5:4

po s.n. (1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)

17.02.2023, 18:00 • 38. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.6 4.73 4.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Už to vyzeralo, že Spišiaci budú brať všetky tri body, no v priebehu 57. minúty Slovan potrestal vylúčenie dvoch jej hráčov a vyrovnal na 4:4. Rozhodnúť o víťazovi museli napokon až samostatné nájazdy, v ktorých bol úspešnejší Slovan a zdolal S. N. Ves 5:4. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Milan Kytnár. (20:49:01)

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC SLOVAN Bratislava.
Autorom víťazného gólu je KYTNÁR.

Samostatné nájazdy začínajú.
Ani predĺženie nerozhodlo o víťazovi dnešného stretnutia, rozlúsknu to až samostatné nájazdy.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po skončení riadneho hracieho času je skóre medzi Slovanom a Spišskou Novou Vsou nerozhodné 4:4, pokračovať budeme predĺžením.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:49

Ešte strela La Porteho spomedzi kruhov.

59:09

Harris aj Pecararom sa snažia prekonať Melicherčíka a rozhodnúť v riadnom hracom čase. Hostia sa ubránili.

57:32

Slovan ako pokropený živou vodou, Harris aj Fominykh ohrozili bránu.

56:28

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan dokonale trestá dvojnásobné vylúčenie S. N. Vsi a strieľa aj druhý gól. DANIIL FOMINYKH vyrovnáva na 4:4!
Asistencia: Tomáš Zigo

56:08

Ešte to bude zaujímavé. V presilovke 5 na 3 Slovan strieľa kontaktný gól. Po prihrávke Shcherbaka sa presadil dnes veľmi strelecky aktívny MATTHEW MACKENZIE.
Asistencia: Nikita Shcherbak

55:29

Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
Belluš – 2 min., hrubosť,
Bortňák – 2 min., podrazenie.

53:53

Po dlhšom čase je Hlavaj v permanencii, pozorný musel byť pri strelách Nellisa, Grocha a Valacha.

52:18

Dnes na strane domácich strieľajú najmä obrancovia, ale ani Kallenova strela úspešná nebola.

50:44

Opäť MacKenzie strieľal z osi klziska, skóre sa nemení.

50:11

Vartovník – 2 min., faul kolenom.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Harris (Pecararo, Shcherbak), 40. Takáč (Maier), 57. MacKenzie (Shcherbak), 57. Fominykh (Zigo), rozh. náj. Kytnár – 13. La Porte (Majdan, Giľák), 31. Verbeek (Kerbashian, Majdan), 40. Verbeek (Kerbashian, Beaudry), 41. Majdan

HC SLOVAN Bratislava: Hlavaj (Beke) – MacKenzie, Golian, Kallen, Maier, Gachulinec, Sersen, Beňo – Pecararo, Harris, Shcherbak – Fominykh, Duke, Takáč – Zigo, Kytnár, Török – Kukumberg, Preisinger, Šotek

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Ouellet-Beaudry, Romaňák, Ališauskas, Ulander, Valach, Groch – Rapáč, Nellis, La Porte – Verbeek, Kerbashian, Majdan – Džugan, Myklukha, Giľák – Vartovník, Bortňák, Belluš

Rozhodčí: Štefik, Rojík – D. Konc ml., Staššák

03:18 SBA 1:0 Harris (Pecararo, Shcherbak)
25:18 SNV 2 Valach, vysoká hůl
26:10 SNV 2 Beaudry, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:45 SBA 2 Pecararo, napadení
30:45 SNV 1:2 Verbeek (Kerbashian, Majdan)
39:04 SBA 2 Kytnár, držení
39:34 SBA 2:2 Takáč (Maier)
39:49 SNV 2:3 Verbeek (Kerbashian, Beaudry)
40:44 SNV 2:4 Majdan
50:11 SNV 2 Vartovník, faul kolenem
55:29 SNV 2 Belluš, hrubost