2. liga skupina Západ

Piráti Chomutov – HC Slovan Ústí nad Labem

5:3

konec (0:1, 1:0, 4:2)

20.02.2023, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Nadstavba A • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Tipsport: 1.8 4.7 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Piráti Chomutov po strhující třetí třetině vítězí ve velkém severočeském derby. Ve třetí třetině domácí vstřelili hned čtyři branky a posouvají se tak na druhé místo tabulky. (19:54:25)

59:42

59:29

A opět Běhula, tentokrát zasahuje betonem.

59:19

Hosté jsou vykázáni z útočného pásma pro hru vysokou holí. Cikánek zůstává na střídačce.

58:51

Famózní Běhula. Nyní zabránil dvěma jasným gólům.

58:33

Drtina pálí mimo.

57:57

Další vhazování před Běhulou.

57:45

Hosté mají velkou příležitost něco udělat se stavem utkání.

57:42

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
Seemann – 2 min., hákování.
Dnešní utkání sleduje 2610 diváků.

57:25

Icing Pirátů. Slovan hraje opět bez brankáře.

57:11

Oddechový čas pro tým HC Slovan Ústí nad Labem.

57:11

Jaroslav Roubík měl na holi opět kontaktní gól. Na hostujícího hráče už zívala odkrytá klec, ale Běhula vytasil pohotově beton a zamezila tak jisté brance!

56:38

56:38 CHRPA - 5:3

56:38

Piráti právě vstřelili branku!
Tři vteřiny před koncem přesilovky přidávají Piráti pátou branku. Po dobré kombinaci se kotouč dostal k volnému JAKUBU CHRPOVI, který prostřeluje Cikánka. Asistence: Jakub Zajíček, František Lukeš.

56:18

Zajíček se z mezikružím bekhendem neprosadil.

55:39

Costa jel sám na Běhulu, ten si ale s jeho zakončením poradil.

54:51

Kostourek měl nabito, ale kotouč se mu svezl po čepeli.

5:3

Branky a nahrávky: 25. Vostiňák, 42. Koblížek (Chlouba), 49. Hübl, 52. Chlouba (Váchal), 57. Chrpa (Zajíček, Lukeš) – 16. Kordule, 54. Tůma (Costa, Roubík), 54. Drtina (Vacík, Roubík)

Piráti Chomutov: Běhula (Horák) – Seemann, M. Žižka, Havel, Váchal, Němec, A. Žižka, Filip – Lukeš, Hübl, Chrpa – Chlouba, Koblížek, Kostourek – Veselý, Mála, Zajíček – Mežnar, Vostiňák, Ekrt – T. Svoboda
Trenér: Kamil Koláček

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Trefný, Záruba, Vacík, Funk, Drtina, Bartoš, Šefl – Bláha, Roubík, Tůma – Kordule, Costa, Kuchynka – Horký, Smola, Damašek – Daniel
Trenér: Jan Čaloun

Rozhodčí: Pastier – Goltsch, Sýkora