Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

BK Mladá Boleslav – HC RT TORAX Poruba

1:2

konec (1:0, 0:2, 0:0)

20.01.2023, 12:45 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • 13. kolo • Tomáš Taybner (@TTaybner)

To je z Mladé Boleslavi všechno, přeji vám hezký zbytek odpoledne. (14:44:48)
Je dobojováno! Hosté těsný náskok udrželi a slaví plný bodový zisk, Bruslaři naopak prohrávají popáté v řadě.

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.
Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba.

59:54

Domácí hráli vysokou holí.

59:51

A znovu Kubíček, Láryš jeho bombu vytěsnil.

58:50

Kotouč se nadále pohybuje daleko od Láryšovy branky.

58:20

Bruslaři se nezvládají dostat z pásma.

57:37

Šilhavý čeká na dostřídání svých spoluhráčů.

56:49

Sobol u pravé tyče přihrával před prázdnou branku, tam ale Hlaváč nedokázal vystřelit!

56:20

Icing Bruslařů z Mladé Boleslavi.

56:12

Na druhé straně zasahuje Císař, jenž lapil nahození Hlaváče ze středního pásma.

56:00

Bruslaři se dostali do pásma, tam ale o puk přišli.

55:36

Puk v ochranné síti za brankou Poruby.

55:29

Šindelář z levého kruhu přestřelil.

55:01

Šindelář hledal Hurta u levé tyčky, ten nezvládl zakončit.

54:36

Zachariasz vytlačil hru do středního pásma.

54:26

Po střele Průška z pravé strany zalehla Láryše hned čtveřice hráčů, hra je přerušena.

54:12

Vojáček před brankou tečoval nástřel Kristka.

53:42

Bruslaři se nějakou dobu drželi v pásmu, ke střele se ale nedostali.

53:02

Jeřábkovu střelu si Císař našel, ačkoliv mu výhled clonila hned dvojice porubských útočníků.

52:55

Zakázané uvolnění domácích.

52:34

Láryš kryje nahození z levé strany, po puku se ještě natahoval Hurt.

52:07

Hurt ve středním pásmu zastavil akci Yevtiekhova.

51:16

Domácím hráčům se nedaří dostávat ke střelám, Poruba si náskok hlídá.

50:44

Průšek má puk za brankou a oba týmy střídají.

50:21

Šindelář nepropálil obránce Dragona.

49:54

Hurt na modré zpomalil a do pásma mu přejel Vojáček – ofsajd.

49:26

Ti si jej ale příliš neužili a poslali jen na icing.

49:17

Steklý v mezikruží neudržel puk na holi a nyní s ním hrají hosté.

49:04

Císař chytá Bodnarovo nahození od modré a hra je přerušena.

48:24

Bruslařům rychle utíká čas.

47:33

Císař má puk po střele ze středního pásma.

46:48

Neurovnanou pasáž hry ukončil ofsajd Bruslařů.

45:49

Stasjuk si našel prostor pro střelu z mezikruží, Císař zasahuje vyrážečkou.

45:25

Bruslaři hrají na kotouči.

44:54

Kurka si našel puk na levém kruhu, střelou ale trefil jen připraveného Láryše.

44:46

44:20

Kubíček od modré vyslal tvrdou střelu příklepem, mířil však příliš vysoko.

44:02

Láryš vyrazil střelu Šindeláře a po puku se natahovali dva domácí hráči, hostující gólman situaci zvládl.

43:42

Šindelářova střela skončila na Láryšových betonech.

43:04

Do Kubíčkova nahození před brankou hokejkou sahali Kristek a Lev.

42:46

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
Korpas – 2 min., držení.

42:06

Křivánkovi nesedla střela od modré a puk je zpět před Císařem.

41:54

Icing Poruby.

41:50

Kubíčkova střela na branku neprošla.

41:17

Po nepřesné rozehrávce Jeřábka pálil Lev, Láryš vyráží betonem.

40:44

Kristek projel po levé straně a poté přihrával před branku, nikdo z domácích se k němu ale nedostal.

