DHL Extraliga juniorů

HC Litvínov – HC Olomouc

6:1

konec (1:0, 3:0, 2:1)

04.02.2023, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 46. kolo • Info o změnách stavu (Daniel Fekets (@DFekets))

Olomoučtí junioři se dnes nedokázali přiblížit třináctému celku soutěže a v Litvínově prohráli 1:6. Domácí zápasu dominovali, hosté svou jedinou branku vsítili v 53. minutě. Dva góly si dnes připsal útočník Litvínova Jan Vopat.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (15:21:18)

57:20

Vyloučení v týmu HC Olomouc:
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Adam Havel.

56:13

Vyloučení v týmu HC Litvínov:
Adam Werner – 2 min., vražení na hrazení.

52:11

Olomouc právě vstřelila branku!
Mora se přece jen dočkala branky. Prosazuje se obránce ADAM PANÁČEK. 6:1. Asistence: David Stratil a Šimon Groch.

47:42

Litvínov právě vstřelil branku!
Přesilovku Severočeši využívají. Podruhé v utkání se trefuje JAN VOPAT. 6:0. Asistence: Matěj Hora.

47:18

Stanislav Ruda – 2 min., hákování.

46:44

Martin Pigl – 2 min., podrážení.

46:19

Pátý gól domácích přidává MAREK SLAVÍK. 5:0. Asistence: Jakub Bednařík.

40:01

Lukáš Hocelík – 2 min., podrážení.

40:01

Po čtyřiceti minutách má blíže k zisku tří bodů jednoznačně Litvínov, který vede už 4:0.

40:00

39:08

Krátce před sirénou vede Litvínov už o čtyři trefy, gól zapsal VÍT BERAN. 4:0. Asistence: Jiří Špaček.

37:28

Adam Panáček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.