2. liga skupina Západ

HC WIKOV Hronov – IHC Králové Písek

7:5

konec (4:1, 1:1, 2:3)

11.02.2023, 17:00 • Hronov, Zimní stadion • Nadstavba B • Petr Eliáš (@eli_petr)

Tipsport: 5.32 6.5 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Králové na začátku třetí třetiny inkasovali z hokejky domácího Exnera a prakticky si tím zazdili šanci na body. I když ve druhé polovině periody dokázali Hronov přiltačit ke zdi dali si vlastní gól v signalizované výhodě. Na konci zápasu už jim dotahování vysokého manka nevyšlo. Snižovali Jaroslav Pouzar, Lukáš Volf a Tomáš Hollar. Hronov vyhrál důležitý zápas 7:5. (19:20:13)

54:30

Písek právě vstřelil branku! Tak pozor... Bude drama? Z další dorážky před Tichým se trefuje Tomáš HOLLAR. Asistence Aleš Macháček, Jan Radoš.

53:59

53:59 POUZAR - 7:4

53:59

Písek právě vstřelil branku! Králové snižují díky dorážce Jaroslava POUZARA, který se prosadil po střele Yahora Hrakholskiho. Asistence. Hrakholski, Koupal.

49:12

49:12 Lukáš VOLF - 7:3

49:12

Písek právě vstřelil branku!
Písku se body vzdalují raketovým tempem. Alespoň korekci stavu na 7:3 zajistil v přesilovce Lukáš VOLF. Asistence: Hanus, Radoš.

Hronov právě vstřelil branku!
Neuvěřitelný zmar Písku pokračuje. Králové si dali v signalizované výhodě vlastní gól z poloviny hřiště. Branka je přisouzena domácímu Jakubu EXNEROVI.

47:47

Hovsepyan kličkoval útočným pásmem a dostal se až ke střele, kterou krotí Kříž.

47:19

Po chyceném trestném střílení jsou Králové pořád ve hře, ale s každou minutou jejich šanci na body klesá.

Domácí hríč ho neproměňuje!

Trestné střílení pro Hronov!

43:24

Po výpadu Wikovu je posunutá branka za Křížem. Hra přerušena.

7:5

Branky a nahrávky: 5. Putz (Štrombach), 13. Exner (Amirov), 15. Putz (Štrombach), 18. Hovsepyan (Amirov, Subbotin), 23. Putz, 41. Exner (Amirov, Hovsepyan), 49. Exner – 17. Brož (Novotný, Hanus), 27. Chocholoušek (Cháb, Hanus), 50. Volf (Hanus, Radoš), 54. Pouzar (Hrakholski, Radoš), 55. Hollar (Macháček, Radoš)

HC WIKOV Hronov: Tichý (Lequin) – Zachariáš, Voňka, Amirov, Exner (C), Salnikov, Pavelka, Křivohlávek, Veselý – Bačkovský, Polák, Štrombach – Putz, Hovsepjan (A), Przybyla – Kubeček, Kocián, Subbotin
Trenér: Vlastislav Vondřejc

IHC Králové Písek: Novák (21. Kříž) – Dvořák (C), Hanus, Kurfürst, Radoš, Pavlát, Turek – Hollar, Cháb, Volf (A) – Brož – Koupal, Březina (A), Chocholoušek – Novotný, Matiášek, Chracholskij – Pouzar, Matoušek.
Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Trnka – Hofman, Figer

04:35 HRO 1:0 Putz (Štrombach)
05:16 HRO 2 Zachariáš
12:07 HRO 2:0 Exner (Amirov)