3.02 4.24 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

San Jose poněkud překvapivě vyhrává na svém ledě nad Seattlem 4:0. Domácí brankář spolu s obranou podali velmi dobrý výkon, který se velmi výrazně promítl na skóre. (00:41:33)

San Jose právě vstřelilo branku!
Krásná kombinace a domácí celek navyšuje své vedení, do dobré pozice před brankou se dostal a proměnil ji MICHAEL EYSSIMONT. Asistence: Logan Couture a Erik Karlsson.

55:50

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí mají náskok o tři branky, hosté se marně snaží získat převahu opřed brankou soupeře.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:41

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Krakenů.

54:03

Komerční přestávka, vhazovat se bude před brankou San Jose.

50:27

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vede o tři branky a další šanci měl Barabanov. Neuspěl. Komerční přestávka.

49:02

Adam Larsson pálil od modré čáry, ale obrana v čele s brankářem si dokázala poradit a puk dostala do bezoečí.

48:33

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, domácí celek se tak tak brání.

48:00

Jaycob Megna byl volný před brankou, ale jeho pokus nebyl přesný. Následně puk kryje domácí brankář.

47:06

Tanev se dostal do útočného pásma, ale neměl prostor pro zakončení.

46:53

Martin Jones kryje kotouč, komerční přestávka.

46:32

Domácí se dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.

44:42

Martin Jones kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

44:23

Jaycob Megna pálil, jeho rána od modré čáry končí vedle.

43:57

Domácí brankář si dokázal poradit s akcí soupeře, hra je přerušená, bude se vhazovat.

42:23

16:14, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou domácí.

41:31

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, domácí celek má pohodlný náskok, ale hosté bojují dál a nevzdávají se.

41:00

Hodně rychle ubíhají úvodní minuty hry ve třetí třetině.

40:20

Utkání pokračuje dál, domácí celek měl velkou šanci, Michael Eyssimont měl dobrou pozici, ale minul.

40:01

Tři branky ve druhé třetině dokázal vstřelit domácí celek, a tak proti papírovým předpokladům vede San Jose na svém ledě nad favoritem 3:0. Pokud Seattle nepřidá, tento zápas prohraje. Ve Žraločí nádrži se schyluje zatím k hodně překvapivému výsledku.

40:00

39:42

39:42 Noah GREGOR - 3:0

39:42

Rychlý přechod do útočného pásma a domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné kombinaci se přesnou střelou z mezikruží prosazuje dnes dobře hrající NOAH GREGOR. Asistence: Jevgenij Svečnikov a Erik Karlsson.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:31

Eeli Tolvanen byl volný před brankou, dostal puk, ale rána se mu nepovedla podle představ.

36:50

Z dvanácti střel dokázal domácí celek dát dva góly. Hosté rázem prohrávají o dvě branky, i když jsou střelecky aktivnější.

36:08

36:08 Jevgenij SVEČNIKOV - 2:0

36:08

Hodně nečekaný průběh tohoto zápasu. S první střelou domácího hráče si brankář poradil, následně pálil znovu JEVGENIJ SVEČNIKOV. Našel odražený kotouč a poslal jej do branky.

35:55

35:34

Jaycob Megna dobře zblokoval střelecký pokus soupeře, obrana následně vyhodila.

35:12

Domácí hrají aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana hraje zodpovědně a dává pozor na akce soupeře.

34:31

Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje, Nick Bonino se pokoušel tečovat puk před brankou, ale obrana si poradila.

33:52

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
Jaden Schwartz – 2 min., držení.

32:30

Hraje se hodně rychle, zbytečně se nepřerušuje. Ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do pásma.

32:00

Nico Sturm měl velkou šanci, ale jeho zakončení bylo hodně nepovedené, brankář zasahovat nemusel.

30:45

30:45 Logan COUTURE - 1:0

30:45

Hodně kuriózní branka a domácí celek se dostává do vedení, po vyhraném vhazování se střelou hodně nečekanou prosazuje LOGAN COUTURE.

30:23

Yanni Gourde měl obrovskou šanci z mezikruží, ale James Reimer byl pozorný. Kryje kotouč a komerční přestávka.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase.

29:30

Zatím jsme celkově v tomto zápase viděli šestnáct střel na branku, což není mnoho. Deset mají hosté, šest domácí.

28:22

Jordan Eberle se po rychlé akci dostal do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.

27:56

Zakázané uvolnění Seattlu vrací hru před jeho branku, sledujeme hodně neuspořádanou hru.

27:09

1:4, střelecky v této třetině jsou jednoznačně aktivnější hosté.

26:48

Logan Couture se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný.

26:16

Jordan Eberle pálil, jeho ránu kryje brankář. Komerční přestávka.

26:00

Domácí postupovali dva na dva, ale Nico Sturm nedokázal v útočném pásmu nic vymyslet.

25:20

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zatím čekáme ve druhé třetině na gólovou šanci.

24:26

Ryan Donato se dostal do zakončení, ale domácí obrana ve spolupráci s brankářem si dokázala poradit.

23:56

5:7, tak vypadá statistika střel na branku.

23:22

Noah Gregor se přímo z trestné lavice dostal do zakončení, jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry. Nechybělo moc a domácí šli do vedení.

23:02

Hosté se usadili v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná.

22:42

Hostujícímu celku se přesilovka nedaří podle představ, domácí hrají zodpovědně.

22:30

Steven Lorentz se pokoušel něco vymyslet ve středním pásmu, ale neměl dost rychlosti na to, aby se dostal do útočného pásma.

21:53

Logan Couture vyhazuje přes všechny čáry, hosté musí rozehrávat od vlastní branky.

