1:5

konec (0:2, 1:2, 0:1)

17.02.2023, 18:00 • Aréna Brezno • 40. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 6.89 6.5 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia z Trnavy vyhrávajú tento zápas 5:1. Musíme uznať, že úplne zaslúžene. Boli dnes jasne lepším tímom. Ja sa s vaim lúčim a prajem vám ešte pekný piatkový večer. (20:01:26)

59:00

Začala posledná minúta tretej tretiny a aj zápasu.

58:06

Hostia su už v plnom počte.

56:56

Domáci sa nevedia usadiť v pásme a hostia sa bez problémov bránia.

56:09

Vylúčenie v tíme hostí. Ján KOcúr dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

54:07

Brezno kopí chybu za chybou v obrane. Teraz sa po strate puku takmer dostal pred domácu bránu Jurák.

52:58

Trnava dala gól! Hostia pridávajú piaty gól v zápase. Rýchla akia dvojie Galimov a MARCEL HOLOVIČ, ktorý poľahky dotlačil puk za bránkovú čiaru. Asistencie: Galimov

52:11

Kukumberg sa veľmi pekne uvoľnil až pred domácu bránu. Jeho zakončenie tesne míňa domácu bránu.

50:03

Domáci si nerozumeli v rozohrávke a píska sa ofsajd.

48:36

Moncman sa pretlačil až pred domácu bránu. V poslednej chvíli mu puk vypichol Korytko.

47:41

Zápas je rozhodnutý a v podstate sa už len dohráva.

45:58

Maarnela nahadzoval puk na domácu bránu. Puk bol zblokovaný na ochrannú sieť.

44:23

Bálint zahákoval Holoviča, ale vylučovať sa nebude. Hostia neuspali ani protestami.

42:06

Antonov nabil Kukumbergovi, ktorý vypálil z prvej, ale netrafil bránu.

40:56

Brezno v šanci. Olejník dostal prhrávku spoza bránky. Strelou z prvej však neprekonal Hollého v bráne hostí.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Pe druhej tretine vedú hostia 4:1 a trena uznať, že úplen zaslúžene. Sú jasne lepším mužstvom. Ak by premenili svoje šance náskok mohol byť oveľa vyšší.

1:5

Branky a nahrávky: 35. Novysedlák (Tsyban, Bálint) – 12. Kupka (Ružek), 20. Schmidt (Holovič, Čížek), 25. Galimov (Ejem), 36. Jurák (Holovič), 53. Holovič (Galimov)

Brezno Knights: Longauer (Bajtoš) – Korytko, Hajda – Kaščák, Koštial – Zubák, Tsyban – Olejník, Krasničan, Rákos – Valent, Turňa, Uhliar – Novysedlák, Ďordík, Bálint

HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Korím, Čížek – Ejem, Schmidt – Kocúr, Maarnela – Jurák, Holovič, Galimov – Miklík, Kukumberg, Antonov – Moncman, Kupka, Ružek – Lachkovič, Krištofík, Tóth
Trenér: Martin Baran

Rozhodčí: Tornay, Smerek – Riš, Tomáš

03:44 TRN 2 Ejem, nedovolené bránění
12:00 TRN 0:1 Kupka (Ružek)
19:14 BRZ 2 Olejník, podrážení