3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

17.02.2023, 18:00 • 38. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 1.82 4.42 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nové Zámky víťazia v tomto zápase 3:0. Sledovali sme dobrý zápas. Domáci v ňom boli efektívnejší a aj lepšie takticky pripravení. Tri body si zaslúžili. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte pekný večer. (20:21:26)

58:46

Mezovský pálil z kruhov. Kántor opäť chytá.

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

57:44

Hostia sú vo veľkom tlaku. Domáci sa zamerali na obranu.

56:37

Liptáci to ešte skúšajú. Handlovský strieľal z osi ihriska. Jeho pokus bol zblokovaný.

55:12

Adam Lapšanský vybojoval puk pri mantineli. Z otočky vypálil Jeho pokus chytá Valent.

54:06

Nové Zámky to hrajú perfektne takticky.

53:52

HC Nové Zámky dali gól! Domáci pridávajú tretí gól v zápase a pravdepodobne rozhodujú tento zápas. Pekná akcia prvého útoku končí ďalším gólom JAMESA FARLEYHO. Asistencie:

53:06

Hatala tvrdo narazil Krišku, ale vylučovať sa nebude. Pokračujeme v zápase

52:32

Hostia majú tlak. Tlačia sa do útoku, ale cez modrú čiaru domácich sa nevedia dostať.

51:11

Jackson v dobrej šanci. Valent v rozklaku chytá. Mikúš sa hnevá lebo bol úplne voľný.

50:02

Diakov pálil od modrej čiary. K dorážke sa dostal Kriška, ale opäť chytá Kántor.

48:32

Liptáci sa snažia vytvoriť si útočný tlak, ale domáci si výborne bránia svoju modrú čiaru.

46:35

Domáci hrajú veľmi rozumne. Kúskujú hru a nikam sa s pukom neponáhľajú.

45:09

Ondrušek hrá dnes výborný zápas. Opäť vyobjoval puk v útočnej tretine. Z otočky zakončoval, ale Valent jeho pokus vyráža.

43:42

Liptáci sú veľmi aktívni od začiatku tretiny. Dnes stojí proti ním výborný Kántor.