HC Vítkovice Ridera – HC Slavia Praha

2:5

konec (1:2, 1:3, 0:0)

20.01.2023, 15:00 • MFH Ostrava • 13. kolo • Klára Bártková

Další možnost získat body budou mít dorostenci zítra. Vítkovice od 13:00 hostí Spartu, Slavia se od 12:00 představí ve Zlíně. (17:14:35)
Dnešní zápas je u konce, v poslední třetině už žádná branka nepadla, Slavia tak vítězí 5:2.

59:29

Přihrávka Tomáše Poletína byla moc prudká, takže ji nikdo nezpracoval.

59:00

Slavia sice proklouzla do pásma, k bráně už ale neprošla.

57:51

Saxa si dobře najel do pásma, ale zakončení se mu nepovedlo, hosté startují na druhou stranu.

57:44

Zakázané uvolnění Vítkovic. Vhazování po pravici Špírka.

57:36

Přihrávku Matyáše Mana vystihl ve střední třetině Marek, který nahazuje za domácí bránu.

57:00

Fasner si několikrát poradil s hostující obranou, teď už ale takové štěstí neměl a Slavia se osvobodila.

56:07

Slavia posílá puk přes všechny čáry.

55:41

Hostující Tomáš Poletín potrestán za podrážení.

55:39

Saxa vyslal do pásma Matyáše Mana, ten byl těsně u brány faulován, takže mají Vítkovice výhodu.

54:31

Zvejška se hbitě protáhl mezi hostující obranou, nicméně jeho zakončení skončilo jen v boční síti branky.

54:06

Akci Slavie přerušil ofsajd, takže uvidíme vhazování ve středním pásmu.

52:27

Lerch všem ujel, po jeho ráně zazvonila tyč!

52:18

Před bránou chtěl dorážet Curran, ale Špírek zasáhl.

51:55

Nyní se Slavia nemůže protlačit přes střední třetinu.

50:12

Žídek čekal u levé tyče, ale puk sjel mimo.

49:50

Hlavička přihrál Curranovi, ale toho odzbrojil Matějka.

2:5

Branky a nahrávky: 17. Fasner (TS), 25. Sedlák (Vítězslav Glos, Vincet Glos) – 6. Matějovský (T. Poletín), 11. Lorenz, 24. T. Poletín (Curran), 31. Curran (Bašta), 34. T. Poletín (Curran, Pšenička)

HC Vítkovice Ridera: Špírek (Vávra) – Vincent Glos (A), Kisza, Zvejška, Matyáš Man (C), M. Fojtík, Vítězslav Glos, Vítek – Douda, Fasner, Hofman, Saxa, V. Fojtík, Sedlák, Matějka, Lerch, Žídek, Maxmilián Man
Trenér: Darek Stránský

HC Slavia Praha: Bašta (F. Poletín) – Lorenz, Labuzík, Hubinka (A), Ciolek, Pšenička, Marek – T. Poletín (A), Chludil (C), Kucharčík, Tittl, Filip, Hlavička, Havlíček, Grebeníček, Matějovský, Curran
Trenér: Ladislav Slížek

Rozhodčí: Kroček – Klimek, Piskoř

05:43 SLA 0:1 Matějovský (T. Poletín)
08:18 SLA 2 Matějovský, hákování
10:58 SLA 0:2 Lorenz
16:25 SLA TS Hubinka, podrážení