Střely na bránu: 34 – 24 | Přesilová hra: 0/4 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 8

Pheonix Copley (LAK) 13 zákroků, 4 OG, úspěšnost 76,5%, odchytal 27:27
Jonathan Quick (LAK) 7 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 32:33
Scott Wedgewood (DAL) 34 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00

Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:40

Tři hvězdy utkání
1. Tyler Seguin (DAL) 2+1
2. Scott Wedgewood (DAL) 34 zákroků
3. Jason Robertson (DAL) 1+1 (07:09:32)
Dallasu se povedlo vyloupit Crypto.com Arenu v Los Angeles, když domácí Kings porazili 4:0. Hlavní zásluhu na vítězství mají především Tyler Seguin s bilancí 2+1 a Scott Wedgewood, který pochytal všech 34 střel soupeře. Ačkoliv bylo Los Angeles od druhé třetiny lepším týmem na ledě, zcela ztroskotalo v zakončení a dostalo od soupeře lekci z produktivity. Dallas díky tomu pronikl do čela Západní konference.

59:19

Opět se Dallas spokojil s odevzdáním puku do obranné třetiny soupeře a vrací se zodpovědně do defenzivy.

58:39

Vyrážečkou nyní odrazil kotouč daleko mimo brankoviště Wedgewood, kterého se pokusil překonat střelou zpoza kruhů Roy. Ani on ale nenašel recept na dobře chytajícího brankáře hostů.

58:10

Walker naopak z pravé strany vypálil hodně nebezpečně, když se uvolnil od bránícího Marchmenta. Znovu ale narazil na Wedgewooda, který přerušuje hru.

57:58

Zblokovaná Edlerova střela se do nebezpečného prostoru před brankoviště nedostala.

57:15

Dallas nyní hlavně odvrací útoky soupeře a spokojuje se s nahazováním puku za branku Los Angeles.

56:40

Doughty se snažil vypálit od modré čáry, trefil ale pouze před sebou stojícího Pavelskiho.

55:59

Přesto Durzi zůstal trestuhodně osamocený v levém kruhu. Nicméně jeho střelu zachytil u tyče nalepený Wedgewood, jenž kotouč vyrazil mimo brankoviště.

55:45

Stars se snaží pomoci svému brankáři k vychytání nuly a zodpovědně brání své pásmo.

54:32

Teď se ovšem domácí dostali do další šance, kterou opět zlikvidoval výborně chytající Wedgewood! Brankář Dallasu dnes přivádí střelce Los Angeles k beznaději. Přestože ofenziva Kings v drtivé většině případů funguje, dnes prostě ne! Komerční přestávka.

54:15

Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, zároveň ale také bez střel na obě branky.

53:00

Utkání se pomalu chýlí ke svému konci. Je prakticky jisté, že Los Angeles už dnes nedokáže předvést obrat, který se včera povedl proti Dallasu Žralokům ze San Jose.

52:27

Hanleyho ránu od modré zblokoval Arvidsson, který se díky tomu dostal do protiútoku. V souboji s vracejícím se Hanleyem ale přišel o puk před kruhy v útočném pásmu.

51:56

Útok LA zastavuje postavení mimo hru, v němž byl nachytán Kupari. Další komerční pauza.

50:46

Neskutečné, co předvádí Wedgewood! Kopitar si svým pohybem brankáře Dallasu položil, přesto ho svým bekhendem nepřekonal. Wedgewood totiž nataženou rukou zachytil puk do lapačky.

50:34

Komerční pauza.

0:4

Branky a nahrávky: 7. Seguin (Pavelski, J. Robertson), 18. Seguin, 19. Lindell (W. Johnston, Ja. Benn), 28. J. Robertson (Seguin, Heiskanen)

Los Angeles Kings: Copley (28. Quick) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Durzi, Se. Walker, Edler – Kopitar (C), Kempe, Fiala – Danault (A), Iafallo, Arvidsson – Kupari, Anderson-Dolan, Lemieux – Byfield, Lizotte, Fagemo.
Trenér: Todd McLellan

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – C. Miller, Heiskanen (A), R. Suter, Lindell, Hakanpää, Hanley – Seguin, J. Robertson, Pavelski (A) – W. Johnston, Dellandrea, Ja. Benn (C) – Marchment, Glendening, Gurjanov – Faksa, Kiviranta, F. Olofsson.
Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Nicholson, Charron – Murray, Pancich

Diváci: 18230

06:54 DAL 0:1 Seguin (Pavelski, J. Robertson)
17:20 DAL 0:2 Seguin
18:44 DAL 0:3 Lindell (W. Johnston, Ja. Benn)