21:16

Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
Noah Gregor – 2 min., podrážení.

20:32

Hraje se rychlý hokej v úvodu druhé třetiny, domácí se dostali do útočného pásma.

20:06

Po bezbrankové první třetině a přestávce pokračuje zápas dál, zatím na úvodní branku čekáme.

20:01

20:00

19:20

Noah Gregor hledal spoluhráče, Nico Sturm se k puku nedostal.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

18:37

Domácí hokejisté dokázali proměnit přesilovku.

18:37

18:06

Sharks se usadili před brankou soupeře, ale hostující obránce se zmocnil kotouče a dokázal vyhodit.

17:06

San Jose rozehrává od své branky, ale nemůže se dostat stabilněji do útočného pásma.

16:44

Přesilovku hraje domácí celek.

16:37

Jamie Oleksiak – 2 min., hákování.

16:18

Domácí mají ponechanou výhodu, brankář míří na střídačku.

15:01

Nick Cicek rozehrává od své branky, následně ale puk získal hostující celek.

14:40

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.

14:36

James Reimer kryje kotouč, komerční přestávka.

13:37

Sledujeme klidnější pasáž hry, více ze hry mají domácí, mají převahu v tomto ohledu 5:4.

12:21

Při vlastním oslabení se dostali domácí do zakončení, ale rána se nepovedla, byl to Nico Sturm.

12:12

Buly před brankou Sharks. Domácí prožívají horké chvilky.

11:53

Hostující celek hraje velmi dobře přesilovku, skoro minutu kombinoval v útočném pásmu, ale neprosadil se.

11:26

Matt Benning odehrál kotouč za brankou, ale Krakeni se usadili v útočném pásmu.

11:10

Hostující celek si zahraje přesilovku, rána z první končí vedle branky. Následně hosté se usadili v útočném pásmu.

11:00

Logan Couture – 2 min., vysoká hůl.

11:00

Hra je přerušena pro zásah vysokou hokejkou, komerční přestávka.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, zatím čekáme na úvodní branku v tomto zápase.

09:31

Martin Jones kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.

09:02

3:3, tak vypadají statistika střel na branku v tomto zápase, mnoho velkých šancí tento zápas zatím nenabídl.

08:29

Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku. San Jose nyní nehraje tak, jak by si představovalo.

08:12

Hosté vyhráli buly před vlastní brankou, rychle přenesli hru, ale obrana si dokázala poradit.

07:49

Nick Cicek stále čeká na svou první branku v NHL a platí to i po této jeho tvrdé střele. Brankář Krakenů kryje kotouč. Komerční přestávka.

06:39

Martin Kaut se dostal na hrací plochu a také on se dnes představí fanouškům v dresu Sharks. První zápas v novém působišti.

06:09

Jaden Schwartz byl připravený na zakončení, brankář si tak tak dokázal poradit.

05:48

Alexander Wennberg to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.

05:22

Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Sharks.

05:00

James Reimer vyjel za svou branku, odkud rozehrává, následně hosté získali kotouč, ale rychlé přenesení hry se jim nepodařilo.

04:33

Domácí celek pokračuje v dobré nátlakové hře, ale zatím čekáme na výraznější příležitost.

04:01

Adam Larsson pálil od modré čáry, rána byla zblokovaná.

03:24

Podle oficiálních statistik jsme zatím viděli jednu střelu na branku.

03:05

Scott Harrington pálil, ale minul branku. Alexandr Barabanov se pak k zakončení už nedostal. Dobře hraje domácí celek.

02:16

1730 Justin Schultz rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

01:50

Nico Sturm a Oskar Lindblom hlídkovali v útočném pásmu, puk se dostal k druhému jmenovanému, ale rána byla zblokovaná.

01:12

Scott Harrington se dostal do zakončení, rána od modré čáry byla zblokovaná.

00:15

Michael Eyssimont se dvakrát dostal do zakončení. První ránu zastavil brankář, druhý pokus se odrazil od tyče.

00:03

Úvodní buly pro domácí, zapas začal.

00:01

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Harrington, E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro, Cicek, MacDonald – Eyssimont, Couture, Barabanov – Gregor, Bonino, Kaut – Lindblom, Sturm, Labanc – Lorentz, J. Svečnikov.

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Borgen, Jayc. Megna, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Donato, Geekie, Sprong.
Seattle je v tabulce Západní konference na čtvrté pozici se ziskem 70 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál nejnovější tým NHL hned tři, bodoval ve čtyřech. Naopak San Jose se v sezoně hodně trápí, v tabulce Západní konference je tým na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil Washington 4:1.
Domácí San Jose neprožívá povedenou sezónu, naopak Seattle patří k nejlepším týmům na západě. Vzhledem k postavení v tabulce je favorit zápasu jasný. Seattlu se daří o poznání více.
Zdravím všechny fanynky s fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Seattle Kraken.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

4:0

Branky a nahrávky: 31. Couture, 37. J. Svečnikov, 40. Gregor (J. Svečnikov, E. Karlsson), 57. Eyssimont (Couture, E. Karlsson)

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Harrington, E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro (A), Cicek, MacDonald – Eyssimont, Couture (C), Barabanov – Gregor, Bonino, Kaut – Lindblom, Sturm, Labanc – Lorentz, J. Svečnikov.
Trenér: David Quinn

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Borgen, Jayc. Megna, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz (A), Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde (A), Bjorkstrand – Donato, Geekie, Sprong.
Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Dunning, Charron – Baker, Nansen

Diváci: 13 445

11:00 SJS 2 Couture, vysoká hůl
16:37 SEA 2 Oleksiak, hákování