HC Tábor – HC Dukla Jihlava

0:4

konec (0:1, 0:3, 0:0)

04.02.2023, 12:30 • Tábor, Zimní stadion • 16. kolo • Jan Zatočil

Poslední třetina tohoto zápasu už nenabídla nic podstatného a Dukla si z Tábora odváží cenné vítězství 0:4. Jihlava těžila hlavně z dobrého úvodu druhé třetiny, kdy si vytvořila rozhodující náskok a pojistila si tak druhé místo v tabulce. (14:40:55)

59:15

Zakázané uvolnění Tábora.

58:30

Dukla se ještě snaží napadat rozehrávku domácích.

56:50

Vypadá to, že zápas už se pouze dohraje v poklidu.

55:05

Velkých zmatků v domácí obraně nedokázal využít Löffler. Šrámek už ležel na ledě, ale hostující hráč ho nedokázal překonat.

54:20

Tábor už se asi definitivně vzdal šance na úspěch v tomto zápase a do ničeho velkého už se nehrne.

53:30

Tábor špatně střídal a velké šanci se ocitl Nosek, který však nedokázal Šrámka tvrdou střelou překonat.

52:42

52:00

Tentokrát jsme viděli dvě nepřesné střely hostů.

51:20

Chlubna si dlouho rovnal kotouč a nakonec trefil lapačku Ondřeje Šrámka.

50:42

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Podzimek – 2 min., podrážení.

50:29

49:30

Ve vlastním oslabení vjel do útočného pásma Nosek. Jeho střela však Šrámka nepřekvapila.

49:00

Dukla opět do něčeho vážnějšího domácí hokejisty nepouští.

48:29

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
Váňa – 2 min., vražení na hrazení.

48:12

47:25

Teď měli zajímavé šance Šťastný s Eremiášem, ale oba trefili pouze Nováka.

46:50

Dnešní přesilovky Tábora jsou jako přes kopírák, opět jsou nastěhovaní v útočném pásmu, ale jen zřídka střílejí na branku.

0:4

Branky a nahrávky: 8. Nosek (Kytka, Löffler), 22. Ošmera (Vildomec, Podroužek), 24. Ošmera (Chlubna, Duka), 29. Chlubna (Macek)

HC Tábor: Šrámek (Wajtr) – Bouška, Bačo, Mrázek, Jaroš, Šťastný (A), Céza, Honzík – Eremiáš, Dohnal, Pospíchal, Mohyla (A), Vrba, Němeček, Hlavín, Pospíchal (C), Podzimek, Suchan.
Trenér: Arpád Györi

HC Dukla Jihlava: Novák (Štěbeták) – Podroužek, Löffler (A), Tomica, Slavíček, Jungwirth (A), Vildomec, Ošmera (C) – Chlubna, Chvátal, Váňa, Duka, Nosek, Kytka, Macek, Fiala.
Trenér: Jakub Venc

Rozhodčí: Matoušek – Horažďovský, Kubas

07:59 JIH 0:1 Nosek (Kytka, Löffler)
09:36 TAB 2 Eremiáš, podrážení
14:03 JIH 2 Tomica, krosček
21:27 JIH 0:2 Ošmera (Vildomec, Podroužek)