40:26

Macháček od modré přestřeluje.

40:01

Ve druhé části jsme sledovali obrátku ve skóre, kterou zařídily góly Tomáše Hansela a Daniila Skorokhoda. Udrží Poruba vedení nebo se Bruslaři do zápasu vrátí? To se dozvíme zhruba za 15 minut.

38:26

Kubíček vyhazuje puk vysokým obloučkem, jeho spoluhráči už mezitím střídají.

38:08

Pokus Hlaváče zablokován, hosté zatím moc nestřílejí.

37:25

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Křivánek – 2 min., hrubost.

36:48

Z ideální pozice ve slotu pálil Yevtiekhov, ten si dával na čas, Císaře ale přesto neprostřelil.

36:24

Křivánek od modré netrefil porubskou branku.

36:20

Další zákrok hostujícího gólmana, ten kryje bekhend Hurta.

36:01

Nahození Kubíčka vyráží Láryš betonem.

35:15

Za pukem dojel Hurt a Bruslaři se stěhují před Láryše.

35:00

Šindelář rozehrává zpoza branky.

34:11

Tetiva drží puk za brankou a bude rozehrávat.

33:58

Domácí desítka bude v pořádku, vrací se do hry. Bruslaři těsně před přerušením zahráli icing.

33:58

Lev zůstal ležet u mantinelu po zákroku jednoho z obránců Poruby, vylučovat se nebude.

33:33

Skorokhod projel do pásma a vystřelil, Císař puk zastavil ramenem.

33:05

Trefil z pravého kruhu těsně minul branku.

32:41

Pavlíček odehrál puk na icing.

32:16

Nahození z levé strany Císař neudržel a k dorážce se dostával Indrst. Gólman Bruslařů poté přikryl puk.

32:02

Sobol se dostal do úniku, Císaře ale překonat nedokázal. Domácí se díky svému brankáři stále drží v kontaktu!

31:17

Koida z pravé strany přihrával na protilehlou stranu, pas byl ale příliš prudký.

30:38

Po buly střílel Trefil, Láryš vyráží bekhendem.

30:22

29:34

Poruba právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovku poté, co Yevtiekhov na levém kruhu oklamal domácího beka a následně přihrál na pravý kruh DANIILU SKOROKHODOVI a ten prostřelil přesouvajícího se Císaře. Asistence: Yevtiekhov a Sobol P..

29:07

Průšek bruslí zastavil střelu Indrsta z pravé strany.

28:57

Kubíček – 2 min., krosček.

28:34

Steklý z levé strany trefuje jen hrazení.

27:32

Koida svoji střelu schoval za dva obránce, kotouč ale prosvištěl okolo levé tyče.

27:10

Yevtiekhov střílel po otočce, Císař puk drží.

26:45

Průšek vystřelil přes obránce, Láryš puk vyrazil betonem.

25:40

Hosté srovnávají. Vojáčkova přihrávka o mantinel skončila u levé tyčky Císařovy branky. Tam si najel TOMÁŠ HANSEL, který kotouč doklepl do sítě – 1:1. Bez asistence.

25:20

Stejně tak učinili Bruslaři.

25:05

Hosté nahazují a odcházejí střídat.

24:24

Císař chytá puk po nástřelu od mantinelu.

24:00

Steklý se vytočil s pukem a přihrál Trefilovi, jeho střelu před brankou zablokoval jeden z jeho spoluhráčů.

23:33

23:17

Hanselovu střelu z pravé strany vyráží Císař.

22:49

Vojáček byl kousek od modré, kotouč ale nedokázal dostat ven do středního pásma.

22:25

Křivánek vyhazuje a domácí hráči upalují na střídačku.

21:50

Sobol se ve slotu dostal k dorážce ze vzduchu, kotouč skončil těsně vedle pravé tyčky.

21:33

Beran – 2 min., podrážení.

21:05

Macháček nahodil puk do pásma, tam o něj bojuje Beran.

20:26

Koida z pravého kruhu přestřelil domácí klec.

