Krajská liga: Středočeský kraj

BK Mladá Boleslav B – HK Lev Slaný

3:1

konec (1:0, 0:0, 2:1)

04.02.2023, 17:00 • ŠKO-ENERGO Aréna - malá hala • 20. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

56:43

Za krosček jde na dvě minuty na trestnou lavici kapitán Martin Sekerka (SLN). Případné vyrovnání se tak Slanému tímto faulem poněkud vzdaluje.

54:06

Znovu se vylučuje, což se nelíbí domácím fanouškům, kteří nadávají hlavnímu sudímu. Dvouminutový trest dostal Jan Málek (MBL), a to za nedovolené bránění.

49:34

Jan Dolejší (SLN) dostal dvouminutový trest za nedovolené bránění.

44:01

Menší trest za podrážení dostal Petr Hanzlík (SLN).

Jiří Běhal (SLN) a Dušan Kerda (MBL) byli s koncem třetiny shodně vyloučeni za sekání.

34:58

Za podráženj dostali hosté dvě minuty a bude se hrát čtyři na čtyři. Na trestnou zamířil Matyáš Borkovec (SLN).

33:55

Domácí dostali menší trest za vysokou hůl, konkrétně to byl Jan Málek (MBL).

29:31

Za nedovolené bránění dostal menší trest Jaroslav Pavlas (SLN).

26:46

Dvouminutový trest za hákování dostal Ondřej Bílek (MBL).

05:05

Bude se hrát 5 na 4. Jiří Běhal (SLN) dostal dvouminutový trest za hrubost a Jan Málek (MBL) dvě minuty za faul kolenem a ještě dvě minuty za hrubost.

3:1

Branky a nahrávky: 18. Vondrlík (Hochman), 43. Kadeřábek (Christov), 60. Vondrlík (Kadeřábek, Kerda) – 41. Ujfaluši

BK Mladá Boleslav B: Schwarz – Michal, Zvolenský, Bartoš, Kadeřábek (A), Bílek, Málek – Hochman, Mareš, Čermák, Vondrlík (C), Tregl, Kerda, Kadeřábek (A), Milan Ficek, Christov

HK Lev Slaný: Matoušek (Leder) – Šmatlák, Zilcher, J. Šimáček, Rajniš, Běhal, Kohlíček – M. Šimáček, Hanzlík, Suda, Jágr, Dolejší, Ujfaluši, Pavlas, Borkovec, Sekerka (C), Kožíšek

Rozhodčí: Hruška – Kálal, Nevařil