4:0

konec (0:0, 3:0, 1:0)

20.02.2023, 22:00 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 3.02 4.24 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

San Jose poněkud překvapivě vyhrává na svém ledě nad Seattlem 4:0. Domácí brankář spolu s obranou podali velmi dobrý výkon, který se velmi výrazně promítl na skóre. (00:41:33)

San Jose právě vstřelilo branku!
Krásná kombinace a domácí celek navyšuje své vedení, do dobré pozice před brankou se dostal a proměnil ji MICHAEL EYSSIMONT. Asistence: Logan Couture a Erik Karlsson.

55:50

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí mají náskok o tři branky, hosté se marně snaží získat převahu opřed brankou soupeře.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:41

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Krakenů.

54:03

Komerční přestávka, vhazovat se bude před brankou San Jose.

50:27

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vede o tři branky a další šanci měl Barabanov. Neuspěl. Komerční přestávka.

49:02

Adam Larsson pálil od modré čáry, ale obrana v čele s brankářem si dokázala poradit a puk dostala do bezoečí.

48:33

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, domácí celek se tak tak brání.

48:00

Jaycob Megna byl volný před brankou, ale jeho pokus nebyl přesný. Následně puk kryje domácí brankář.

47:06

Tanev se dostal do útočného pásma, ale neměl prostor pro zakončení.

46:53

Martin Jones kryje kotouč, komerční přestávka.

46:32

Domácí se dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.

44:42

Martin Jones kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

44:23

Jaycob Megna pálil, jeho rána od modré čáry končí vedle.

4:0

Branky a nahrávky: 31. Couture, 37. J. Svečnikov, 40. Gregor (J. Svečnikov, E. Karlsson), 57. Eyssimont (Couture, E. Karlsson)

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Harrington, E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro (A), Cicek, MacDonald – Eyssimont, Couture (C), Barabanov – Gregor, Bonino, Kaut – Lindblom, Sturm, Labanc – Lorentz, J. Svečnikov.
Trenér: David Quinn

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Borgen, Jayc. Megna, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz (A), Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde (A), Bjorkstrand – Donato, Geekie, Sprong.
Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Dunning, Charron – Baker, Nansen

Diváci: 13 445

11:00 SJS 2 Couture, vysoká hůl
16:37 SEA 2 Oleksiak, hákování