20:13

Hurt se po rychlé akci dostal ke střele ze stahovačky, ta byla tečovaná obráncem Poruby a Láryš měl problémy se zákrokem.

20:01

Máme za sebou prvních dvacet minut utkání, ve kterých oba celky předvedly své útočné choutky. Prosadili se zatím jen domácí hráči, když v 11. minutě skóroval Miroslav Křivánek.
Další třetina začne přibližně v 13:29.

20:00

19:52

Císař kryje Koidovu ránu z levé strany, Indrst na dorážku čekal marně.

19:28

Další přizdvihnutý pokus Kubíčka chytá Láryš do lapačky poté, co si v brankovišti povyskočil.

19:20

Ze slotu pálil Steklý, Láryš puk udržel ve své výstroji.

19:09

Tečovaný pokus Tetivy přeletěl branku.

19:04

Další vyhození puku na boleslavskou střídačku.

18:43

Hosté střídají a puk za brankou stráží Dragon.

18:27

Sobol z levé strany netrefil domácí branku.

17:58

Puk na domácí střídačce.

17:41

Kubíček od modré trefil oblouk branky.

17:17

Hosté nahazují puk do pásma a odcházejí střídat.

16:42

S pukem si až před branku dojel Koida, tam ale upadl a proto jeho střela neměla potřebné parametry.

16:11

Trefil zpoza branky přihrával Steklému, dobrou obrannou práci předvedl Stasjuk.

15:50

Kotouč v ochranné síti za hostující brankou.

15:44

Porubská akce končí blokovanou střelou Průška.

15:02

Hurt dostal puk na útočnou modrou, svůj samostatný únik ale zakončil střelou do prostorů, kde se nacházela Láryšova lapačka!

14:37

Vojáček si rovnal puk na střelu, Veselý mu ho odpálil.

14:21

Kristkova střela z levé strany zablokována.

14:07

Bruslaři pokračují v útočném pásmu.

13:35

Šindelář si v plné rychlosti obhodil hostujícího beka, kotouč však nedobruslil a musel pro něj až za branku Poruby.

13:01

Sobola u modré čáry zastavil Steklý, který mu vypíchl puk.

12:38

12:19

Další přesilovkové snažení Poruby se odkládá, domácí vyhazují.

11:56

Po křížném pasu na levý kruh pálil Koida, Císař má zákrok.

11:14

Yevtiekhov nepřesně přihrál a domácí vrací puk až k Láryšovi.

10:45

Šindelář bezprostředně po vyhraném vhazování posílá puk do bezpečí.

10:38

Tetiva – 2 min., faul kolenem.

10:13

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Následně se Vojáček opět dostal kotouč a přistrčil jej MIROSLAVU KŘIVÁNKOVI a ten z levé strany propálil Láryše. Asistence: Vojáček.

10:09

Vojáček přihrával před branku na Hurta, pas byl zblokován.

09:47

Dragon pálil od modré a Císařovi puk málem vypadl, nakonec je z toho úspěšný zákrok.

09:38

Prudký pas Kubíčka doklouzal na zakázané uvolnění.

09:28

Hra se teď odbývá především ve středním pásmu.

08:57

Trefil nahodil puk do pásma, Bruslaři střídají.

08:16

Na útočný výlet vyrazil Pavlíček, ale jeho spoluhráči střídali a hostující bek tak v pásmu neměl šanci odolat přesile domácích.

07:42

Akci Hurta zastavil u mantinelu Dragon.

07:23

Ani oni se nedostali k ohrožení soupeřovy klece.

07:04

Nyní zase tlačí domácí hráči.

06:34

Hosté utahovali šrouby v útočném pásmu, celá akce skončila nepřesným pasem Yevtiekhova.

06:12

05:50

Po pasu Lva se dostal ke střele Vojáček, ale jeho bekhend z předbrankového prostoru Láryš chytil.

05:21

Ke Steklému se odrazil puk, domácí střelec však z mezikruží přestřelil.

05:01

Hosté vyhazují.

04:50

Šindelář posílal střílený pas na Kristka, tomu se nepodařilo usměrnit puk směrem na branku.

04:21

Kubíčkova střela z modré změnila před brankou směr, Láryš ji přesto dokázal vyrazit.

04:12

Bodnar – 2 min., faul kolenem.

03:51

Jejich útočný výpad skončil obranným zákrokem Průška.

03:37

Hosté mají puk u své branky.

03:08

Hansel pálil z mezikruží a dostal se i k dorážce, ta ale mířila mimo tři tyče.

02:34

Hurt měl dostatek prostoru u levé tyče, ale střela se mu nepovedla. Pro Láryše to ale paradoxně znamenalo větší ohrožení.

02:10

Bruslaři následně také jen odevzdali puk.

01:38

U kotouče ale byli dříve hosté a Zachariasz puk posunul do středního pásma.

01:25

Lev míří za nahozeným pukem do útočné třetiny.

01:09

Icing Bruslařů.

00:55

Sobola zastavil dobrým zákrokem obránce Křivánek.

00:30

Císař chytá nahození ze středního pásma.

00:15

Bruslaři se po buly nastěhovali před branku Poruby.

00:01

BK Mladá Boleslav: Císař (Vystrčil) – Tetiva, Křivánek (A), Šilhavý, Fišer, Kubíček (A), Průšek, Macháček – Steklý, Beran, Kurka, Lev, Vojáček, Hurt, Hájek, Trefil, Kristek, Šindelář (C)

HC RT TORAX Poruba: Láryš (Sobol S.) – Jeřábek (A), Bodnar, Stasjuk, Veselý, Dragon, Pavlíček – Hlaváč, Hansel (A), Sobol P. (C), Vehovský, Skorokhod, Indrst, Korpas, Koida, Zachariasz, Yevtiekhov

Rozhodčí: Trnka – Stacho, Teršíp.
První vzájemný zápas

25.11.2022

HC RT TORAX Poruba – BK Mladá Boleslav 2:4
Branky a nahrávky: 10. Yevtiekhov (Skorokhod, Koida), 60. Hansel (Sobol) – 19. Steklý (Lev), 32. Kubíček (Šindelář, Kristek), 42. Kurka (Průšek), 57. Vojáček (Konobelj)
BK Mladá Boleslav
(3-1-2-6)

Bruslaři prožívají nejhorší období v sezóně, při kterém už prohráli čtyřikrát v řadě. Naposledy neuspěli v sobotu na ledě Slavie. Domácí tým vedl už 2:0, když v 10. minutě snížil Matěj Vojáček. To bylo od Bruslařů vše a góly poté přidávali jen domácí, Boleslav nakonec padla poměrem 1:5.

Nejproduktivnější hráči: Matěj Vojáček (10+4), Jan Hurt (5+6), David Šindelář (3+7)
Posledních 5 zápasů: P – P – P – P – V
Postavení v tabulce: 4. místo
Skóre: 41:27
HC RT TORAX Poruba
(3-1-2-6)

Slezané naposledy nastoupili k zápasu v sobotu 14. ledna na ledě Třince. Poruba s domácími Oceláři držela krok, skóre 3:3 z druhé třetiny vydrželo na světelné tabuli až do třetí sirény a šlo se do prodloužení. Tam o výhře Třince rozhodl Štěpán Urbánek.

Nejproduktivnější hráči: Oleksii Yevtiekhov (8+9), Daniil Skorokhod (7+10), Petr Sobol (6+5)
Posledních 5 zápasů: PP – P – V – V – P
Postavení v tabulce: 9. místo
Skóre: 42:44
V pátek po poledni se ve ŠKOENERGO Aréně utkají týmy BK Mladá Boleslav a HC RT TORAX Poruba.
Vítáme vás u on-line přenosu z 13.kola nadstavbové části dorostenecké extraligy. Utkání začíná v 12:45.

1:2

Branky a nahrávky: 11. Křivánek (Vojáček) – 26. Hansel, 30. Skorokhod (Yevtiekhov, Sobol P.)

Rozhodčí: Trnka – Stacho, Teršíp